ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Шановні ЗДОБУВАЧІ! На цьому форумі Ви можете задавати питання до адміністраторів системи дистанційного навчання.

Ваші запити оброблятимуться  згідно наступного графіку:

Понеділок – четвер: з 9-00 по 18-00.

П’ятниця: з 9-00 по 17-00.

Субота – неділя: вихідний (у ці дні можлива вибіркова обробка складних запитів, та таких, що потребують термінового вирішення).

Список обговорень. Показати 100 кількість 1185 дискусій
  Обговорення Почато користувачем Відповідей Останнє повідомлення За спаданням Створено  
Зту-1-1
Фото Тімофєєв Андрій
Тімофєєв Андрій
1 Tue 29 May 2018 21:47 PM
ЗТУ-1-1
Фото Тімофєєв Андрій
Тімофєєв Андрій
4 Sun 27 May 2018 11:32 AM
Готельна справа
Фото Козюпа Катерина
Козюпа Катерина
1 Mon 28 May 2018 19:22 PM
Вступ до харчових технологій_2с
Фото Заговора (Пешта) Тетяна
Заговора (Пешта) Тетяна
1 Sat 26 May 2018 16:52 PM
тест з англійської
Фото Заговора (Пешта) Тетяна
Заговора (Пешта) Тетяна
3 Mon 21 May 2018 11:35 AM
Не стоїть оцінка з тесту
Фото Мись Ростислав
Мись Ростислав
12 Sat 3 Mar 2018 22:59 PM
іноземна
Фото Жукова Єлизавета
Жукова Єлизавета
1 Mon 21 May 2018 22:13 PM
Не можем сдать презентации
Фото Пікож Марина
Пікож Марина
1 Sat 19 May 2018 17:30 PM
завдання з хімії
Фото Заговора (Пешта) Тетяна
Заговора (Пешта) Тетяна
1 Fri 18 May 2018 12:06 PM
Обчислювальна математика та програмування
Фото Кіндякова Валерія
Кіндякова Валерія
1 Fri 18 May 2018 13:45 PM
Кодове слово
Фото Возна Ірина
Возна Ірина
1 Fri 18 May 2018 09:39 AM
Кодове слово
Фото Мись Ростислав
Мись Ростислав
1 Sat 12 May 2018 10:39 AM
ЗТУ 1-1
Фото Тімофєєв Андрій
Тімофєєв Андрій
1 Thu 10 May 2018 23:02 PM
Тест з Англійської
Фото Лісовенко (Підвласна) Тетяна
Лісовенко (Підвласна) Тетяна
6 Tue 24 Apr 2018 14:11 PM
Графік сесій
Фото Яворський Василь
Яворський Василь
1 Mon 23 Apr 2018 00:33 AM
нельзя загрузить работу))
Фото Тімофєєв Андрій
Тімофєєв Андрій
1 Fri 20 Apr 2018 20:12 PM
нельзя загрузить работу
Фото Тімофєєв Андрій
Тімофєєв Андрій
1 Fri 20 Apr 2018 20:11 PM
Органічна хімія
Фото Надопта Володимир
Надопта Володимир
3 Fri 30 Mar 2018 18:07 PM
Контрольна робота
Фото Лісовенко (Підвласна) Тетяна
Лісовенко (Підвласна) Тетяна
3 Tue 10 Apr 2018 10:54 AM
Технологія продукції ресторанного господарства
Фото Саварин-Болкот Марта
Саварин-Болкот Марта
4 Sun 18 Mar 2018 21:22 PM
ЗТу-1-1
Фото Тімофєєв Андрій
Тімофєєв Андрій
3 Mon 2 Apr 2018 21:39 PM
Не встиг виконати завдання з англійської
Фото Соломко Микола
Соломко Микола
6 Fri 16 Mar 2018 20:39 PM
ЗТУ-1-1
Фото Тімофєєв Андрій
Тімофєєв Андрій
1 Sat 17 Mar 2018 17:53 PM
Помилка в тесті з Демографії
Фото Мись Ростислав
Мись Ростислав
1 Wed 7 Mar 2018 21:29 PM
Mathcad, проблема
Фото Надопта Володимир
Надопта Володимир
1 Wed 7 Mar 2018 23:20 PM
ЗТУ-1-1
Фото Тімофєєв Андрій
Тімофєєв Андрій
4 Sat 17 Feb 2018 13:17 PM
Незарахований тест
Фото Риштун Христина
Риштун Христина
1 Thu 1 Mar 2018 19:43 PM
Група ЗОП-1-1ск Коли будуть відкриті предмети
Фото Приходько Анастасія
Приходько Анастасія
5 Tue 27 Feb 2018 20:01 PM
ЗТУ-1-1
Фото Тімофєєв Андрій
Тімофєєв Андрій
1 Mon 26 Feb 2018 19:32 PM
ЗТУ-1-1
Фото Тімофєєв Андрій
Тімофєєв Андрій
1 Mon 26 Feb 2018 19:31 PM
Прошу надати ще спробу
