ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Видалення зайвих предметів для комфортної роботи та здачі всіх робіт на дистанційну платформу

Видалення зайвих предметів для комфортної роботи та здачі всіх робіт на дистанційну платформу

Драпак Максим -
Кількість відповідей: 1

Доброго дня! Христос Воскрес! Драпак Максим, староста ТУ-2-10. Прохання для адміністратора (якщо це можливо). Можете видалити зайві предмети для групи (ТУ-2-10):
1) Іноземна мова (за професійним спрямуванням) *орієнтовно перше вікно за підписом "Початок 27 Червня 2020 року"
2) Ділова українська мова
3) Психологія
4) Ресторана справа

Видалення цих предметів з дистанційної форми, забезпечить комфорт та без плутанини, куди закидувати виконане завдання по предмету.
Заздалегідь велике спасибі!
Бережіть себе та своїх рідних! Слава Україні! Слава ЗСУ!

У відповідь на Драпак Максим

Видалення зайвих предметів для комфортної роботи та здачі всіх робіт на дистанційну платформу

Пащенко Богдан Сергійович -

Доброго дня. Дякуємо за звернення. Наразі відключення дисциплін минулого семетру триває, але так як воно є централізованим, то у випадку заборгованості хоч із однієї дисципліни у здобувача групи, дисципліни минулого семестру залищаються підключеними (вони відключаються відразу усі у всіх здобувачів). Через воєнні діі на території України досі є студенти із академічними заборгованостями, тому наразі ми не можемо відключити дані предмети.

Для того, щоб відслідковувати завдання надамо кілька порад:

1) сповіщення дистанційної платформи, що дозволяють переходити до списку актуальних завдань та безпосередньо до кожного із них (див. скріншоти):

 

2) календарь, який виводить завдання по датам початку та кінця (закриття доступності) - див. скріншоти (натискання на дату переводить на сторінку де наявний список усіх доступних до виконання завдань):

3) блок "Незабаром", що виводить усі завдання, які найближчим часом потрібно здати (згідно календаря). Сам блок розташований на інфрмаційній сторіні знизу або на бічній панелі під календарем (див. скріншоти):

Докладніше про користувацькі лементи та можливості дистанційної платформи ТУТ!

 

Бережіть себе! Все буде Україна!