ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Шановні ЗДОБУВАЧІ! На цьому форумі Ви можете задавати питання до адміністраторів системи дистанційного навчання.

Ваші запити оброблятимуться  згідно наступного графіку:

Понеділок – четвер: з 9-00 по 17-00.

П’ятниця: з 9-00 по 16-30.

Субота – неділя: вихідний (у ці дні можлива вибіркова обробка складних запитів, та таких, що потребують термінового вирішення).

Список обговорень. Показати 100 кількість 1136 дискусій
  Обговорення Почато користувачем Відповідей Останнє повідомлення За спаданням Створено  
Відкриті курси за минулий рік.
Фото Омеляненко Владислава
Омеляненко Владислава
3 Thu, 16 Sep 2021 20:51
Не вірні дати завдань
Фото Керімова Сабіна
Керімова Сабіна
1 Fri, 10 Sep 2021 14:16
Обновление заданий
Фото Совенко Єлизавета
Совенко Єлизавета
3 Thu, 9 Sep 2021 15:27
З якого числа буде вiдкритий доступ до курсу
Фото Зданевич Артем
Зданевич Артем
1 Wed, 8 Sep 2021 16:13
Реквізити
Фото Луценко Сергій
Луценко Сергій
1 Mon, 23 Aug 2021 21:27
неможливо замінити у звіті практики файл .docx на .pdf
Фото Соколюк Марина
Соколюк Марина
3 Wed, 23 Jun 2021 09:22
Доступ
Фото Ібрагімов Рамазан
Ібрагімов Рамазан
1 Wed, 16 Jun 2021 10:05
Невистачає предмета
Фото Ільніцька Ірина
Ільніцька Ірина
2 Tue, 8 Jun 2021 11:35
Електронний журнал
Фото Сліпенко Світлана
Сліпенко Світлана
1 Mon, 7 Jun 2021 14:11
Доброго вечора. Такого-то числа з мого акаунту був пройдений підсумковий тест з англійської.
Фото Грінченко Василь
Грінченко Василь
1 Fri, 4 Jun 2021 18:21
Відсутність інтернету під час проходження тесту
Фото Сліпенко Світлана
Сліпенко Світлана
1 Fri, 4 Jun 2021 16:08
Викинуло з дистанційки під час проходження тесту
Фото Костін Анатолій
Костін Анатолій
1 Fri, 4 Jun 2021 11:52
Проблеми з тестом
Фото Артеменко Артур
Артеменко Артур
1 Thu, 3 Jun 2021 12:07
Помилка в журналі
Фото Кізко Богдан
Кізко Богдан
1 Tue, 1 Jun 2021 16:52
Проблема з тестом диферанційного заліку з інжинірингу модуль 1
Фото Галич Олександра
Галич Олександра
4 Tue, 1 Jun 2021 13:01
Не можу пройти тест
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
1 Sat, 29 May 2021 15:48
Не можу прикріпити файл
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
1 Thu, 27 May 2021 12:14
Прикріплення файлу
Фото Вітковська Ольга
Вітковська Ольга
1 Tue, 25 May 2021 14:18
Не можу зайти в електронний журнал
Фото Тищенко Роман
Тищенко Роман
1 Mon, 24 May 2021 12:35
вибило з тесту
Фото Мороз Дар`я
Мороз Дар`я
1 Fri, 21 May 2021 10:23
підсумковий тест
Фото Чижук Дмитро
Чижук Дмитро
5 Thu, 20 May 2021 12:44
Прошу надати доступ !!!
Фото Мороз Дар’я
Мороз Дар’я
1 Thu, 20 May 2021 14:11
Не можливо приєднати файл Word
Фото Азаренко Катерина
Азаренко Катерина
1 Tue, 18 May 2021 16:10
Рекреологія та курортна справа
Фото Керімова Сабіна
Керімова Сабіна
3 Mon, 17 May 2021 09:17
Сессія ЗУП-1-1М
Фото Гопкало Станіслав
Гопкало Станіслав
1 Fri, 7 May 2021 12:33
Предмети минулого семестру
Фото Шаргут Леся
Шаргут Леся
1 Thu, 6 May 2021 15:39
Не оновлені терміни здачі завдань
Фото Пузина Аліна
Пузина Аліна
1 Thu, 6 May 2021 15:19
Не відображаються, додані викладачем, завдання
Фото Пузина Аліна
Пузина Аліна
1 Tue, 27 Apr 2021 17:31
Будь ласка, відобразіть контактні дані викладачів
Фото Нестеров Денис
Нестеров Денис
1 Wed, 21 Apr 2021 16:57
барна справа
Фото Проценко Анастасія
Проценко Анастасія
