ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Шановні СТУДЕНТИ! На цьому форумі Ви можете задавати питання до адміністраторів системи дистанційного навчання.

Ваші запити оброблятимуться  згідно наступного графіку:

Понеділок – четвер: з 9-00 по 17-00.

П’ятниця: з 9-00 по 16-30.

Субота – неділя: вихідний (у ці дні можлива вибіркова обробка складних запитів, та таких, що потребують термінового вирішення).


Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ()
ОбговоренняПочато користувачемВідповідейОстаннє повідомлення
Біотехнологічні та фізико-хімічні основи харчових виробництв. Модуль 6 (Лаб) Збірна група ТК-3+СК на 16.30 Фото Романова Зоряна Миколаївна Романова Зоряна Миколаївна 1 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 7 Apr 2021 12:46
2 курс; тести; хімія харчових речовин. Фото Бежинець Владислав Бежинець Владислав 1 Пащенко Богдан Сергійович
Tue, 6 Apr 2021 15:47
предмети Фото Бежинець Владислав Бежинець Владислав 2 Бежинець Владислав
Tue, 6 Apr 2021 15:13
безділля адміністрації і викладачів!!1!!!!!!!!!!! Фото Проценко Анастасія Проценко Анастасія 2 Проценко Анастасія
Sun, 4 Apr 2021 18:51
Тести з іноземної мови Фото Кравець Антон Кравець Антон 1 Пащенко Богдан Сергійович
Sun, 4 Apr 2021 18:20
Відсутні завдання та інформація Фото Совенко Єлизавета Совенко Єлизавета 5 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 31 Mar 2021 12:22
Іноземна мова (професійне спрямування) Фото Квач Ольга Квач Ольга 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 29 Mar 2021 20:30
Неможливо додати файл Фото Давіташвілі Елєне Давіташвілі Елєне 2 Давіташвілі Елєне
Sun, 28 Mar 2021 19:44
Перездача Фото Шуть Єгop Шуть Єгop 1 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 25 Mar 2021 09:15
Менеджмент туризму Фото Загіней Іванна Загіней Іванна 1 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 24 Mar 2021 08:37
Видалення непотрібних курсів Фото Громова Анна Громова Анна 3 Пащенко Богдан Сергійович
Sat, 20 Mar 2021 16:24
як змінити електронну адресу? Фото Кобаса Рената Кобаса Рената 1 Пащенко Богдан Сергійович
Tue, 16 Mar 2021 16:32
Прибрать предмети ті з яких вже здали сесію Фото Візьонок (Сікора) Вікторія Візьонок (Сікора) Вікторія 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 15 Mar 2021 16:32
Як знайти викладача? Харчові технології 8 (Лаб) ст. викладач Писарєв М.Г. Збірна група ННІХ3скТК Фото Лощиць Юлія Лощиць Юлія 1 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 11 Mar 2021 13:18
Відсутнє налаштування "Додати файл" Фото Шевчук Анастасія Шевчук Анастасія 1 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 10 Mar 2021 22:49
Німецька мова Фото Пилипенко Юлія Пилипенко Юлія 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 8 Mar 2021 10:59
Івент-менеджмент Фото Загіней Іванна Загіней Іванна 1 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 3 Mar 2021 11:57
Додаткова спроба Фото Усенко Олександр Усенко Олександр 2 Усенко Олександр
Sat, 27 Feb 2021 16:52
Зник інтернет Фото Забалуєва Анастасія Забалуєва Анастасія 1 Пащенко Богдан Сергійович
Fri, 26 Feb 2021 08:53
Немає налаштування "вкладення файлу" Фото Шевчук Анастасія Шевчук Анастасія 1 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 25 Feb 2021 09:06
Первинне виробництво Фото Бутузов Філіпп Бутузов Філіпп 1 Пащенко Богдан Сергійович
Tue, 23 Feb 2021 19:05
