ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Не працює сайт *Розклад*

Не працює сайт *Розклад*

Драпак Максим -
Кількість відповідей: 5

Доброго дня! Знову Драпак Максим Вадимович (ТУ-3-10) вас турбує. У мене та моїх студентів не працює сайт *Розклад* за цим посиланням - https://nmu.nuft.edu.ua/cgi-bin/classman.cgi?n=3&sesID=4808065E-F8C7-48D0-8F0E-6A1F18809A6C

Підскажіть будь ласка, це зв’язано зі заміною серверів, як мені сказали + працюю системним адміністратором і скільки часу приблизно буде вирішина проблема? Бо студенти цього не розуміють, це я можу зрозуміти вас. Якщо потрібна допомога в адмініструванні, можу допомогти.

Гарного дня ;)

У відповідь на Драпак Максим

Re: Не працює сайт *Розклад*

Пащенко Богдан Сергійович -

Доброго дня. 

Відділ дистанційного навчання не адмініструє Електронний розклад та ел. кабінет, адже це інша система (доступу до неї не маємо). Це дійсно пов'язано із переходом на сервера та хмарні сховища за кордоном (через складну ситуацію із енергетичною інфраструктурою, особливо у Києві). По часу, на жаль, дати відповіді не можемо, тому що не володіємо такою інформацією.
Адмініструє дану систему Навчальний відділ Навчально-методичного управління НУХТ. Спробуйте звернутися до них. Контакти за посиланням: https://nuft.edu.ua/sluzhby-ta-viddily/navchalno-metodichne-upravlinnya/navchalnij-viddil-nmu
У відповідь на Пащенко Богдан Сергійович

Re: Не працює сайт *Розклад*

Драпак Максим -
Дуже дякую вам за відповідь! Стосовно переносу серверів це дуже гарне рішення! Будемо чекати.
Стосовно відділу також дякую, спробую написати!
У відповідь на Драпак Максим

Re: Не працює сайт *Розклад*

Пащенко Богдан Сергійович -
Доброго дня.
Наразі все працює, але потрібно зайти безпосередньо через сайт НУХТ: Меню→Студенту→Навчання→Розклад занять / Ел. кабінет.
Якщо в браузері на ПК або телефоні були збереженні посилання, їх потрібно оновити адже вони трохи змінилися.
У відповідь на Пащенко Богдан Сергійович

Re: Не працює сайт *Розклад*

Драпак Максим -
Доброго дня, ще раз дякую вам за чудову допомогу! Я вчора подивився, вже розібрався. Гарного дня та бережіть себе!