Фото Гущик Валентина
Гущик Валентина
4 Fri 23 Feb 2018 19:38 PM
ЗТУ-1-1
Фото Тімофєєв Андрій
Тімофєєв Андрій
1 Thu 22 Feb 2018 20:09 PM
ЗТУ-1-1
Фото Тімофєєв Андрій
Тімофєєв Андрій
1 Wed 21 Feb 2018 20:09 PM
Практичне завдання
Фото Шевчук Анастасія
Шевчук Анастасія
2 Sun 18 Feb 2018 10:54 AM
Предмети на другий семестр
Фото Возна Ірина
Возна Ірина
3 Thu 15 Feb 2018 23:46 PM
прошу надати ще спробу
Фото Білик Юлія
Білик Юлія
1 Thu 15 Feb 2018 21:52 PM
нісенітниця щодо термінів здачі робіт
Фото Сокол Олексій
Сокол Олексій
3 Wed 14 Feb 2018 20:06 PM
Не загружается лабораторная. Нет кнопки загрузить файл
Фото Гейко Альона
Гейко Альона
1 Wed 14 Feb 2018 16:42 PM
Не можу здати завдання
Фото Клепач Дарія
Клепач Дарія
1 Wed 14 Feb 2018 11:04 AM
Невірно виставлені терміни
Фото Клепач Дарія
Клепач Дарія
4 Tue 13 Feb 2018 23:01 PM
Проблеми з інтернетом
Фото Мікулінськии Анатолій
Мікулінськии Анатолій
1 Mon 12 Feb 2018 15:50 PM
Не бачу своїх курсів за 2й семестр
Фото Клепач Дарія
Клепач Дарія
2 Mon 12 Feb 2018 09:19 AM
Прошу відкрити тест
Фото Свірідкіна Ксенія
Свірідкіна Ксенія
3 Mon 12 Feb 2018 00:58 AM
Не можу завантажити роботу
Фото Петрусь Альона
Петрусь Альона
2 Mon 12 Feb 2018 10:48 AM
Курси на 2 семестр
Фото Яворський Василь
Яворський Василь
1 Mon 12 Feb 2018 10:36 AM
Перездати тест
Фото Прокоф`єва Вікторія
Прокоф`єва Вікторія
3 Fri 9 Feb 2018 11:56 AM
завантаження робіт
Фото Возна Ірина
Возна Ірина
1 Thu 8 Feb 2018 19:33 PM
Товарна політика
Фото Колодюк Світлана
Колодюк Світлана
1 Thu 8 Feb 2018 10:41 AM
Невірно застосовано термін здачі в предметі
Фото Ворона Катерина
Ворона Катерина
3 Tue 6 Feb 2018 22:13 PM
Помилки у системі
Фото Розметова Олена Григорівна
Розметова Олена Григорівна
1 Wed 7 Feb 2018 12:05 PM
Задолжность
Фото Петренко Микола
Петренко Микола
1 Mon 5 Feb 2018 16:56 PM
Не можу здати завдання
Фото Прокоф`єва Вікторія
Прокоф`єва Вікторія
3 Sun 4 Feb 2018 19:23 PM
Доброго вечора
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
2 Sun 4 Feb 2018 19:41 PM
Не здано тест
Фото Богун Володимир
Богун Володимир
1 Sun 4 Feb 2018 14:06 PM
Необхідна консультація
Фото Хоменко Ігор
Хоменко Ігор
1 Sun 4 Feb 2018 14:52 PM
ТО ТПРГ як звязатись з викладачем Абрамовою, э питання
Фото Зелінська Ярослава
Зелінська Ярослава
2 Sun 4 Feb 2018 10:40 AM
Інформаційні технології
Фото Саварин-Болкот Марта
Саварин-Болкот Марта
1 Sun 4 Feb 2018 13:01 PM
Нет даты для заданий
Фото Тімофєєв Андрій
Тімофєєв Андрій
3 Sat 3 Feb 2018 18:55 PM
"Схема технологічна"
Фото Клепач Дарія
Клепач Дарія
1 Sun 4 Feb 2018 10:19 AM
Не можу сдати роботу
Фото Клепач Дарія
Клепач Дарія
1 Sat 3 Feb 2018 23:16 PM
Не можу сдати роботу. Комп*ютерна графіка.
Фото Клепач Дарія
Клепач Дарія
2 Sat 3 Feb 2018 21:06 PM
Контр тест
Фото Пасацька Валерія
Пасацька Валерія
2 Fri 2 Feb 2018 09:29 AM
Не смогла сдать работу
Фото Хода Владислава
Хода Владислава
1 Sat 3 Feb 2018 00:36 AM
сесія
Фото Лісовенко (Підвласна) Тетяна
Лісовенко (Підвласна) Тетяна
1 Sat 3 Feb 2018 08:30 AM
Доброго вечора
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
1 Fri 2 Feb 2018 23:01 PM
Лабораторна робота № 7 "Встановлення відношень між таблицями та пошук інформації в таблиці"
Фото Тімофєєв Андрій
Тімофєєв Андрій
2 Fri 2 Feb 2018 22:27 PM