2 Sun, 18 Apr 2021 17:05
Електрона пошта
Фото Грисик Ганна
Грисик Ганна
3 Sun, 18 Apr 2021 15:32
мрг
Фото Проценко Анастасія
Проценко Анастасія
1 Sun, 18 Apr 2021 17:04
Німецька мова
Фото Пилипенко Юлія
Пилипенко Юлія
3 Mon, 8 Mar 2021 10:09
Не оновлені терміни здачі завдань
Фото Полторадня Анастасія
Полторадня Анастасія
2 Mon, 12 Apr 2021 23:05
Біотехнологічні та фізико-хімічні основи харчових виробництв. Модуль 6 (Лаб) Збірна група ТК-3+СК на 16.30
Фото Романова Зоряна Миколаївна
Романова Зоряна Миколаївна
1 Wed, 7 Apr 2021 12:19
2 курс; тести; хімія харчових речовин.
Фото Бежинець Владислав
Бежинець Владислав
1 Tue, 6 Apr 2021 15:12
предмети
Фото Бежинець Владислав
Бежинець Владислав
2 Wed, 17 Mar 2021 15:07
безділля адміністрації і викладачів!!1!!!!!!!!!!!
Фото Проценко Анастасія
Проценко Анастасія
2 Sun, 4 Apr 2021 18:09
Тести з іноземної мови
Фото Кравець Антон
Кравець Антон
1 Sun, 4 Apr 2021 15:20
Відсутні завдання та інформація
Фото Совенко Єлизавета
Совенко Єлизавета
5 Mon, 22 Mar 2021 09:54
Іноземна мова (професійне спрямування)
Фото Квач Ольга
Квач Ольга
1 Mon, 29 Mar 2021 19:44
Неможливо додати файл
Фото Давіташвілі Елєне
Давіташвілі Елєне
2 Sun, 28 Mar 2021 18:51
Перездача
Фото Шуть Єгop
Шуть Єгop
1 Wed, 24 Mar 2021 22:58
Менеджмент туризму
Фото Загіней Іванна
Загіней Іванна
1 Tue, 23 Mar 2021 23:01
Видалення непотрібних курсів
Фото Громова Анна
Громова Анна
3 Thu, 4 Mar 2021 13:35
як змінити електронну адресу?
Фото Кобаса Рената
Кобаса Рената
1 Tue, 16 Mar 2021 16:17
Прибрать предмети ті з яких вже здали сесію
Фото Візьонок (Сікора) Вікторія
Візьонок (Сікора) Вікторія
1 Mon, 15 Mar 2021 15:17
Як знайти викладача? Харчові технології 8 (Лаб) ст. викладач Писарєв М.Г. Збірна група ННІХ3скТК
Фото Лощиць Юлія
Лощиць Юлія
1 Thu, 11 Mar 2021 12:59
Відсутнє налаштування "Додати файл"
Фото Шевчук Анастасія
Шевчук Анастасія
1 Wed, 10 Mar 2021 18:32
Івент-менеджмент
Фото Загіней Іванна
Загіней Іванна
1 Wed, 3 Mar 2021 10:54
Додаткова спроба
Фото Усенко Олександр
Усенко Олександр
2 Sat, 27 Feb 2021 15:10
Зник інтернет
Фото Забалуєва Анастасія
Забалуєва Анастасія
1 Thu, 25 Feb 2021 21:11
Немає налаштування "вкладення файлу"
Фото Шевчук Анастасія
Шевчук Анастасія
1 Thu, 25 Feb 2021 09:03
Первинне виробництво
Фото Бутузов Філіпп
Бутузов Філіпп
1 Tue, 23 Feb 2021 17:30
Помилка у відправці відповідей тесту
Фото Колошук Дарина
Колошук Дарина
1 Tue, 23 Feb 2021 13:24
Викладач з предмету Технологія природних вітамінів_3с
Фото Медушевський Дмитро
Медушевський Дмитро
1 Tue, 23 Feb 2021 12:11
Помилка при проходженні тесту ЗТХВ
Фото Орлов Ярослав
Орлов Ярослав
1 Mon, 22 Feb 2021 11:37
Помилка у тесті
Фото Сербенюк Вадим
Сербенюк Вадим
1 Mon, 22 Feb 2021 10:09
Був проведений вхід на мою сторінку без мого відома .
Фото Калініченко Дарина
Калініченко Дарина
1 Thu, 18 Feb 2021 14:08
Неможливо прикріпити файл до відповіді, або залишити відповідь.
Фото Кіриченко Олексій
Кіриченко Олексій
1 Tue, 16 Feb 2021 12:09
Екзаменн з філософії збірної групи ННІХТ-3к
Фото Сліпенко Світлана
Сліпенко Світлана
1 Tue, 16 Feb 2021 10:25
Надати ще одну спробу на проходження тесту "Баскетбол"
Фото Дияк Анастасія
Дияк Анастасія
2 Mon, 15 Feb 2021 14:27
Продовження часу тестів із ЗТХВ
Фото Коцюрубська Анастасія
Коцюрубська Анастасія
1 Mon, 15 Feb 2021 20:20
Не відкритий тест на перескладання
