ФОРУМ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ

Шановні викладачі, тут Ви можете задавати питання щодо різних проблем які виникають при створенні курсу, наповненні його видами діяльності, ресурсами чи роботі в період навчання.

Список обговорень. Показати 100 кількість 361 дискусій
  Обговорення Почато користувачем Відповідей Останнє повідомлення За спаданням Створено  
Журнал оцінок
Фото Радзієвська Олена Іванівна
Радзієвська Олена Іванівна
2 Mon 24 May 2021 16:23 PM
копіювання
Фото Верес Катерина Олександрівна
Верес Катерина Олександрівна
1 Fri 14 May 2021 12:40 PM
Додати студентів
Фото Коцюбанська Ольга Олександрівна
Коцюбанська Ольга Олександрівна
1 Wed 28 Apr 2021 12:32 PM
Про прикріплення академічних груп
Фото Хіврич Борис Іванович
Хіврич Борис Іванович
1 Fri 9 Apr 2021 13:57 PM
Підключення курсу "Вступ до харчових технологій" Група ТІ-1-3 Завтра заняття
Фото Романовська Тетяна Іванівна
Романовська Тетяна Іванівна
1 Thu 8 Apr 2021 13:41 PM
Безпека життєдіяльності та охорона праці працівників НУХТ
Фото Шаруда Світлана Сергіївна
Шаруда Світлана Сергіївна
4 Tue 6 Apr 2021 14:20 PM
Безпека життєдіяльності та охорона праці.
Фото Романова Зоряна Миколаївна
Романова Зоряна Миколаївна
1 Wed 7 Apr 2021 11:05 AM
Підключення курсу
Фото Миколів Іван Михайлович
Миколів Іван Михайлович
1 Mon 5 Apr 2021 09:52 AM
Копіювання
Фото Ніколаєва Оксана Анатоліївна
Ніколаєва Оксана Анатоліївна
2 Mon 22 Mar 2021 10:58 AM
Журнал оцінок
Фото Пилипенко Олександр Євгенович
Пилипенко Олександр Євгенович
1 Sat 20 Mar 2021 14:47 PM
спроби тестів
Фото Сімурова Наталія Вячеславівна
Сімурова Наталія Вячеславівна
1 Thu 18 Mar 2021 12:31 PM
Тести
Фото Пилипенко Олександр Євгенович
Пилипенко Олександр Євгенович
1 Mon 8 Mar 2021 09:04 AM
salyuk
Фото Салюк Анатолій Іванович
Салюк Анатолій Іванович
1 Thu 4 Mar 2021 09:05 AM
Під"єднати студентку
Фото Коцюбанська Ольга Олександрівна
Коцюбанська Ольга Олександрівна
1 Tue 23 Feb 2021 13:20 PM
Копіювання.
Фото Бажай-Жежерун Світлана Андріївна
Бажай-Жежерун Світлана Андріївна
1 Mon 22 Feb 2021 20:08 PM
Скопіювати тест
Фото Бергер Аліна Дмитрівна
Бергер Аліна Дмитрівна
1 Mon 22 Feb 2021 11:43 AM
Копіювання
Фото Ніколаєва Оксана Анатоліївна
Ніколаєва Оксана Анатоліївна
1 Thu 18 Feb 2021 15:34 PM
Електронний журнал
Фото Гапонюк Ігор Іванович
Гапонюк Ігор Іванович
1 Thu 18 Feb 2021 13:02 PM
Скопіювати тест
Фото Бергер Аліна Дмитрівна
Бергер Аліна Дмитрівна
1 Thu 18 Feb 2021 11:10 AM
Скопіювати тести з одного курсу в інший
Фото Бергер Аліна Дмитрівна
Бергер Аліна Дмитрівна
1 Tue 16 Feb 2021 13:53 PM
Не надходить інформація на електронну пошту студентів (Зінченко Т.В.)
Фото Зінченко Тетяна Володимирівна
Зінченко Тетяна Володимирівна
1 Wed 10 Feb 2021 09:48 AM
Зникло змістовне наповнення курсу та оцінки, які студенти отримали за вико-нання 9 тестів
Фото Павлов Валерій Лук'янович
Павлов Валерій Лук'янович
1 Tue 9 Feb 2021 12:18 PM
Не виставляються бали в журнал оцінок
Фото Майборода Олена Іванівна
Майборода Олена Іванівна
3 Thu 4 Feb 2021 14:36 PM
Підсумкова атестація ЗВП!!!!
