ФОРУМ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ

Шановні викладачі, тут Ви можете задавати питання щодо різних проблем які виникають при створенні курсу, наповненні його видами діяльності, ресурсами чи роботі в період навчання.

Список обговорень. Показати 100 кількість 426 дискусій
  Обговорення Почато користувачем Відповідей Останнє повідомлення За спаданням Створено  
Збірна група
Фото Коцюбанська Ольга Олександрівна
Коцюбанська Ольга Олександрівна
5 Mon 23 Jan 2023 07:40 AM
Підключити групу до дисципліни
Фото Мірзодаєва Тетяна Віталіївна
Мірзодаєва Тетяна Віталіївна
0 Fri 20 Jan 2023 19:21 PM
Не бачу виконаних завдань
Фото Репіч Тетяна Анатоліївна
Репіч Тетяна Анатоліївна
2 Fri 20 Jan 2023 14:18 PM
Змінити учасніків
Фото Нікітіна Ірина Всеволодівна
Нікітіна Ірина Всеволодівна
0 Wed 18 Jan 2023 19:52 PM
Перейменування курсу та перепідключення до іншого курсу
Фото Мірзодаєва Тетяна Віталіївна
Мірзодаєва Тетяна Віталіївна
3 Mon 16 Jan 2023 16:16 PM
Зміна у курсі
Фото Мірзодаєва Тетяна Віталіївна
Мірзодаєва Тетяна Віталіївна
1 Mon 16 Jan 2023 16:19 PM
Підключити групу до потрібного курсу
Фото Циганкова Анна Анатоліївна
Циганкова Анна Анатоліївна
4 Thu 29 Dec 2022 17:19 PM
Копіювання відеопрезентації та прикриплення до нового курсу
Фото Нікітіна Ірина Всеволодівна
Нікітіна Ірина Всеволодівна
1 Fri 13 Jan 2023 18:19 PM
Змінити абривіатуру курсу
Фото Нікітіна Ірина Всеволодівна
Нікітіна Ірина Всеволодівна
1 Fri 13 Jan 2023 18:54 PM
реєстрація на дистанційний курс
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
1 Thu 29 Dec 2022 23:41 PM
Підключити курс
Фото Нікітіна Ірина Всеволодівна
Нікітіна Ірина Всеволодівна
1 Tue 27 Dec 2022 21:33 PM
відсутній курс
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
1 Tue 27 Dec 2022 13:50 PM
реєстрація на дистанційний курс
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
3 Mon 26 Dec 2022 15:26 PM
реєстрація на дистанційний курс
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
1 Mon 26 Dec 2022 15:26 PM
реєстрація на дистанційний курс
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
1 Sun 25 Dec 2022 23:07 PM
Відсутні курси
Фото Радзієвська Олена Іванівна
Радзієвська Олена Іванівна
2 Fri 23 Dec 2022 14:04 PM
Помилка запису до бази даних
Фото Івченко Любов Олександрівна
Івченко Любов Олександрівна
1 Mon 19 Dec 2022 10:51 AM
приєднання студентів до електронного журналу
Фото Береговий Сергій Ігорович
Береговий Сергій Ігорович
1 Wed 14 Dec 2022 14:00 PM
Заочна форма
Фото Ніколаєва Оксана Анатоліївна
Ніколаєва Оксана Анатоліївна
2 Thu 8 Dec 2022 09:57 AM
Копіювання тесту
Фото Драган Олена Іванівна
Драган Олена Іванівна
1 Tue 6 Dec 2022 19:22 PM
Видалення застарілого змсту та копіювання курсу
Фото Нікітіна Ірина Всеволодівна
Нікітіна Ірина Всеволодівна
1 Mon 5 Dec 2022 14:24 PM
Не відкривається платформа групи ПМ 1-1
Фото Пилипенко Олександр Євгенович
Пилипенко Олександр Євгенович
1 Thu 1 Dec 2022 12:13 PM
Додати здобувачів до курсу.