Фото Полторадня Анастасія
Полторадня Анастасія
1 Mon, 15 Feb 2021 13:16
Дать еще одну спробу по TASK 3.
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
1 Fri, 12 Feb 2021 16:50
Практичне завдання 1 до теми 3 "Загальна характеристика і особливості наукових заходів в діловому туризмі"
Фото Піддубний Олександр
Піддубний Олександр
1 Fri, 12 Feb 2021 13:21
Електронний журнал
Фото Юрченко Марина
Юрченко Марина
1 Fri, 12 Feb 2021 12:00
Открыть тест
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
2 Thu, 11 Feb 2021 22:32
Курсовая работа
Фото Дячук Ольга
Дячук Ольга
1 Tue, 9 Feb 2021 09:24
Дистанційна платформа
Фото Кужинівська Олександра
Кужинівська Олександра
1 Mon, 8 Feb 2021 11:08
Переведення на іншу кафедру.
Фото Омеляненко Владислава
Омеляненко Владислава
1 Sun, 7 Feb 2021 12:54
Відкрити тести
Фото Долгополова Ірина
Долгополова Ірина
1 Wed, 3 Feb 2021 20:53
прикріплення файлу
Фото Шпичак Дарина
Шпичак Дарина
3 Fri, 29 Jan 2021 17:19
Не прікріплюється файл до роботи
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
1 Thu, 28 Jan 2021 16:42
Не прикріплюється файл!
Фото Мороз Дар’я
Мороз Дар’я
5 Tue, 26 Jan 2021 16:55
Редагування предметів
Фото Цілик Максим
Цілик Максим
1 Mon, 25 Jan 2021 21:55
Доступ до завдань
Фото Лісовська Інна
Лісовська Інна
1 Mon, 25 Jan 2021 08:44
Французский язык
Фото Керімова Сабіна
Керімова Сабіна
1 Sun, 24 Jan 2021 20:03
Не прікріплюється файл до роботи
Фото Мороз Дар`я
Мороз Дар`я
1 Sun, 24 Jan 2021 16:01
Тест
Фото Артеменко Артур
Артеменко Артур
1 Fri, 22 Jan 2021 22:05
Відкрити тести
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
1 Fri, 22 Jan 2021 18:33
Погано працював інтернет
Фото Махинько Роман
Махинько Роман
1 Wed, 20 Jan 2021 16:31
номерація модулів
Фото Чижук Дмитро
Чижук Дмитро
1 Mon, 18 Jan 2021 17:26
Назва предмету
Фото Усенко Олександр
Усенко Олександр
1 Mon, 18 Jan 2021 01:19
Оновлення сайту
Фото Юрченко Марина
Юрченко Марина
1 Thu, 14 Jan 2021 16:57
Не з‘явився предмет
Фото Назарчук Анна
Назарчук Анна
1 Thu, 14 Jan 2021 14:58
Повторення дисциплін
Фото Назарчук Анна
Назарчук Анна
1 Wed, 13 Jan 2021 16:05
Вибіркові дисципліни
Фото Ревенчук Єлизавета
Ревенчук Єлизавета
3 Sun, 10 Jan 2021 12:46
Іноземна мова
Фото Піддубний Олександр
Піддубний Олександр
1 Mon, 11 Jan 2021 19:01
Довідка про навчання
Фото Романюк Дмитро
Романюк Дмитро
1 Mon, 11 Jan 2021 10:07
повідомлення з курсів
Фото Кравцова Олександра
Кравцова Олександра
1 Fri, 8 Jan 2021 22:20
Прошу надати доступ для повторного складання тесту )
Фото Мороз Дар’я
Мороз Дар’я
1 Thu, 7 Jan 2021 17:30
Підсумковий тест
Фото Пилипченко Ілля
Пилипченко Ілля
1 Thu, 7 Jan 2021 11:34
Технічні та профілактичні роботи на платформі з 31.12.2020 по 07.01.2020!!!
Фото Пащенко Богдан Сергійович
Пащенко Богдан Сергійович
0 Mon, 28 Dec 2020 22:12
Французский язык
Фото Керімова Сабіна
Керімова Сабіна
1 Fri, 25 Dec 2020 16:04
Прошу відключити завдання для студентів денної форми навчання
Фото Денеж Марія
Денеж Марія
2 Fri, 18 Dec 2020 13:58
Технологія продуктів бродіння
Фото Керімова Сабіна
Керімова Сабіна
1 Mon, 21 Dec 2020 12:16
Поновлення бібліотечного шифру
Фото Омеляненко Владислава
Омеляненко Владислава
2 Sun, 20 Dec 2020 18:34
Предмет економіка і аналіз
Фото Керімова Сабіна
Керімова Сабіна
1 Sat, 19 Dec 2020 15:27
Нету заданий
Фото Столяров Максим
Столяров Максим
2 Thu, 17 Dec 2020 17:45