ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Будь ласка, відобразіть контактні дані викладачів

Будь ласка, відобразіть контактні дані викладачів

Пащенко Богдан Сергійович -
Кількість відповідей: 0

Доброго дня. Дякуємо за звернення. Це питання дійсно є дуже вжливим.

Така база перебувала у розробці, але, на жаль, вона була призупинена, адже з юридичної точки зору така база не є правомірною. Згідно Закону України "Про захист та обробку персональних даних", а також нормативів про безпеку та захищеність громадян України (у тому числі за Конституцією України) викладач особисто вирішує які персональні дані надавати на будь-яких платформах, у тому числі на платформі дистанційного навчання. Більшість не згодна з розміщенням їх персональних даних у такій базі.

Наразі основним легітимним шляхом отримання цих даних (усіх викладачів, що ведуть дисципліни відповідного семестру згідно навчального плану) є запит до дирекції / деканату (у тому числі для вирішення спірних питань, конфліктів, питань з приводу академічної доброчесності, тощо) особисто здобувачем (студентом) або старостою групи для їх отримання. Деканат / дирекція зобов'язаний надати Вам інформацію.

Контакти Вашої дирекції: 044-287-91-32 заступник директора, 044-3-287-97-72 старший інспектор з контролю по забезпеченню навчального процесу

e-mail: elen.suprun@gmail.com