Фото Коцюбанська Ольга Олександрівна
Коцюбанська Ольга Олександрівна
2 Thu 4 Feb 2021 10:41 AM
Інформаційна панель
Фото Мазуренко Олександр Григорович
Мазуренко Олександр Григорович
1 Sat 30 Jan 2021 20:28 PM
Де побачити коментарі до попередніх робіт
Фото Іващенко Наталія Вікторівна
Іващенко Наталія Вікторівна
1 Wed 27 Jan 2021 19:23 PM
Відео-інструкція по структуризації потоків студентів та створення підгруп у курсі
Фото Пащенко Богдан Сергійович
Пащенко Богдан Сергійович
0 Tue 26 Jan 2021 10:41 AM
Імпорт тесту
Фото Радзієвська Олена Іванівна
Радзієвська Олена Іванівна
6 Sat 23 Jan 2021 13:13 PM
Копіювання та структуризація потоків
Фото Чугаєва Наталія Юріївна
Чугаєва Наталія Юріївна
4 Mon 11 Jan 2021 10:46 AM
Виробнича логістика для групи ПМ-1-1М
Фото Деренівська Анастасія Василівна
Деренівська Анастасія Василівна
2 Tue 19 Jan 2021 13:15 PM
Листопад В.В.
Фото Листопад Володимир Васильович
Листопад Володимир Васильович
1 Mon 18 Jan 2021 14:41 PM
Курс Вища математика МА немає вікна вибору груп для відправлення повідомлення Листопад В.В,
Фото Листопад Володимир Васильович
Листопад Володимир Васильович
2 Fri 15 Jan 2021 09:50 AM
Банк питань
Фото Коцюбанська Ольга Олександрівна
Коцюбанська Ольга Олександрівна
2 Wed 13 Jan 2021 14:06 PM
Список студентів
Фото Радзієвська Олена Іванівна
Радзієвська Олена Іванівна
1 Wed 13 Jan 2021 14:19 PM
приєднати студентів до курсу
Фото Майборода Олена Іванівна
Майборода Олена Іванівна
1 Wed 13 Jan 2021 12:24 PM
копіювання
Фото Бергер Аліна Дмитрівна
Бергер Аліна Дмитрівна
1 Tue 12 Jan 2021 15:33 PM
Вибір груп учасників
Фото Сологуб Юрій Іванович
Сологуб Юрій Іванович
1 Tue 12 Jan 2021 15:18 PM
Додати здобувачів - вибіркова дисципліна
Фото Мельник Ірина Леонідівна
Мельник Ірина Леонідівна
1 Mon 11 Jan 2021 15:51 PM
Приєднати та скопіювати
Фото Салюк Анатолій Іванович
Салюк Анатолій Іванович
1 Mon 11 Jan 2021 10:04 AM
відсутній курс
Фото Мусійчук Світлана Миколаївна
Мусійчук Світлана Миколаївна
2 Sat 9 Jan 2021 19:07 PM
відсутній курс
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
2 Sun 10 Jan 2021 17:26 PM
доступ до курсу
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
1 Sun 10 Jan 2021 17:40 PM
керування курсом
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
1 Sun 10 Jan 2021 16:58 PM
відсутній курс
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
3 Sun 10 Jan 2021 12:57 PM
Приєднати та скопіювати
Фото Саракун Лариса Петрівна
Саракун Лариса Петрівна
1 Sun 10 Jan 2021 15:17 PM
Приєднати та скопіювати
Фото Нікітіна Ірина Всеволодівна
Нікітіна Ірина Всеволодівна
1 Sun 10 Jan 2021 13:37 PM
Копіювання
Фото Ніколаєва Оксана Анатоліївна
Ніколаєва Оксана Анатоліївна
4 Sat 9 Jan 2021 23:13 PM
не приєднані групи до курсу
Фото Романова Зоряна Миколаївна
Романова Зоряна Миколаївна
1 Sat 9 Jan 2021 20:00 PM
Чому червоний колір тексту?
