ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Шановні ЗДОБУВАЧІ! На цьому форумі Ви можете задавати питання до адміністраторів системи дистанційного навчання.

Ваші запити оброблятимуться  згідно наступного графіку:

Понеділок – четвер: з 9-00 по 17-00.

П’ятниця: з 9-00 по 16-30.

Субота – неділя: вихідний (у ці дні можлива вибіркова обробка складних запитів, та таких, що потребують термінового вирішення).

Список обговорень. Показати 100 кількість 1161 дискусій
  Обговорення Почато користувачем Відповідей Останнє повідомлення Створено За спаданням  
Замовлення електронної книги
Фото Омеляненко Владислава
Омеляненко Владислава
1 Thu 13 Jan 2022 08:25 AM
Вхідні сповіщення з курсів
Фото Чижук Дмитро
Чижук Дмитро
1 Tue 11 Jan 2022 08:35 AM
видалитись з курсу
Фото Кравчук Єлизавета
Кравчук Єлизавета
1 Mon 10 Jan 2022 23:21 PM
Відображаються курси минулого семестру
Фото Кужинівська Олександра
Кужинівська Олександра
1 Mon 10 Jan 2022 12:48 PM
Відсутня вільна дисципліна "Основи бізнесу"
Фото Білик Софія
Білик Софія
1 Sun 9 Jan 2022 11:27 AM
ПМК ТІск - 5с
Фото Гапонюк Ігор Іванович
Гапонюк Ігор Іванович
0 Fri 17 Dec 2021 10:05 AM
коли будуть екзаменаційні питання з нутриціології,основи гостинності?
Фото Горлова Влада
Горлова Влада
1 Fri 26 Nov 2021 03:14 AM
Списки груп заоч
Фото Шалавило Володимир
Шалавило Володимир
4 Sun 21 Nov 2021 10:53 AM
Проблеми з сайтом
Фото Азаренко Катерина
Азаренко Катерина
1 Tue 9 Nov 2021 15:06 PM
Нема курсу *Психологія* та зміна аватарки в своєму профілі
Фото Драпак Максим
Драпак Максим
1 Wed 27 Oct 2021 17:00 PM
Не відкриваються слайди на курсі ТЦ+КР ЗТЦ-4-1
Фото Омеляненко Владислава
Омеляненко Владислава
3 Mon 25 Oct 2021 18:58 PM
Помилка в тесті
Фото Кармаліт Дмитро
Кармаліт Дмитро
1 Sun 24 Oct 2021 14:43 PM
Група ЗМЯ 3-1 ск
Фото Шаргут Леся
Шаргут Леся
1 Tue 12 Oct 2021 13:17 PM
Пропав курс
Фото Милка Діана
Милка Діана
1 Fri 8 Oct 2021 14:18 PM
Менеджмент туризму
Фото Загіней Іванна
Загіней Іванна
1 Tue 5 Oct 2021 12:37 PM
Новий формат дистанційки
Фото Загіней Іванна
Загіней Іванна
2 Thu 30 Sep 2021 18:23 PM
Відстуня дистципліна
Фото Загіней Іванна
Загіней Іванна
1 Thu 30 Sep 2021 11:38 AM
Немає дисципліни
Фото Кузнєцов Євгеній
Кузнєцов Євгеній
1 Mon 27 Sep 2021 21:13 PM
Відсутня дисципліна
Фото Гагач Вікторія
Гагач Вікторія
1 Mon 27 Sep 2021 21:09 PM
Немає дисципліни!
Фото Ревенчук Єлизавета
Ревенчук Єлизавета
1 Mon 27 Sep 2021 20:54 PM
Немає дисципліни!
Фото Лозенко Крістіна
Лозенко Крістіна
1 Mon 27 Sep 2021 19:57 PM
Відсутня дисципліна
Фото Загіней Іванна
Загіней Іванна
1 Mon 27 Sep 2021 19:52 PM
Немає дисципліни!
Фото Давіташвілі Елєне
Давіташвілі Елєне
3 Mon 27 Sep 2021 19:50 PM
помилка
Фото Бородиня Олександр
Бородиня Олександр
1 Mon 27 Sep 2021 18:37 PM
Обновление информации
Фото Роік Людмила
Роік Людмила
3 Mon 27 Sep 2021 13:32 PM
Відкриті курси за минулий рік.
Фото Омеляненко Владислава
Омеляненко Владислава
3 Thu 16 Sep 2021 20:51 PM
Не вірні дати завдань
Фото Керімова Сабіна
Керімова Сабіна
1 Fri 10 Sep 2021 14:16 PM
Обновление заданий
Фото Совенко Єлизавета
Совенко Єлизавета
3 Thu 9 Sep 2021 15:27 PM
З якого числа буде вiдкритий доступ до курсу
Фото Зданевич Артем
Зданевич Артем
1 Wed 8 Sep 2021 16:13 PM
Реквізити
Фото Луценко Сергій
Луценко Сергій
1 Mon 23 Aug 2021 21:27 PM
неможливо замінити у звіті практики файл .docx на .pdf
Фото Соколюк Марина
Соколюк Марина
3 Wed 23 Jun 2021 09:22 AM