Помилка у відправці відповідей тесту Фото Колошук Дарина Колошук Дарина 1 Пащенко Богдан Сергійович
Tue, 23 Feb 2021 14:08
Викладач з предмету Технологія природних вітамінів_3с Фото Медушевський Дмитро Медушевський Дмитро 1 Пащенко Богдан Сергійович
Tue, 23 Feb 2021 12:51
Помилка при проходженні тесту ЗТХВ Фото Орлов Ярослав Орлов Ярослав 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 22 Feb 2021 12:33
Помилка у тесті Фото Сербенюк Вадим Сербенюк Вадим 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 22 Feb 2021 11:23
Був проведений вхід на мою сторінку без мого відома . Фото Калініченко Дарина Калініченко Дарина 1 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 18 Feb 2021 14:35
Неможливо прикріпити файл до відповіді, або залишити відповідь. Фото Кіриченко Олексій Кіриченко Олексій 1 Пащенко Богдан Сергійович
Tue, 16 Feb 2021 14:11
Екзаменн з філософії збірної групи ННІХТ-3к Фото Сліпенко Світлана Сліпенко Світлана 1 Пащенко Богдан Сергійович
Tue, 16 Feb 2021 11:41
Надати ще одну спробу на проходження тесту "Баскетбол" Фото Дияк Анастасія Дияк Анастасія 2 Пащенко Богдан Сергійович
Tue, 16 Feb 2021 08:57
Продовження часу тестів із ЗТХВ Фото Коцюрубська Анастасія Коцюрубська Анастасія 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 15 Feb 2021 21:31
Не відкритий тест на перескладання Фото Полторадня Анастасія Полторадня Анастасія 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 15 Feb 2021 13:34
Дать еще одну спробу по TASK 3. Фото Сітайло Анастасія Сітайло Анастасія 1 Пащенко Богдан Сергійович
Fri, 12 Feb 2021 17:11
Практичне завдання 1 до теми 3 "Загальна характеристика і особливості наукових заходів в діловому туризмі" Фото Піддубний Олександр Піддубний Олександр 1 Пащенко Богдан Сергійович
Fri, 12 Feb 2021 13:33
Електронний журнал Фото Юрченко Марина Юрченко Марина 1 Пащенко Богдан Сергійович
Fri, 12 Feb 2021 12:38
Открыть тест Фото Сітайло Анастасія Сітайло Анастасія 2 Сітайло Анастасія
Fri, 12 Feb 2021 10:05
Курсовая работа Фото Дячук Ольга Дячук Ольга 1 Пащенко Богдан Сергійович
Tue, 9 Feb 2021 09:36
Дистанційна платформа Фото Кужинівська Олександра Кужинівська Олександра 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 8 Feb 2021 12:10
Переведення на іншу кафедру. Фото Омеляненко Владислава Омеляненко Владислава 1 Пащенко Богдан Сергійович
Sun, 7 Feb 2021 19:50
Відкрити тести Фото Долгополова Ірина Долгополова Ірина 1 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 3 Feb 2021 23:18
прикріплення файлу Фото Шпичак Дарина Шпичак Дарина 3 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 1 Feb 2021 13:58
Не прікріплюється файл до роботи Фото Сітайло Анастасія Сітайло Анастасія 1 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 28 Jan 2021 16:54
Не прикріплюється файл! Фото Мороз Дар’я Мороз Дар’я 5 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 28 Jan 2021 15:39
Редагування предметів Фото Цілик Максим Цілик Максим 1 Пащенко Богдан Сергійович
Tue, 26 Jan 2021 08:52
Доступ до завдань Фото Лісовська Інна Лісовська Інна 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 25 Jan 2021 08:49
Французский язык Фото Керімова Сабіна Керімова Сабіна 1 Пащенко Богдан Сергійович
Sun, 24 Jan 2021 20:42
Не прікріплюється файл до роботи Фото Мороз Дар`я Мороз Дар`я 1 Пащенко Богдан Сергійович
Sun, 24 Jan 2021 20:34