Фото Розумєй Світлана Борисівна
Розумєй Світлана Борисівна
2 Fri 8 Jan 2021 13:17 PM
відсутній курс
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
1 Fri 8 Jan 2021 22:19 PM
Гс+Хч-українська мова
Фото Коцюбанська Ольга Олександрівна
Коцюбанська Ольга Олександрівна
8 Fri 18 Dec 2020 13:10 PM
Технічні та профілактичні роботи на платформі з 31.12.2020 по 07.01.2020!!!
Фото Пащенко Богдан Сергійович
Пащенко Богдан Сергійович
0 Mon 28 Dec 2020 22:12 PM
Списки студентів в групах заочників
Фото Пилипенко Олександр Євгенович
Пилипенко Олександр Євгенович
1 Sun 27 Dec 2020 01:32 AM
Копіювання
Фото Чугаєва Наталія Юріївна
Чугаєва Наталія Юріївна
3 Wed 23 Dec 2020 12:45 PM
Відсутня структуризація списку студентів на академічні групи
Фото Павлов Валерій Лук'янович
Павлов Валерій Лук'янович
1 Tue 22 Dec 2020 14:50 PM
Заміна груп
Фото Павлов Валерій Лук'янович
Павлов Валерій Лук'янович
1 Tue 22 Dec 2020 14:47 PM
Наповнення курсу
Фото Миколів Іван Михайлович
Миколів Іван Михайлович
1 Tue 22 Dec 2020 13:36 PM
Копіювання курсу
Фото Миколів Іван Михайлович
Миколів Іван Михайлович
1 Mon 21 Dec 2020 15:45 PM
Зворотній зв'язок
Фото Циганкова Анна Анатоліївна
Циганкова Анна Анатоліївна
1 Sun 20 Dec 2020 15:52 PM
Прикріплення курсу
Фото Кошова Валентина Миколаївна
Кошова Валентина Миколаївна
1 Sat 19 Dec 2020 13:50 PM
Копіювання
Фото Сологуб Юрій Іванович
Сологуб Юрій Іванович
1 Thu 17 Dec 2020 18:37 PM
тести
Фото Гапонюк Ігор Іванович
Гапонюк Ігор Іванович
1 Mon 14 Dec 2020 15:24 PM
наповнення курсу
Фото Гапонюк Ігор Іванович
Гапонюк Ігор Іванович
1 Mon 14 Dec 2020 13:21 PM
Копіювання
Фото Павлов Валерій Лук'янович
Павлов Валерій Лук'янович
1 Sun 13 Dec 2020 19:52 PM
скопіювати тест
Фото Деренівська Анастасія Василівна
Деренівська Анастасія Василівна
4 Tue 8 Dec 2020 22:44 PM
Ессе завантаження через імпорт файлу
Фото Чебаненко (Омельченко) Христина Володимирівна
Чебаненко (Омельченко) Христина Володимирівна
1 Fri 11 Dec 2020 12:47 PM
Копіювання
Фото Павлов Валерій Лук'янович
Павлов Валерій Лук'янович
1 Thu 10 Dec 2020 20:33 PM
Зміна назви дисципліни
Фото Павлов Валерій Лук'янович
Павлов Валерій Лук'янович
1 Wed 9 Dec 2020 20:45 PM
Видалити курси та учасників
Фото Нікітіна Ірина Всеволодівна
Нікітіна Ірина Всеволодівна
1 Tue 8 Dec 2020 16:33 PM
копіювання розділів
Фото Гапонюк Ігор Іванович
Гапонюк Ігор Іванович
1 Tue 8 Dec 2020 16:40 PM
Додати групу
Фото Гапонюк Ігор Іванович
Гапонюк Ігор Іванович
1 Mon 7 Dec 2020 18:56 PM
Замінити групу заочників для курсу ПХВ
Фото Романова Зоряна Миколаївна
Романова Зоряна Миколаївна
4 Sun 6 Dec 2020 23:17 PM
зникли курси 2 семестру
Фото Радзієвська Олена Іванівна
Радзієвська Олена Іванівна
1 Sun 6 Dec 2020 17:02 PM
Вебінар "Налаштування "Зворотного зв'язку"
Фото Пащенко Богдан Сергійович