Доброго дня!
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
2 Fri 2 Feb 2018 13:09 PM
Здача Тестів з практичного заняття №1
Фото П`ятаков Нікіта
П`ятаков Нікіта
3 Thu 1 Feb 2018 18:30 PM
Не можу прикріпити роботу
Фото Щипковська Анна
Щипковська Анна
1 Wed 31 Jan 2018 20:20 PM
не можу здати роботу
Фото Козачок Костянтин
Козачок Костянтин
1 Mon 29 Jan 2018 21:29 PM
Неможливо пройти тест
Фото Шевчук Анастасія
Шевчук Анастасія
5 Mon 29 Jan 2018 11:54 AM
Не зараховано тест
Фото Чабаненко Олександр
Чабаненко Олександр
3 Mon 29 Jan 2018 12:32 PM
Таблиці не відкриваються
Фото Войтенко Оксана
Войтенко Оксана
1 Mon 29 Jan 2018 14:10 PM
какой инвалид заведует дистанционкой???
Фото Ротаєнко Богдан
Ротаєнко Богдан
2 Sat 27 Jan 2018 03:50 AM
сесія
Фото Білик Юлія
Білик Юлія
1 Sun 28 Jan 2018 20:23 PM
Сесія
Фото Возна Ірина
Возна Ірина
1 Sun 28 Jan 2018 16:00 PM
Не правильно выставлено время !
Фото Туліна Олександра
Туліна Олександра
1 Sat 27 Jan 2018 19:00 PM
Добрый вечер
Фото Пікож Марина
Пікож Марина
1 Sat 27 Jan 2018 18:03 PM
Доброго дня!
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
3 Sat 27 Jan 2018 16:18 PM
не можу здати роботу
Фото Попова Карина
Попова Карина
2 Sat 27 Jan 2018 14:40 PM
не можу здати роботу.
Фото Власенко (Жила) Яна
Власенко (Жила) Яна
1 Sat 27 Jan 2018 14:43 PM
Не видно половину вопросов
Фото Тімофєєв Андрій
Тімофєєв Андрій
1 Sat 27 Jan 2018 12:29 PM
Не можу здати роботу
Фото Войтенко Оксана
Войтенко Оксана
7 Wed 24 Jan 2018 19:58 PM
Незрозумілий флуд!
Фото Корнійко Євгеній
Корнійко Євгеній
1 Fri 26 Jan 2018 20:15 PM
Не можу прикріпити файл.
Фото Клепач Дарія
Клепач Дарія
1 Fri 26 Jan 2018 23:16 PM
Не висвічується оцінка і статус, що робота перевірена.
Фото Ясінська Валерія
Ясінська Валерія
1 Sat 27 Jan 2018 02:52 AM
Доброго вечора!
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
1 Fri 26 Jan 2018 18:04 PM
Доброго вечора!
Фото Єрмоленко Юлія
Єрмоленко Юлія
3 Sun 21 Jan 2018 21:51 PM
Студент не може авторизуватися
Фото Сущук Єлизавета
Сущук Єлизавета
2 Wed 24 Jan 2018 16:45 PM
Документ
Фото Горошко Ярина
Горошко Ярина
3 Fri 19 Jan 2018 15:28 PM
Немає доступу до тесту з дисципліни Ділова іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Фото Рогова Катерина
Рогова Катерина
2 Sat 20 Jan 2018 12:41 PM
Помилкове завершення тесту
Фото Гейнак Олена
Гейнак Олена
6 Wed 17 Jan 2018 19:49 PM
Де можна дізнатися варіант завдання згідно списку студента в електронному журналі системи дистанційного навчання?
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
2 Thu 18 Jan 2018 17:11 PM
Віртуальна лабораторна робота
Фото Друговейко Анна
Друговейко Анна
3 Tue 16 Jan 2018 13:52 PM
Добрий вечір!
Фото Єрмоленко Юлія
Єрмоленко Юлія
2 Mon 15 Jan 2018 22:09 PM
Некоректність строків
Фото Ягодіна Анастасія
Ягодіна Анастасія
1 Mon 15 Jan 2018 17:03 PM
Що робити коли пише що календар пустий?
Фото Руда Ілона
Руда Ілона
1 Mon 15 Jan 2018 10:11 AM
Тест з фізики не кректно відображає відповіді
Фото Довга Юлія
Довга Юлія
1 Sun 14 Jan 2018 20:43 PM
yastatic.net
Фото Новохацький Сергій
Новохацький Сергій
1 Thu 11 Jan 2018 12:14 PM
Нету галочки сдать работу,дисциплина с Экономикса
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
1 Wed 10 Jan 2018 17:21 PM