Тест Фото Артеменко Артур Артеменко Артур 1 Пащенко Богдан Сергійович
Sat, 23 Jan 2021 11:09
Відкрити тести Фото Сітайло Анастасія Сітайло Анастасія 1 Пащенко Богдан Сергійович
Fri, 22 Jan 2021 19:12
Погано працював інтернет Фото Махинько Роман Махинько Роман 1 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 20 Jan 2021 18:07
номерація модулів Фото Чижук Дмитро Чижук Дмитро 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 18 Jan 2021 18:04
Назва предмету Фото Усенко Олександр Усенко Олександр 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 18 Jan 2021 09:59
Оновлення сайту Фото Юрченко Марина Юрченко Марина 1 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 14 Jan 2021 18:54
Не з‘явився предмет Фото Назарчук Анна Назарчук Анна 1 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 14 Jan 2021 16:06
Повторення дисциплін Фото Назарчук Анна Назарчук Анна 1 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 13 Jan 2021 16:31
Вибіркові дисципліни Фото Ревенчук Єлизавета Ревенчук Єлизавета 3 Пащенко Богдан Сергійович
Tue, 12 Jan 2021 13:46
Іноземна мова Фото Піддубний Олександр Піддубний Олександр 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 11 Jan 2021 19:48
Довідка про навчання Фото Романюк Дмитро Романюк Дмитро 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 11 Jan 2021 11:24
повідомлення з курсів Фото Кравцова Олександра Кравцова Олександра 1 Петруша Оксана Олександрівна
Fri, 8 Jan 2021 22:29
Прошу надати доступ для повторного складання тесту ) Фото Мороз Дар’я Мороз Дар’я 1 Петруша Оксана Олександрівна
Thu, 7 Jan 2021 17:59
Підсумковий тест Фото Пилипченко Ілля Пилипченко Ілля 1 Петруша Оксана Олександрівна
Thu, 7 Jan 2021 17:58
Технічні та профілактичні роботи на платформі з 31.12.2020 по 07.01.2020!!! Фото Пащенко Богдан Сергійович Пащенко Богдан Сергійович 0 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 28 Dec 2020 22:12
Французский язык Фото Керімова Сабіна Керімова Сабіна 1 Пащенко Богдан Сергійович
Sat, 26 Dec 2020 10:23
Прошу відключити завдання для студентів денної форми навчання Фото Денеж Марія Денеж Марія 2 Денеж Марія
Mon, 21 Dec 2020 15:15
Технологія продуктів бродіння Фото Керімова Сабіна Керімова Сабіна 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 21 Dec 2020 15:10
Поновлення бібліотечного шифру Фото Омеляненко Владислава Омеляненко Владислава 2 Омеляненко Владислава
Mon, 21 Dec 2020 10:18
Предмет економіка і аналіз Фото Керімова Сабіна Керімова Сабіна 1 Пащенко Богдан Сергійович
Sat, 19 Dec 2020 21:39
Нету заданий Фото Столяров Максим Столяров Максим 2 Пащенко Богдан Сергійович
Fri, 18 Dec 2020 21:45
Курс Фото Керімова Сабіна Керімова Сабіна 1 Пащенко Богдан Сергійович
Fri, 18 Dec 2020 16:33
Задания Фото Столяров Максим Столяров Максим 1 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 17 Dec 2020 17:58
Пропал интернет Фото Ярмоленко Дмитро Ярмоленко Дмитро 2 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 17 Dec 2020 17:12
Список Фото Моцар Аліна Моцар Аліна 1 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 17 Dec 2020 17:11
Я перевелась на заочку Фото Яцкова Вікторія Яцкова Вікторія 3 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 17 Dec 2020 14:46
Не завантажується файл Фото Мороз Дар`я Мороз Дар`я 1 Пащенко Богдан Сергійович
Thu, 17 Dec 2020 12:45
