
Безпека життєдіяльності та охорони праці
Метою навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності» є набуття студентом знань, умінь і навичок для забезпечення здорових і безпечних умов на об’єктах господарювання, навчання діям та використання засобів захисту працівників та службовців в умовах техногенних аварій та природних небезпек, формування у студентів відповідальності за особисту та колективну безпеку.

Біохімія
Предметом вивчення навчальної дисципліни є хімічний склад живих організмів, структура речовин, з яких вони побудовані, послідовності та взаємозв’язки хімічних процесів, що лежать в основі життєдіяльності живих організмів.
Метою викладання навчальної дисципліни «Біохімія» є засвоєння студентами основних понять біохімії та біохімічних методів дослідження, біохімічних процесів, що відбуваються в живих організмах в процесі їх життєдіяльності, у сировині під час її зберігання та переробки.
Основним завданням дисципліни є підготувати студентів до вивчення спеціальних дисциплін, в основі яких лежать біохімічні процеси, а саме дисциплін, пов’язаних із вивченням процесів переробки рослинної і тваринної сировини в різних галузях харчової промисловості.

Процеси і апарати хімічних виробництв
Предметом вивчення навчальної дисципліни є основні процеси і апарати хімічних виробництв та їх застосування в хімічній технології.
Метою викладання навчальної дисципліни є підготовка студента до вивчення спеціальних дисциплін навчального плану, усвідомлення та засвоєння фізичної суті теплових, масообмінних та гідромеханічних процесів, будови і методів розрахунку типових апаратів.
Основними завданнями вивчення дисципліни є завершити загальноінженерну підготовку бакалавра, ознайомити його з основними технологічними процесами, забезпечити опанування студентами методик розрахунку апаратів, принципами моделювання і оптимізації.

Фізична хімія
Предметом дисципліни є вивчення термодинамічних законів протікання хімічних процесів, законів хімічної рівноваги та фазових рівноваг, теорій будови атомів, молекул та речовин, вивчення поверхневих явищ та адсорбції в дисперсних системах, ролі цих явищ у визначенні фізико-хімічних властивостей колоїдних розчинів, вивчення теоретичних основ кінетики хімічних реакцій та каталізу. Фізична хімія є базою для всіх хіміко-технологічних дисциплін.
Мета дисципліни – навчити студентів розуміти основи фізико-хімічних процесів з використанням методів хімічної термодинаміки та квантово-хімічного методу дослідження фізичної хімії, а також використовувати класичні та нові фізико-хімічні методи дослідження структури та властивостей речовин, теоретичні основи кінетики хімічних реакції та каталізу, основні положення хімії поверхневих явищ та адсорбції для характеристики технологічних процесів у хімічній та харчовій промисловості.

Хімія природних сполук
Предметом вивчення навчальної дисципліни є вторинні метаболіти – низькомолекулярні речовини, які виробляються різними представниками флори та фауни для потреб своєї життєдіяльності.
Метою викладання навчальної дисципліни “Хімія природних сполук” є формування базових знань про особливості структури природних сполук, хімічні та біологічні властивості, шляхи біосинтезу, їх природні джерела та використання в практичній діяльності людини.

Фармацевтична хімія_ВВ
Метою навчальної дисципліни «Фармацевтична хімія» є формування наукового світогляду здобувачів вищої освіти, розвиток у них сучасних форм теоретичного мислення та здатності до аналізу інформації; отримання необхідних знань про склад, будову, методи одержання, властивості основних лікарських засобів та оволодіння основними методи фармацевтичного аналізу.