Фото Сологуб Юрій Іванович
Сологуб Юрій Іванович
2 Mon 21 Nov 2022 18:42 PM
Cписок групи МП -4-12
Фото Пилипенко Олександр Євгенович
Пилипенко Олександр Євгенович
1 Thu 10 Nov 2022 21:05 PM
скопіювати курс
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
1 Thu 10 Nov 2022 20:17 PM
Прикріпити відео презентацію
Фото Нікітіна Ірина Всеволодівна
Нікітіна Ірина Всеволодівна
1 Sat 5 Nov 2022 13:54 PM
Журнал оцінок тестів ТI 1 курс, групи 2,3,4,6, 7, 8
Фото Пилипенко Олександр Євгенович
Пилипенко Олександр Євгенович
1 Tue 1 Nov 2022 08:30 AM
Зміна назви курсу
Фото Коцюбанська Ольга Олександрівна
Коцюбанська Ольга Олександрівна
1 Mon 31 Oct 2022 16:43 PM
Копіювання курсу
Фото Нікітіна Ірина Всеволодівна
Нікітіна Ірина Всеволодівна
1 Mon 31 Oct 2022 00:16 AM
Прикріпити курс 2021-2022 н.р.
Фото Нікітіна Ірина Всеволодівна
Нікітіна Ірина Всеволодівна
1 Fri 28 Oct 2022 19:19 PM
приєднання груп і формування збірного потоку Історія і культура України 1 курс ННІЕІУ
Фото Береговий Сергій Ігорович
Береговий Сергій Ігорович
1 Mon 24 Oct 2022 22:01 PM
У всіх академічних групах зникли списки студентів і виставлені оцінки за проведені заняття, в т. ч. підсумкові оцінки диференційованого заліку.
Фото Павлов Валерій Лук'янович
Павлов Валерій Лук'янович
1 Fri 21 Oct 2022 15:13 PM
У всіх академічних групах зникли списки студентів і виставлені оцінки за проведені заняття, в т. ч. підсумкові оцінки диференційованого заліку.
Фото Павлов Валерій Лук'янович
Павлов Валерій Лук'янович
1 Fri 21 Oct 2022 01:44 AM
Додати групу
Фото Мазур Олег Костянтинович
Мазур Олег Костянтинович
1 Wed 19 Oct 2022 10:30 AM
Політологія
Фото Коцюбанська Ольга Олександрівна
Коцюбанська Ольга Олександрівна
2 Sun 9 Oct 2022 22:42 PM
Копювання та списки груп МП 4-11, МН4-5 та МН4-6
Фото Пилипенко Олександр Євгенович
Пилипенко Олександр Євгенович
1 Sun 9 Oct 2022 21:10 PM
доступ до курсів для студентів заочної форми навчання
Фото Ніколаєва Оксана Анатоліївна
Ніколаєва Оксана Анатоліївна
3 Sun 9 Oct 2022 10:30 AM
Прикріпити учасників
Фото Нікітіна Ірина Всеволодівна
Нікітіна Ірина Всеволодівна
1 Sun 9 Oct 2022 14:17 PM
Комп'ютерна математика_КН-1-4.