Ввімкнувся Інтернет Фото Пилипченко Ілля Пилипченко Ілля 1 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 16 Dec 2020 21:54
Логістика туризма Фото Керімова Сабіна Керімова Сабіна 1 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 16 Dec 2020 16:43
Основи холодильних і сушильних технологій Фото Вітковська Ольга Вітковська Ольга 1 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 16 Dec 2020 15:37
Іноземна мова Фото Сичова Оксана Сичова Оксана 9 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 16 Dec 2020 15:22
Тест Фото Кисленок Варвара Кисленок Варвара 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 14 Dec 2020 19:59
Бухгалтерський облік. Є два завдання. Фото Піддубний Олександр Піддубний Олександр 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 14 Dec 2020 16:45
Немає блоку для прикріплення файлів Фото Данченко Олександр Данченко Олександр 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 14 Dec 2020 09:02
Тест Фото Рамізов Дмитро Рамізов Дмитро 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 14 Dec 2020 09:00
Доступ до тесту Фото Ковальчук Анжеліка Ковальчук Анжеліка 1 Пащенко Богдан Сергійович
Sat, 12 Dec 2020 16:16
Cповіщення Фото Хоменко Ярослава Хоменко Ярослава 1 Пащенко Богдан Сергійович
Sat, 12 Dec 2020 15:46
Іноземна Мова Фото Колодюк Світлана Колодюк Світлана 2 Пащенко Богдан Сергійович
Fri, 11 Dec 2020 13:18
Неможливо прикріпити файл Фото Шевчук Анастасія Шевчук Анастасія 2 Шевчук Анастасія
Fri, 11 Dec 2020 10:47
Не прикріплюється файл Фото Мороз Дар`я Мороз Дар`я 1 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 9 Dec 2020 21:21
Англійська мова Фото Попович Валентин Попович Валентин 3 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 9 Dec 2020 08:44
Дістати файли з минулого курсу Фото Шулятьєв Олексій Шулятьєв Олексій 1 Пащенко Богдан Сергійович
Tue, 8 Dec 2020 14:33
Мониторинг технологических процессов 5с Фото Роік Людмила Роік Людмила 1 Пащенко Богдан Сергійович
Tue, 8 Dec 2020 08:42
Просрочені сроки здачі завдвнь Фото Полторадня Анастасія Полторадня Анастасія 1 Пащенко Богдан Сергійович
Sun, 6 Dec 2020 20:54
Прикріпити файл. Фото Давіташвілі Елєне Давіташвілі Елєне 1 Пащенко Богдан Сергійович
Sun, 6 Dec 2020 20:52
прострочене завдання Фото Кравченко Вячеслав Кравченко Вячеслав 1 Пащенко Богдан Сергійович
Sat, 5 Dec 2020 10:30
Відсутнє поле для завантаження файла Фото Сулимка Роман Сулимка Роман 1 Пащенко Богдан Сергійович
Tue, 1 Dec 2020 08:51
Неможливо відправити файл, термін здачі робіт Фото Атаманчук Вероніка Атаманчук Вероніка 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 30 Nov 2020 11:52
Тест Фото Дерев`янко Аліна Дерев`янко Аліна 4 Дерев`янко Аліна
Mon, 30 Nov 2020 11:02
Неможливо додати файл Фото Загіней Іванна Загіней Іванна 1 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 25 Nov 2020 17:52
немає конпки *почати тестування* Фото Кравченко Вячеслав Кравченко Вячеслав 1 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 25 Nov 2020 11:36
Тест з ФКіС Фото Соколенко Ольга Соколенко Ольга 1 Пащенко Богдан Сергійович
Mon, 23 Nov 2020 09:54
відкрити доступ до тесту Фото Ткаченко Юлія Ткаченко Юлія 1 Петруша Оксана Олександрівна
Wed, 18 Nov 2020 14:26
Зміна прізвища Фото Гангур Марія Гангур Марія 3 Пащенко Богдан Сергійович
Wed, 18 Nov 2020 13:18
Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ()