ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Шановні ЗДОБУВАЧІ! На цьому форумі Ви можете задавати питання до адміністраторів системи дистанційного навчання.

Ваші запити оброблятимуться  згідно наступного графіку:

Дні тижня

Час

Понеділок – Четвер

з 9-00 по 18-00

П’ятниця

з 9-00 по 17-00

Субота – Неділя (у ці дні можлива вибіркова обробка складних запитів, та таких, що потребують термінового вирішення)

вихідний

Список обговорень. Показати 100 кількість 1215 дискусій
  Обговорення Почато користувачем Відповідей Останнє повідомлення За спаданням Створено  
Немає дисципліни!
Фото Лозенко Крістіна
Лозенко Крістіна
1 Mon 27 Sep 2021 19:57 PM
помилка
Фото Бородиня Олександр
Бородиня Олександр
1 Mon 27 Sep 2021 18:37 PM
Відкриті курси за минулий рік.
Фото Омеляненко Владислава
Омеляненко Владислава
3 Thu 16 Sep 2021 20:51 PM
Не вірні дати завдань
Фото Керімова Сабіна
Керімова Сабіна
1 Fri 10 Sep 2021 14:16 PM
Обновление заданий
Фото Совенко Єлизавета
Совенко Єлизавета
3 Thu 9 Sep 2021 15:27 PM
З якого числа буде вiдкритий доступ до курсу
Фото Зданевич Артем
Зданевич Артем
1 Wed 8 Sep 2021 16:13 PM
Реквізити
Фото Луценко Сергій
Луценко Сергій
1 Mon 23 Aug 2021 21:27 PM
неможливо замінити у звіті практики файл .docx на .pdf
Фото Соколюк Марина
Соколюк Марина
3 Wed 23 Jun 2021 09:22 AM
Доступ
Фото Ібрагімов Рамазан
Ібрагімов Рамазан
1 Wed 16 Jun 2021 10:05 AM
Невистачає предмета
Фото Ільніцька Ірина
Ільніцька Ірина
2 Tue 8 Jun 2021 11:35 AM
Електронний журнал
Фото Сліпенко Світлана
Сліпенко Світлана
1 Mon 7 Jun 2021 14:11 PM
Доброго вечора. Такого-то числа з мого акаунту був пройдений підсумковий тест з англійської.
Фото Грінченко Василь
Грінченко Василь
1 Fri 4 Jun 2021 18:21 PM
Відсутність інтернету під час проходження тесту
Фото Сліпенко Світлана
Сліпенко Світлана
1 Fri 4 Jun 2021 16:08 PM
Викинуло з дистанційки під час проходження тесту
Фото Костін Анатолій
Костін Анатолій
1 Fri 4 Jun 2021 11:52 AM
Проблеми з тестом
Фото Артеменко Артур
Артеменко Артур
1 Thu 3 Jun 2021 12:07 PM
Помилка в журналі
Фото Кізко Богдан
Кізко Богдан
1 Tue 1 Jun 2021 16:52 PM
Проблема з тестом диферанційного заліку з інжинірингу модуль 1
Фото Галич Олександра
Галич Олександра
4 Tue 1 Jun 2021 13:01 PM
Не можу пройти тест
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
1 Sat 29 May 2021 15:48 PM
Не можу прикріпити файл
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
1 Thu 27 May 2021 12:14 PM
Прикріплення файлу
Фото Вітковська Ольга
Вітковська Ольга
1 Tue 25 May 2021 14:18 PM
Не можу зайти в електронний журнал
Фото Тищенко Роман
Тищенко Роман
1 Mon 24 May 2021 12:35 PM
вибило з тесту
Фото Мороз Дар`я
Мороз Дар`я
1 Fri 21 May 2021 10:23 AM
Прошу надати доступ !!!
Фото Мороз Дар’я
Мороз Дар’я
1 Thu 20 May 2021 14:11 PM
Не можливо приєднати файл Word
Фото Азаренко Катерина
Азаренко Катерина
1 Tue 18 May 2021 16:10 PM
Рекреологія та курортна справа
Фото Керімова Сабіна
Керімова Сабіна
3 Mon 17 May 2021 09:17 AM
Сессія ЗУП-1-1М
Фото Гопкало Станіслав
Гопкало Станіслав
1 Fri 7 May 2021 12:33 PM
Предмети минулого семестру
Фото Шаргут Леся
Шаргут Леся
1 Thu 6 May 2021 15:39 PM
Будь ласка, відобразіть контактні дані викладачів
Фото Нестеров Денис
Нестеров Денис
1 Wed 21 Apr 2021 16:57 PM
барна справа
Фото Проценко Анастасія
Проценко Анастасія
2 Sun 18 Apr 2021 17:05 PM
Електрона пошта
Фото Грисик Ганна
Грисик Ганна