Пащенко Богдан Сергійович
0 Fri 4 Dec 2020 19:20 PM
зворотній зв'язок ( анкета)
Фото Іващенко Наталія Вікторівна
Іващенко Наталія Вікторівна
3 Wed 2 Dec 2020 11:33 AM
Ессе. Типова оцінка
Фото Чебаненко (Омельченко) Христина Володимирівна
Чебаненко (Омельченко) Христина Володимирівна
2 Thu 3 Dec 2020 14:39 PM
Перевизначення завдання для групи
Фото Чебаненко (Омельченко) Христина Володимирівна
Чебаненко (Омельченко) Христина Володимирівна
2 Mon 30 Nov 2020 22:26 PM
копіювання тестів
Фото Дунда Світлана Петрівна
Дунда Світлана Петрівна
1 Thu 3 Dec 2020 10:21 AM
Коріювання курсу
Фото Салюк Анатолій Іванович
Салюк Анатолій Іванович
1 Wed 2 Dec 2020 11:49 AM
Список студентів (заочники)
Фото Пилипенко Олександр Євгенович
Пилипенко Олександр Євгенович
2 Sun 29 Nov 2020 10:20 AM
Копіювання
Фото Чугаєва Наталія Юріївна
Чугаєва Наталія Юріївна
3 Wed 25 Nov 2020 17:17 PM
Підключення студентів.
Фото Коцюбанська Ольга Олександрівна
Коцюбанська Ольга Олександрівна
2 Wed 25 Nov 2020 13:54 PM
Копіювання
Фото Ніколаєва Оксана Анатоліївна
Ніколаєва Оксана Анатоліївна
2 Wed 25 Nov 2020 09:19 AM
Доступ до перевірки тестів
Фото Романенко Вікторія Миколаївна
Романенко Вікторія Миколаївна
1 Mon 23 Nov 2020 16:47 PM
Переміщення тем
Фото Гапонюк Ігор Іванович
Гапонюк Ігор Іванович
1 Mon 23 Nov 2020 13:44 PM
Копіювання курсів
Фото Бергер Аліна Дмитрівна
Бергер Аліна Дмитрівна
1 Mon 23 Nov 2020 12:58 PM
Копіювання тесту
Фото Шульга Сергій Іванович
Шульга Сергій Іванович
1 Sat 21 Nov 2020 16:01 PM
Копіювання курсів
Фото Коцюбанська Ольга Олександрівна
Коцюбанська Ольга Олександрівна
7 Thu 19 Nov 2020 12:58 PM
Копіювання
Фото Іщенко Віра Миколаївна
Іщенко Віра Миколаївна
1 Sun 15 Nov 2020 15:09 PM
Копіювання тесту
Фото Шульга Сергій Іванович
Шульга Сергій Іванович
1 Sat 14 Nov 2020 15:32 PM
Прикріпити учасників
Фото Нікітіна Ірина Всеволодівна
Нікітіна Ірина Всеволодівна
1 Sun 8 Nov 2020 13:51 PM
копіювання
Фото Ніколаєва Оксана Анатоліївна
Ніколаєва Оксана Анатоліївна
1 Fri 6 Nov 2020 14:00 PM
копіювання
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
2 Wed 4 Nov 2020 20:54 PM
копіювання
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
2 Wed 4 Nov 2020 21:07 PM
Прикріпити учасників
Фото Нікітіна Ірина Всеволодівна
Нікітіна Ірина Всеволодівна
2 Thu 5 Nov 2020 15:41 PM
Копіювання
Фото Іщенко Віра Миколаївна
Іщенко Віра Миколаївна
1 Thu 5 Nov 2020 10:25 AM
Прохання внести зміни
Фото Ситайло Уляна Василівна
Ситайло Уляна Василівна
4 Wed 4 Nov 2020 22:14 PM
ФІн-1-9a
Фото Коцюбанська Ольга Олександрівна
Коцюбанська Ольга Олександрівна
2 Tue 3 Nov 2020 11:29 AM
копіювання
Фото Циганкова Анна Анатоліївна
Циганкова Анна Анатоліївна
1 Tue 3 Nov 2020 13:52 PM
відеолекції
Фото Циганкова Анна Анатоліївна
Циганкова Анна Анатоліївна
1 Tue 3 Nov 2020 09:00 AM