ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Шановні СТУДЕНТИ! У цьому форумі Ви можете задавати питання до адміністраторів системи дистанційного навчання.

Ваші запити оброблятимуться  згідно наступного графіку:

Понеділок – четвер: з 9-00 по 17-00.

П’ятниця: з 9-00 по 16-30.

Субота – неділя: вихідний (у ці дні можлива вибіркова обробка складних запитів, та таких, що потребують термінового вирішення).


Сторінка: 1 2 3 4 5 6 ()
ОбговоренняПочато користувачемВідповідейОстаннє повідомлення
куди відправляти завдання Lexical and Grammar exercises з англійської мови? Фото Кравченко Вячеслав Кравченко Вячеслав 1 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 13 Nov 2019 19:00
Лабораторная робота №2 Фото Тараненко Денис Тараненко Денис 1 Пащенко Богдан Сергійович
Fri, 8 Nov 2019 13:10
Не можливо завантажити файл Фото Бутенко Анастасія Бутенко Анастасія 1 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 7 Nov 2019 19:00
Контрольна робота Фото Луценко Сергій Луценко Сергій 3 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 7 Nov 2019 14:50
Немає доступу ЗГС 2-1 Фото Козицька Анна Козицька Анна 1 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 7 Nov 2019 13:37
ЗГС 2-1 Фото Козицька Анна Козицька Анна 1 Петруша Оксана Олександрівна
Tue, 5 Nov 2019 08:34
ЗГС 3-1 Фото Козачок Костянтин Козачок Костянтин 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 28 Oct 2019 09:03
Згс 3-1 Фото Талалаївський Дмитро Талалаївський Дмитро 1 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 24 Oct 2019 14:21
Група БО-1 немає доступу до тестів Фото Ключковська Андріана Ключковська Андріана 2 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 21 Oct 2019 09:00
ЗГС-3-2 Фото Мізюканова Вікторія Мізюканова Вікторія 1 Пащенко Богдан Сергійович
Sun, 20 Oct 2019 19:58
ЗГС-3-1ск Фото Новікова Валерія Новікова Валерія 3 Пащенко Богдан Сергійович
Sun, 20 Oct 2019 19:55
Згс 3-1 Фото Федько Марина Федько Марина 1 Пащенко Богдан Сергійович
Sat, 19 Oct 2019 21:06
Отсутствуют задания Физика Фото Зданевич Артем Зданевич Артем 3 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 7 Oct 2019 11:20
Охорони праці! Фото Лукащук Ярослав Лукащук Ярослав 1 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 3 Oct 2019 15:06
Немає доступу до заочної форми навчання Фото Постолюк Денис Постолюк Денис 1 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 3 Oct 2019 10:40
немає доступу до зочної форми навчання Фото Бородавко Яна Бородавко Яна 1 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 3 Oct 2019 08:59
ЗГС 3-1 Фото Федько Марина Федько Марина 1 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 2 Oct 2019 08:52
Відсутні завдання для дистанційної форми начання 5 курс спеціальності "Виробництво цукру" Фото Бевз Вікторія Бевз Вікторія 1 Пащенко Богдан Сергійович
Tue, 1 Oct 2019 10:54
В мене немає доступу до курсів Фото Петренко Марія Петренко Марія 3 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 30 Sep 2019 09:16
Задания Фото Шевчук Марія Шевчук Марія 1 Пащенко Богдан Сергійович
Sat, 28 Sep 2019 14:54