Доступ
Фото Ібрагімов Рамазан
Ібрагімов Рамазан
1 Wed 16 Jun 2021 10:05 AM
Невистачає предмета
Фото Ільніцька Ірина
Ільніцька Ірина
2 Tue 8 Jun 2021 11:35 AM
Електронний журнал
Фото Сліпенко Світлана
Сліпенко Світлана
1 Mon 7 Jun 2021 14:11 PM
Доброго вечора. Такого-то числа з мого акаунту був пройдений підсумковий тест з англійської.
Фото Грінченко Василь
Грінченко Василь
1 Fri 4 Jun 2021 18:21 PM
Відсутність інтернету під час проходження тесту
Фото Сліпенко Світлана
Сліпенко Світлана
1 Fri 4 Jun 2021 16:08 PM
Викинуло з дистанційки під час проходження тесту
Фото Костін Анатолій
Костін Анатолій
1 Fri 4 Jun 2021 11:52 AM
Проблеми з тестом
Фото Артеменко Артур
Артеменко Артур
1 Thu 3 Jun 2021 12:07 PM
Помилка в журналі
Фото Кізко Богдан
Кізко Богдан
1 Tue 1 Jun 2021 16:52 PM
Проблема з тестом диферанційного заліку з інжинірингу модуль 1
Фото Галич Олександра
Галич Олександра
4 Tue 1 Jun 2021 13:01 PM
Не можу пройти тест
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
1 Sat 29 May 2021 15:48 PM
Не можу прикріпити файл
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
1 Thu 27 May 2021 12:14 PM
Прикріплення файлу
Фото Вітковська Ольга
Вітковська Ольга
1 Tue 25 May 2021 14:18 PM
Не можу зайти в електронний журнал
Фото Тищенко Роман
Тищенко Роман
1 Mon 24 May 2021 12:35 PM
вибило з тесту
Фото Мороз Дар`я
Мороз Дар`я
1 Fri 21 May 2021 10:23 AM
Прошу надати доступ !!!
Фото Мороз Дар’я
Мороз Дар’я
1 Thu 20 May 2021 14:11 PM
підсумковий тест
Фото Чижук Дмитро
Чижук Дмитро
5 Thu 20 May 2021 12:44 PM
Не можливо приєднати файл Word
Фото Азаренко Катерина
Азаренко Катерина
1 Tue 18 May 2021 16:10 PM
Рекреологія та курортна справа
Фото Керімова Сабіна
Керімова Сабіна
3 Mon 17 May 2021 09:17 AM
Сессія ЗУП-1-1М
Фото Гопкало Станіслав
Гопкало Станіслав
1 Fri 7 May 2021 12:33 PM
Предмети минулого семестру
Фото Шаргут Леся
Шаргут Леся
1 Thu 6 May 2021 15:39 PM
Не оновлені терміни здачі завдань
Фото Пузина Аліна
Пузина Аліна
1 Thu 6 May 2021 15:19 PM
Не відображаються, додані викладачем, завдання
Фото Пузина Аліна
Пузина Аліна
1 Tue 27 Apr 2021 17:31 PM
Будь ласка, відобразіть контактні дані викладачів
Фото Нестеров Денис
Нестеров Денис
1 Wed 21 Apr 2021 16:57 PM
барна справа
Фото Проценко Анастасія
Проценко Анастасія
2 Sun 18 Apr 2021 17:05 PM
мрг
Фото Проценко Анастасія
Проценко Анастасія
1 Sun 18 Apr 2021 17:04 PM
Електрона пошта
Фото Грисик Ганна
Грисик Ганна
3 Sun 18 Apr 2021 15:32 PM
Не оновлені терміни здачі завдань
Фото Полторадня Анастасія
Полторадня Анастасія
2 Mon 12 Apr 2021 23:05 PM
Біотехнологічні та фізико-хімічні основи харчових виробництв. Модуль 6 (Лаб) Збірна група ТК-3+СК на 16.30
Фото Романова Зоряна Миколаївна
Романова Зоряна Миколаївна
1 Wed 7 Apr 2021 12:19 PM
2 курс; тести; хімія харчових речовин.
Фото Бежинець Владислав
Бежинець Владислав
1 Tue 6 Apr 2021 15:12 PM
безділля адміністрації і викладачів!!1!!!!!!!!!!!
Фото Проценко Анастасія
Проценко Анастасія
2 Sun 4 Apr 2021 18:09 PM
Тести з іноземної мови
Фото Кравець Антон
Кравець Антон
1 Sun 4 Apr 2021 15:20 PM
Іноземна мова (професійне спрямування)
Фото Квач Ольга
Квач Ольга
1 Mon 29 Mar 2021 19:44 PM
Неможливо додати файл
Фото Давіташвілі Елєне
Давіташвілі Елєне
2 Sun 28 Mar 2021 18:51 PM
Перездача
Фото Шуть Єгop
Шуть Єгop
1 Wed 24 Mar 2021 22:58 PM
Менеджмент туризму
Фото Загіней Іванна
Загіней Іванна
1 Tue 23 Mar 2021 23:01 PM
Відсутні завдання та інформація
Фото Совенко Єлизавета
Совенко Єлизавета
5 Mon 22 Mar 2021 09:54 AM
предмети
Фото Бежинець Владислав
Бежинець Владислав
2 Wed 17 Mar 2021 15:07 PM
як змінити електронну адресу?
Фото Кобаса Рената
Кобаса Рената
1 Tue 16 Mar 2021 16:17 PM
Прибрать предмети ті з яких вже здали сесію
Фото Візьонок (Сікора) Вікторія
Візьонок (Сікора) Вікторія
1 Mon 15 Mar 2021 15:17 PM
Як знайти викладача? Харчові технології 8 (Лаб) ст. викладач Писарєв М.Г. Збірна група ННІХ3скТК
Фото Лощиць Юлія
Лощиць Юлія
1 Thu 11 Mar 2021 12:59 PM
Відсутнє налаштування "Додати файл"
Фото Шевчук Анастасія
Шевчук Анастасія
1 Wed 10 Mar 2021 18:32 PM
Німецька мова
Фото Пилипенко Юлія
Пилипенко Юлія
3 Mon 8 Mar 2021 10:09 AM
Видалення непотрібних курсів
Фото Громова Анна
Громова Анна
3 Thu 4 Mar 2021 13:35 PM
Івент-менеджмент
Фото Загіней Іванна
Загіней Іванна
1 Wed 3 Mar 2021 10:54 AM
Додаткова спроба
Фото Усенко Олександр
Усенко Олександр
2 Sat 27 Feb 2021 15:10 PM
Зник інтернет
Фото Забалуєва Анастасія
Забалуєва Анастасія
1 Thu 25 Feb 2021 21:11 PM
Немає налаштування "вкладення файлу"
Фото Шевчук Анастасія
Шевчук Анастасія
1 Thu 25 Feb 2021 09:03 AM
Первинне виробництво
Фото Бутузов Філіпп
Бутузов Філіпп
1 Tue 23 Feb 2021 17:30 PM
Помилка у відправці відповідей тесту
Фото Колошук Дарина
Колошук Дарина
1 Tue 23 Feb 2021 13:24 PM
Викладач з предмету Технологія природних вітамінів_3с
Фото Медушевський Дмитро
Медушевський Дмитро
1 Tue 23 Feb 2021 12:11 PM
Помилка при проходженні тесту ЗТХВ
Фото Орлов Ярослав
Орлов Ярослав
1 Mon 22 Feb 2021 11:37 AM
Помилка у тесті
Фото Сербенюк Вадим
Сербенюк Вадим
1 Mon 22 Feb 2021 10:09 AM
Був проведений вхід на мою сторінку без мого відома .
Фото Калініченко Дарина
Калініченко Дарина
1 Thu 18 Feb 2021 14:08 PM
Неможливо прикріпити файл до відповіді, або залишити відповідь.
Фото Кіриченко Олексій
Кіриченко Олексій
1 Tue 16 Feb 2021 12:09 PM
Екзаменн з філософії збірної групи ННІХТ-3к
Фото Сліпенко Світлана
Сліпенко Світлана
1 Tue 16 Feb 2021 10:25 AM
Продовження часу тестів із ЗТХВ
Фото Коцюрубська Анастасія
Коцюрубська Анастасія
1 Mon 15 Feb 2021 20:20 PM
Надати ще одну спробу на проходження тесту "Баскетбол"
Фото Дияк Анастасія
Дияк Анастасія
2 Mon 15 Feb 2021 14:27 PM
Не відкритий тест на перескладання
Фото Полторадня Анастасія
Полторадня Анастасія
1 Mon 15 Feb 2021 13:16 PM
Дать еще одну спробу по TASK 3.
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
1 Fri 12 Feb 2021 16:50 PM
Практичне завдання 1 до теми 3 "Загальна характеристика і особливості наукових заходів в діловому туризмі"
Фото Піддубний Олександр
Піддубний Олександр
1 Fri 12 Feb 2021 13:21 PM
Електронний журнал
Фото Юрченко Марина
Юрченко Марина
1 Fri 12 Feb 2021 12:00 PM
Открыть тест
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
2 Thu 11 Feb 2021 22:32 PM
Курсовая работа
Фото Дячук Ольга
Дячук Ольга
1 Tue 9 Feb 2021 09:24 AM
Дистанційна платформа
Фото Кужинівська Олександра
Кужинівська Олександра
1 Mon 8 Feb 2021 11:08 AM
Переведення на іншу кафедру.
Фото Омеляненко Владислава
Омеляненко Владислава
1 Sun 7 Feb 2021 12:54 PM
Відкрити тести
Фото Долгополова Ірина
Долгополова Ірина
1 Wed 3 Feb 2021 20:53 PM
прикріплення файлу
Фото Шпичак Дарина
Шпичак Дарина
3 Fri 29 Jan 2021 17:19 PM
Не прікріплюється файл до роботи
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
1 Thu 28 Jan 2021 16:42 PM
Не прикріплюється файл!
Фото Мороз Дар’я
Мороз Дар’я
5 Tue 26 Jan 2021 16:55 PM