3 Sun 18 Apr 2021 15:32 PM
мрг
Фото Проценко Анастасія
Проценко Анастасія
1 Sun 18 Apr 2021 17:04 PM
Німецька мова
Фото Пилипенко Юлія
Пилипенко Юлія
3 Mon 8 Mar 2021 10:09 AM
Не оновлені терміни здачі завдань
Фото Полторадня Анастасія
Полторадня Анастасія
2 Mon 12 Apr 2021 23:05 PM
Біотехнологічні та фізико-хімічні основи харчових виробництв. Модуль 6 (Лаб) Збірна група ТК-3+СК на 16.30
Фото Романова Зоряна Миколаївна
Романова Зоряна Миколаївна
1 Wed 7 Apr 2021 12:19 PM
безділля адміністрації і викладачів!!1!!!!!!!!!!!
Фото Проценко Анастасія
Проценко Анастасія
2 Sun 4 Apr 2021 18:09 PM
Тести з іноземної мови
Фото Кравець Антон
Кравець Антон
1 Sun 4 Apr 2021 15:20 PM
Відсутні завдання та інформація
Фото Совенко Єлизавета
Совенко Єлизавета
5 Mon 22 Mar 2021 09:54 AM
Іноземна мова (професійне спрямування)
Фото Квач Ольга
Квач Ольга
1 Mon 29 Mar 2021 19:44 PM
Неможливо додати файл
Фото Давіташвілі Елєне
Давіташвілі Елєне
2 Sun 28 Mar 2021 18:51 PM
Перездача
Фото Шуть Єгop
Шуть Єгop
1 Wed 24 Mar 2021 22:58 PM
Менеджмент туризму
Фото Загіней Іванна
Загіней Іванна
1 Tue 23 Mar 2021 23:01 PM
Видалення непотрібних курсів
Фото Громова Анна
Громова Анна
3 Thu 4 Mar 2021 13:35 PM
Прибрать предмети ті з яких вже здали сесію
Фото Візьонок (Сікора) Вікторія
Візьонок (Сікора) Вікторія
1 Mon 15 Mar 2021 15:17 PM
Як знайти викладача? Харчові технології 8 (Лаб) ст. викладач Писарєв М.Г. Збірна група ННІХ3скТК
Фото Лощиць Юлія
Лощиць Юлія
1 Thu 11 Mar 2021 12:59 PM
Відсутнє налаштування "Додати файл"
Фото Шевчук Анастасія
Шевчук Анастасія
1 Wed 10 Mar 2021 18:32 PM
Івент-менеджмент
Фото Загіней Іванна
Загіней Іванна
1 Wed 3 Mar 2021 10:54 AM
Додаткова спроба
Фото Усенко Олександр
Усенко Олександр
2 Sat 27 Feb 2021 15:10 PM
Зник інтернет
Фото Забалуєва Анастасія
Забалуєва Анастасія
1 Thu 25 Feb 2021 21:11 PM
Немає налаштування "вкладення файлу"
Фото Шевчук Анастасія
Шевчук Анастасія
1 Thu 25 Feb 2021 09:03 AM
Первинне виробництво
Фото Бутузов Філіпп
Бутузов Філіпп
1 Tue 23 Feb 2021 17:30 PM
Викладач з предмету Технологія природних вітамінів_3с
Фото Медушевський Дмитро
Медушевський Дмитро
1 Tue 23 Feb 2021 12:11 PM
Помилка при проходженні тесту ЗТХВ
Фото Орлов Ярослав
Орлов Ярослав
1 Mon 22 Feb 2021 11:37 AM
Помилка у тесті
Фото Сербенюк Вадим
Сербенюк Вадим
1 Mon 22 Feb 2021 10:09 AM
Був проведений вхід на мою сторінку без мого відома .
Фото Калініченко Дарина
Калініченко Дарина
1 Thu 18 Feb 2021 14:08 PM
Неможливо прикріпити файл до відповіді, або залишити відповідь.
Фото Кіриченко Олексій
Кіриченко Олексій
1 Tue 16 Feb 2021 12:09 PM
Екзаменн з філософії збірної групи ННІХТ-3к
Фото Сліпенко Світлана
Сліпенко Світлана
1 Tue 16 Feb 2021 10:25 AM
Надати ще одну спробу на проходження тесту "Баскетбол"
Фото Дияк Анастасія
Дияк Анастасія
2 Mon 15 Feb 2021 14:27 PM
Продовження часу тестів із ЗТХВ
Фото Коцюрубська Анастасія
Коцюрубська Анастасія
1 Mon 15 Feb 2021 20:20 PM
Не відкритий тест на перескладання
Фото Полторадня Анастасія
Полторадня Анастасія
1 Mon 15 Feb 2021 13:16 PM
Дать еще одну спробу по TASK 3.
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
1 Fri 12 Feb 2021 16:50 PM
Практичне завдання 1 до теми 3 "Загальна характеристика і особливості наукових заходів в діловому туризмі"
Фото Піддубний Олександр
Піддубний Олександр
1 Fri 12 Feb 2021 13:21 PM
Електронний журнал
Фото Юрченко Марина
Юрченко Марина
1 Fri 12 Feb 2021 12:00 PM
Открыть тест
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
2 Thu 11 Feb 2021 22:32 PM
Дистанційна платформа
Фото Кужинівська Олександра
Кужинівська Олександра
1 Mon 8 Feb 2021 11:08 AM
Переведення на іншу кафедру.
Фото Омеляненко Владислава
Омеляненко Владислава
1 Sun 7 Feb 2021 12:54 PM
Відкрити тести
Фото Долгополова Ірина
Долгополова Ірина
1 Wed 3 Feb 2021 20:53 PM
прикріплення файлу
Фото Шпичак Дарина
Шпичак Дарина
3 Fri 29 Jan 2021 17:19 PM
Не прікріплюється файл до роботи
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
1 Thu 28 Jan 2021 16:42 PM
Не прикріплюється файл!
Фото Мороз Дар’я
Мороз Дар’я
5 Tue 26 Jan 2021 16:55 PM
Редагування предметів
Фото Цілик Максим
Цілик Максим
1 Mon 25 Jan 2021 21:55 PM
Доступ до завдань
Фото Лісовська Інна
Лісовська Інна
1 Mon 25 Jan 2021 08:44 AM
Французский язык
Фото Керімова Сабіна
Керімова Сабіна
1 Sun 24 Jan 2021 20:03 PM
Не прікріплюється файл до роботи
Фото Мороз Дар`я
Мороз Дар`я
1 Sun 24 Jan 2021 16:01 PM
Тест
Фото Артеменко Артур
Артеменко Артур
1 Fri 22 Jan 2021 22:05 PM
Відкрити тести
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
1 Fri 22 Jan 2021 18:33 PM
Погано працював інтернет
Фото Махинько Роман
Махинько Роман
1 Wed 20 Jan 2021 16:31 PM
Назва предмету
Фото Усенко Олександр
Усенко Олександр
1 Mon 18 Jan 2021 01:19 AM
Оновлення сайту
Фото Юрченко Марина
Юрченко Марина
1 Thu 14 Jan 2021 16:57 PM
Не з‘явився предмет
Фото Назарчук Анна
Назарчук Анна
1 Thu 14 Jan 2021 14:58 PM
Повторення дисциплін
Фото Назарчук Анна
Назарчук Анна
1 Wed 13 Jan 2021 16:05 PM
Вибіркові дисципліни
Фото Ревенчук Єлизавета
Ревенчук Єлизавета
3 Sun 10 Jan 2021 12:46 PM
Іноземна мова
Фото Піддубний Олександр
Піддубний Олександр
1 Mon 11 Jan 2021 19:01 PM
Довідка про навчання
Фото Романюк Дмитро
Романюк Дмитро
1 Mon 11 Jan 2021 10:07 AM
повідомлення з курсів
Фото Кравцова Олександра
Кравцова Олександра
1 Fri 8 Jan 2021 22:20 PM
Прошу надати доступ для повторного складання тесту )
Фото Мороз Дар’я
Мороз Дар’я
1 Thu 7 Jan 2021 17:30 PM
Підсумковий тест
Фото Пилипченко Ілля
Пилипченко Ілля
1 Thu 7 Jan 2021 11:34 AM
Технічні та профілактичні роботи на платформі з 31.12.2020 по 07.01.2020!!!
Фото Пащенко Богдан Сергійович
Пащенко Богдан Сергійович
0 Mon 28 Dec 2020 22:12 PM
Французский язык
Фото Керімова Сабіна
Керімова Сабіна
1 Fri 25 Dec 2020 16:04 PM
Прошу відключити завдання для студентів денної форми навчання
Фото Денеж Марія
Денеж Марія
2 Fri 18 Dec 2020 13:58 PM
Технологія продуктів бродіння
Фото Керімова Сабіна
Керімова Сабіна
1 Mon 21 Dec 2020 12:16 PM
Поновлення бібліотечного шифру
Фото Омеляненко Владислава
Омеляненко Владислава
2 Sun 20 Dec 2020 18:34 PM
Предмет економіка і аналіз
Фото Керімова Сабіна
Керімова Сабіна
1 Sat 19 Dec 2020 15:27 PM
Нету заданий
Фото Столяров Максим
Столяров Максим
2 Thu 17 Dec 2020 17:45 PM
Курс
Фото Керімова Сабіна
Керімова Сабіна
1 Fri 18 Dec 2020 15:54 PM
Задания
Фото Столяров Максим
Столяров Максим
1 Thu 17 Dec 2020 17:49 PM
Пропал интернет
Фото Ярмоленко Дмитро
Ярмоленко Дмитро
2 Thu 17 Dec 2020 09:31 AM
Список
Фото Моцар Аліна
Моцар Аліна
1 Thu 17 Dec 2020 16:57 PM
Я перевелась на заочку
Фото Римар Вікторія
Римар Вікторія
3 Thu 17 Dec 2020 12:57 PM
Не завантажується файл
Фото Мороз Дар`я
Мороз Дар`я
1 Thu 17 Dec 2020 11:23 AM
Ввімкнувся Інтернет
Фото Пилипченко Ілля
Пилипченко Ілля
1 Wed 16 Dec 2020 21:02 PM