Моніторинг виробничих процесів

Моніторинг виробничих процесів

Предметом дисципліни «Моніторинг виробничих процесів виробництва консервованих продуктів» є вивчення технологічних розрахунків у різних харчових виробництвах, а саме при виробництві плодоовочевих консервів, кави, чаю, харчових концентратів та при заморожуванні і холодильному збереженні рослинної сировини і харчових продуктів.

Мета дисципліни: вивчення технологічних розрахунків з врахуванням властивостей харчової сировини, напівфабрикатів, готової продукції, вивчення перспектив розвитку харчових технологій на основі науково-технічного прогресу, складання технологічних звітів з проведення технологічних процесів харчових виробництв, взаємозв’язок цих процесів, пов’язаний з заміною обладнання і використанням автоматизованих ліній. Завданням навчальної дисципліни є отримання студентами в результаті її вивчення наведених нижче знань, умінь і навичок.

Технологія консервів для дитячого та дієтичного харчування

Технологія консервів для дитячого та дієтичного харчування

Метою викладання навчальної дисципліни “Технологія консервів для дитячого та дієтичного харчування” є формування у майбутніх фахівців обсягу базових теоретичних знань та практичних навичок у галузі технології консервованих продуктів дитячого та дієтичного харчування, інженерії таких продуктів.

Основними завданнями вивчення дисципліни “ Технологія консервів для дитячого та дієтичного харчування” є отримання студентами знань щодо особливостей  реалізації основних принципів, законів, процесів, що використовуються у виробництві консервованих продуктів дитячого та дієтичного харчування .

Холодильні технології

Холодильні технології

Метою навчальної дисципліни «Холодильні технології» є завершити загально-інженерну підготовку студента, ознайомити його з основними технологіями охолодження, заморожування та холодильного збереження харчових продуктів.

Завдання навчальної дисципліни «Холодильні технології» навчити студентів застосуванню основних положень дисципліни: технологічних вимог до сировини; основних факторів, які впливають на процеси охолодження, заморожування, холодильного зберігання; змін в продукції під час холодильного оброблення харчових продуктів; оптимального вибору технологічних режимів і обладнання з врахуванням екологічних обмежень.