Нету заданий на дистанционной платформе Фото Адаменко Марія Адаменко Марія 2 Адаменко Марія
Fri, 27 Sep 2019 20:35
ЗГС - 3- 1 ск Фото Іващук Вікторія Іващук Вікторія 1 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 26 Sep 2019 09:09
Згс 3-1 Фото Федько Марина Федько Марина 1 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 25 Sep 2019 12:43
завдання Фото Возна Ірина Возна Ірина 3 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 16 Sep 2019 14:35
Нет заданий на дистанционном обучении Фото Керімова Сабіна Керімова Сабіна 6 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 16 Sep 2019 14:28
Нет заданий на дистанционке Фото Дячишина Маріна Дячишина Маріна 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 16 Sep 2019 14:22
Предмети 3-го семестру не відкриваються!!! Фото Лукащук Ярослав Лукащук Ярослав 1 Пащенко Богдан Сергійович
Fri, 13 Sep 2019 09:11
не можу зайти в завдання свого курсу Фото Туз Ірина Туз Ірина 2 Туз Ірина
Wed, 4 Sep 2019 13:27
Предмети 5-го семестру Фото Яворський Василь Яворський Василь 1 Петруша Оксана Олександрівна
Sun, 7 Jul 2019 20:06
Тест по історії культури України 1курс Фото Когут Роман Когут Роман 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 3 Jun 2019 07:45
тест Фото Сітайло Анастасія Сітайло Анастасія 2 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 29 May 2019 10:31
Не відкривається тест. Фото Когут Роман Когут Роман 1 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 29 May 2019 09:12
ЗТТ-2-7 Філософія Сітайло А.О. Фото Сітайло Анастасія Сітайло Анастасія 4 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 23 May 2019 21:27
Пищевые технологии Фото Роік Людмила Роік Людмила 2 Роік Людмила
Wed, 22 May 2019 11:58
Як дізнатись варіант задачі з економіки Фото Когут Роман Когут Роман 1 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 22 May 2019 09:15
Контролінг Фото Якушин Михайло Якушин Михайло 1 Наконечна (Мартинюк) Аліна Сергіївна
Tue, 21 May 2019 10:58
Невозможность пройти физику. Часть 2 Фото Зданевич Артем Зданевич Артем 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 20 May 2019 09:23
Сессия у первого курса АКС Фото Зданевич Артем Зданевич Артем 1 Петруша Оксана Олександрівна
Mon, 20 May 2019 08:26
Невозможность пройти физику Фото Зданевич Артем Зданевич Артем 1 Петруша Оксана Олександрівна
Sat, 18 May 2019 13:08
Закрытый курс Английского Фото Зданевич Артем Зданевич Артем 1 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 16 May 2019 09:03
Как связаться с преподавателями Фото Роік Людмила Роік Людмила 2 Роік Людмила
Mon, 13 May 2019 10:17
не можу скачать завдання Фото Возна Ірина Возна Ірина 6 Возна Ірина
Fri, 12 Apr 2019 10:21
ЗГС 2-1 Фото Федько Марина Федько Марина 1 Петруша Оксана Олександрівна
Sun, 31 Mar 2019 19:31
Тест Контроль качества Фото Роік Людмила Роік Людмила 2 Роік Людмила
Tue, 26 Mar 2019 16:48
проходження тесту з ФКХ-заоТІ Фото Польовий Ігор Польовий Ігор 3 Пащенко Богдан Сергійович
Tue, 26 Mar 2019 09:04
список групи Фото Іващук Вікторія Іващук Вікторія 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 4 Mar 2019 00:33
немецкий язык Фото Погребняк Дарія Погребняк Дарія 5 Погребняк Дарія
Thu, 28 Feb 2019 17:09
ЗГС 2-1 Фото Федько Марина Федько Марина 3 Арпуль Оксана Володимирівна
Thu, 28 Feb 2019 14:14
Нужен список группы Фото Федько Марина Федько Марина 1 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 27 Feb 2019 09:17
zhuhan Фото Жуган Микита Жуган Микита 3 Пащенко Богдан Сергійович
Fri, 22 Feb 2019 09:13
Тестування закінчене, хоча тест мав відкритися Фото Рудова Анастасія Рудова Анастасія 2 Рудова Анастасія
Thu, 21 Feb 2019 20:50
МАРКЕТИНГ Фото Ярошук Вікторія Ярошук Вікторія 2 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 21 Feb 2019 20:37
Проблема з відправкою завдання Фото Альошин Олексій Альошин Олексій 2 Альошин Олексій
Thu, 21 Feb 2019 18:14
у мене немає доступу до курсу Фото Туз Ірина Туз Ірина 4 Туз Ірина
Wed, 20 Feb 2019 16:02
ПАХВ, практическая №3 Фото Волошко Дмитро Волошко Дмитро 2 Волошко Дмитро
Tue, 19 Feb 2019 20:34
Проблема з відправкою завдання Фото Шевченко Дмитро Шевченко Дмитро 2 Шевченко Дмитро
Tue, 19 Feb 2019 14:12
Лаги Фото Діанін Ігор Діанін Ігор 4 Мойсеюк Олександр
Tue, 19 Feb 2019 00:48
mekhedar Фото Мехеда Артем Мехеда Артем 1 Петруша Оксана Олександрівна
Sun, 17 Feb 2019 09:16
ООПБЖД_БТ_2 Фото Джерелейко Діана Джерелейко Діана 1 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 13 Feb 2019 23:53
Відсутність документа Фото Клебан Наталія Клебан Наталія 2 Пащенко Богдан Сергійович
Tue, 12 Feb 2019 09:10
Розклад для ЗТМЯ 2-1ск з 18.02.19 Фото Юрченко Тетяна Юрченко Тетяна 2 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 11 Feb 2019 14:18
Не можу здати лабораторну Фото Діанін Ігор Діанін Ігор 2 Діанін Ігор
Sun, 10 Feb 2019 17:49
ПАХВ - Тест Фото Волошко Дмитро Волошко Дмитро 1 Пащенко Богдан Сергійович
Sun, 10 Feb 2019 09:23
БОМС_2 Фото Закрасняний Андрій Закрасняний Андрій 1 Петруша Оксана Олександрівна
Fri, 8 Feb 2019 20:43
Тест Фото Дерев`янко Аліна Дерев`янко Аліна 1 Пащенко Богдан Сергійович
Fri, 8 Feb 2019 09:11
Тести Фото Ярошук Вікторія Ярошук Вікторія 4 Ярошук Вікторія
Wed, 6 Feb 2019 10:17
Мікропроцесорна техніка(МСУЄ) Фото Шевченко Родіон Шевченко Родіон 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 4 Feb 2019 16:44
Тест Фото Сіра Вероніка Сіра Вероніка 3 Сіра Вероніка
Mon, 4 Feb 2019 14:23
Тест Фото Нікішина Тетяна Нікішина Тетяна 1 Петруша Оксана Олександрівна
Sat, 2 Feb 2019 14:15
Прикріплення декількох файлів у завдання з вищої математики. Фото Когут Роман Когут Роман 1 Пащенко Богдан Сергійович
Sat, 2 Feb 2019 00:06
Технологія продукції ресторанного господарства Фото Саварин-Болкот Марта Саварин-Болкот Марта 3 Саварин-Болкот Марта
Thu, 31 Jan 2019 10:03
Отсутствие функции Given>Find Фото Зданевич Артем Зданевич Артем 1 Пащенко Богдан Сергійович
Tue, 29 Jan 2019 09:32
Тест №1 з ХТСРГ Фото Янчевський Максим Янчевський Максим 1 Петруша Оксана Олександрівна
Mon, 28 Jan 2019 17:44
Технологія продукції рестораного господарства . Фото Лесьна Марія Лесьна Марія 4 Лесьна Марія
Mon, 28 Jan 2019 17:25
Менеджмент якості Фото Клебан Наталія Клебан Наталія 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 28 Jan 2019 16:59
ЕПСТВ_БО_2 Фото Філоненко Ірина Філоненко Ірина 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 28 Jan 2019 11:13
БОМС Фото Закрасняний Андрій Закрасняний Андрій 3 Петруша Оксана Олександрівна
Sun, 27 Jan 2019 19:36
Вища математика Фото Личана Єлизавета Личана Єлизавета 5 Пащенко Богдан Сергійович
Sun, 27 Jan 2019 16:15
Вища математика 1курс.заочне.Готельно-ресторанна справа Фото Когут Роман Когут Роман 6 Петруша Оксана Олександрівна
Sun, 27 Jan 2019 14:52
Тест Фото Денисюк Катерина Денисюк Катерина 1 Пащенко Богдан Сергійович
Sat, 26 Jan 2019 20:24
Хто є викладачем? Фото Брильова Вікторія Брильова Вікторія 1 Пащенко Богдан Сергійович
Sat, 26 Jan 2019 20:18
Не маю змоги здавати предмети Фото Голиш Олександр Голиш Олександр 2 Голиш Олександр
Fri, 25 Jan 2019 20:06
Завис сайт Фото Кушнірова Ксенія Кушнірова Ксенія 2 Кушнірова Ксенія
Fri, 25 Jan 2019 18:11
Проблема з прікріпленням файлу по менеджменту якості та безпеки оздоровчих продуктів. Фото Бірюкова Світлана Бірюкова Світлана 3 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 24 Jan 2019 16:12
Сервісологія Фото Іващук Вікторія Іващук Вікторія 1 Гончаренко Яна Анатоліївна
Thu, 24 Jan 2019 15:50
Проблеми з сайтом Фото Духневич Людмила Духневич Людмила 1 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 23 Jan 2019 00:05
менеджмент якості Фото Друговейко Анна Друговейко Анна 3 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 21 Jan 2019 16:14
Файлы предыдущих годов Фото Касторська Сузанна Касторська Сузанна 4 Касторська Сузанна
Sun, 20 Jan 2019 12:50
Не відправляє файл Фото Діанін Ігор Діанін Ігор 1 Петруша Оксана Олександрівна
Sun, 20 Jan 2019 09:55
Задания Фото Денисюк Катерина Денисюк Катерина 7 Денисюк Катерина
Sat, 19 Jan 2019 19:02
Як написати повідомлення конкретному викладачу ? Фото Медведюк (Пахалюк) Ірина Медведюк (Пахалюк) Ірина 1 Петруша Оксана Олександрівна
Fri, 18 Jan 2019 19:38
Тест Фото Андрієнко Ксенія Андрієнко Ксенія 1 Петруша Оксана Олександрівна
Fri, 18 Jan 2019 19:37
Тест Фото Петрова Єлизавета Петрова Єлизавета 4 Петрова Єлизавета
Fri, 18 Jan 2019 17:56
Холодильні машини Фото Альошин Олексій Альошин Олексій 1 Гончаренко Яна Анатоліївна
Fri, 18 Jan 2019 13:11
Іноземна мова Фото Клебан Наталія Клебан Наталія 2 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 17 Jan 2019 22:43
не завантажується файл Фото Коваленко Анжеліна Коваленко Анжеліна 1 Петруша Оксана Олександрівна
Thu, 17 Jan 2019 22:27
Науково-дослідницький практикум Фото Сивак Денис Сивак Денис 1 Гончаренко Яна Анатоліївна
Thu, 17 Jan 2019 15:53
Здати роботу Фото Сітайло Анастасія Сітайло Анастасія 5 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 16 Jan 2019 16:57
Неправильно вказана друга іноземна мова Фото Стоцька Кристина Стоцька Кристина 1 Петруша Оксана Олександрівна
Wed, 16 Jan 2019 09:27
досі немає всіх курсів і завдань Фото Левченко Катерина Левченко Катерина 4 Петруша Оксана Олександрівна
Wed, 16 Jan 2019 09:24
Сторінка: 1 2 3 4 5 6 ()