ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Німецька мова

Німецька мова

Пилипенко Юлія -
Кількість відповідей: 3

Доброго дня. Дуже велике прохання, додати мені в курс з німецької мови завдання, та тести. Тому що на протязі 4-го курсу ніхто не може нічого зробити. Дякую.

У відповідь на Пилипенко Юлія

Німецька мова

Пащенко Богдан Сергійович -

Доброго дня. Ваше звернення буде передане відповідальній особі найближчім часом. Очікуйте на швидке вирішення, гарного дня.

У відповідь на Пащенко Богдан Сергійович

Німецька мова

Пилипенко Юлія -

Доброго дня. Нажаль, мене і мої прохання ігнорують з приводу наповнення предмету німецької мови. Майже вест курс ніхто нічого не може додати. По можливості, будь ласка, наповніть мені курс, щоб я могла отримати бали. Дякую.

У відповідь на Пилипенко Юлія

Німецька мова

Пащенко Богдан Сергійович -

Доброго дня. Дякуємо за звернення.

Ось контакт викладача з яким Ви можете  вирішити дане питання,  0637883572 Москаленко Світлана Адамівна - викладач німецької мови кафедри Ділової іноземної мови та міжнародної комунікації (Вам вже на пошту його надсилали). Також надаємо контактну пошту відповідальної особи по  кафедрі - elena.garkusha1990@gmail.com.

Адміністратор дистанційної платформи не може наповнити вказаний Вами курс, адже не є викладачем. Саме викладач згідно навчальних планів формує наповнення курсу. Ваше питання буде передане керівництву для найскорішого вирішення.