Фото Радзієвська Олена Іванівна
Радзієвська Олена Іванівна
2 Tue 4 Oct 2022 19:31 PM
Додати учасників
Фото Нікітіна Ірина Всеволодівна
Нікітіна Ірина Всеволодівна
1 Mon 3 Oct 2022 15:14 PM
Відсутні курси
Фото Радзієвська Олена Іванівна
Радзієвська Олена Іванівна
2 Sun 2 Oct 2022 13:07 PM
реєстрація на дист. курс
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
1 Tue 20 Sep 2022 15:16 PM
Копіювання та список групи ЕЛ -2-3
Фото Пилипенко Олександр Євгенович
Пилипенко Олександр Євгенович
1 Tue 20 Sep 2022 12:52 PM
Списки груп ЗЕЛ заоників
Фото Пилипенко Олександр Євгенович
Пилипенко Олександр Євгенович
1 Mon 19 Sep 2022 18:33 PM
Корегування доступу
Фото Коцюбанська Ольга Олександрівна
Коцюбанська Ольга Олександрівна
1 Tue 13 Sep 2022 13:41 PM
реєстрація на курс
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
1 Thu 8 Sep 2022 21:40 PM
дистанційний курс
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
2 Mon 5 Sep 2022 21:47 PM
Заміна наповнення курсу
Фото Сологуб Юрій Іванович
Сологуб Юрій Іванович
2 Tue 6 Sep 2022 21:57 PM
змінити назву дисципліни
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
2 Mon 5 Sep 2022 19:54 PM
Архівування ел. Курсу
Фото Деренівська Анастасія Василівна
Деренівська Анастасія Василівна
1 Wed 29 Jun 2022 15:19 PM
Копіювання тесту
Фото Драган Олена Іванівна
Драган Олена Іванівна
1 Tue 14 Jun 2022 10:13 AM
Копіювання курсів
Фото Коцюбанська Ольга Олександрівна
Коцюбанська Ольга Олександрівна
1 Sat 30 Apr 2022 18:16 PM
Перенесення тестів
Фото Драган Олена Іванівна
Драган Олена Іванівна
1 Mon 11 Apr 2022 15:16 PM
Листопад В.В.
Фото Листопад Володимир Васильович
Листопад Володимир Васильович
2 Wed 30 Mar 2022 17:28 PM
Листопад Володимир Васильович
Фото Листопад Володимир Васильович
Листопад Володимир Васильович
1 Wed 30 Mar 2022 17:25 PM
Копіювання курсів!
Фото Коцюбанська Ольга Олександрівна
Коцюбанська Ольга Олександрівна
3 Sat 19 Mar 2022 12:31 PM
опція "окремі групи"
Фото Іщенко Віра Миколаївна
Іщенко Віра Миколаївна
1 Sun 20 Mar 2022 08:18 AM
Відсутні студенти
Фото Коцюбанська Ольга Олександрівна
Коцюбанська Ольга Олександрівна
1 Thu 17 Feb 2022 11:18 AM
приєднати групи до електронного журналу викладача
Фото Береговий Сергій Ігорович
Береговий Сергій Ігорович
1 Wed 16 Feb 2022 14:42 PM
Приєднання до електронного журналу
Фото Листопад Володимир Васильович
Листопад Володимир Васильович
1 Tue 15 Feb 2022 10:53 AM
Листопад В.В.
Фото Листопад Володимир Васильович
Листопад Володимир Васильович
1 Tue 8 Feb 2022 11:17 AM
Копіювання курсу
Фото Нікітіна Ірина Всеволодівна
Нікітіна Ірина Всеволодівна
1 Mon 7 Feb 2022 14:39 PM
Не підраховується сумма балів в журналі оцінок
Фото Майборода Олена Іванівна
Майборода Олена Іванівна
3 Thu 3 Feb 2022 14:30 PM
Копіювання курсу
Фото Іщенко Віра Миколаївна
Іщенко Віра Миколаївна
1 Mon 7 Feb 2022 10:22 AM
Групи ПЕ-1-2 немає в журналі успішності
Фото Листопад Володимир Васильович
Листопад Володимир Васильович
1 Thu 3 Feb 2022 09:21 AM
Розподіл студентів по групах
Фото Чугаєва Наталія Юріївна
Чугаєва Наталія Юріївна
3 Wed 26 Jan 2022 14:45 PM
Копіювання курсу
Фото Нікітіна Ірина Всеволодівна
Нікітіна Ірина Всеволодівна
1 Mon 24 Jan 2022 17:38 PM
Неактивована функція редагування
Фото Мірзодаєва Тетяна Віталіївна
Мірзодаєва Тетяна Віталіївна
1 Mon 24 Jan 2022 12:51 PM
Копіювання
Фото Павлов Валерій Лук'янович
Павлов Валерій Лук'янович
1 Mon 17 Jan 2022 19:46 PM
Копіювання
Фото Ніколаєва Оксана Анатоліївна
Ніколаєва Оксана Анатоліївна
1 Sat 15 Jan 2022 16:31 PM
Питання
Фото Ніколаєва Оксана Анатоліївна
Ніколаєва Оксана Анатоліївна
3 Fri 14 Jan 2022 13:18 PM
Копіювання
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
1 Wed 12 Jan 2022 12:33 PM
Копіювання
Фото Шаруда Світлана Сергіївна
Шаруда Світлана Сергіївна
3 Tue 11 Jan 2022 17:31 PM
Копіювання
Фото Пилипенко Олександр Євгенович
Пилипенко Олександр Євгенович
1 Tue 11 Jan 2022 11:52 AM
Листопад Володимир Васильович
Фото Листопад Володимир Васильович
Листопад Володимир Васильович
1 Mon 10 Jan 2022 22:03 PM
копіювання
Фото Ніколаєва Оксана Анатоліївна
Ніколаєва Оксана Анатоліївна
1 Thu 30 Dec 2021 14:42 PM
дистанційний курс
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
1 Thu 30 Dec 2021 14:23 PM
дистанційний курс
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
1 Tue 28 Dec 2021 17:11 PM
Копіювання
Фото Павлов Валерій Лук'янович
Павлов Валерій Лук'янович
1 Tue 28 Dec 2021 17:48 PM
назва курсу
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
1 Tue 28 Dec 2021 12:31 PM
Копіювання
Фото Павлов Валерій Лук'янович
Павлов Валерій Лук'янович
1 Fri 24 Dec 2021 21:06 PM
Копіювання
Фото Павлов Валерій Лук'янович
Павлов Валерій Лук'янович
1 Wed 22 Dec 2021 18:16 PM
дистанційний курс
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
1 Mon 20 Dec 2021 23:34 PM
Дистанційні курси
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
1 Mon 20 Dec 2021 11:20 AM
дистанційний курс
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
1 Fri 17 Dec 2021 17:33 PM
дистанційний курс
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
1 Thu 16 Dec 2021 09:32 AM
Не співпадає вигляд електронного журналу для викладача і студентів
Фото Івченко Любов Олександрівна
Івченко Любов Олександрівна
3 Wed 15 Dec 2021 15:26 PM
Проблеми в підрахунку балів
Фото Івченко Любов Олександрівна
Івченко Любов Олександрівна
2 Mon 13 Dec 2021 16:36 PM
Сучасна європейська культура і глобалізація
Фото Коцюбанська Ольга Олександрівна
Коцюбанська Ольга Олександрівна
4 Fri 10 Dec 2021 15:55 PM
назва курсу
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
1 Fri 10 Dec 2021 11:25 AM
дистанційний курс
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
1 Thu 9 Dec 2021 12:08 PM
дистанційний курс
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
1 Tue 7 Dec 2021 18:20 PM
приєднання курсів до викладача
Фото Буценко Людмила Миколаївна
Буценко Людмила Миколаївна
3 Sun 5 Dec 2021 22:01 PM
Вставити відеолекцію
Фото Циганкова Анна Анатоліївна
Циганкова Анна Анатоліївна
1 Tue 23 Nov 2021 17:32 PM
Склад навчальних груп
Фото Гапонюк Ігор Іванович
Гапонюк Ігор Іванович
1 Sun 21 Nov 2021 17:35 PM
Копіювання
Фото Павлов Валерій Лук'янович
Павлов Валерій Лук'янович
1 Sat 20 Nov 2021 13:12 PM
Не видно курсу з переддипломної практики
Фото Примак Тетяна Юхимівна
Примак Тетяна Юхимівна
3 Mon 15 Nov 2021 16:27 PM
Завантаження фото портрета в профіль користувача
Фото Куєвда Валерій Петрович
Куєвда Валерій Петрович
1 Fri 5 Nov 2021 22:33 PM
відсутній дистанційний курс
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
1 Wed 3 Nov 2021 19:38 PM
назва курсу
Фото Зінченко Наталія Юріївна
Зінченко Наталія Юріївна
1 Wed 3 Nov 2021 19:20 PM