ФОРУМ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ

БТЕК 4 Курс "Проєктування біотехнологічних виробництв" . БТ-4-1. Практичне заняття 5. Дата -03.10.23 13-20

БТЕК 4 Курс "Проєктування біотехнологічних виробництв" . БТ-4-1. Практичне заняття 5. Дата -03.10.23 13-20

Карлаш Юрій Васильович -
Кількість відповідей: 3

Вітаю, Оксано Олександрівно!
Прошу дати роз’яснення стосовно наступного. Після виконання і перевірки практичних завдань усі здобувачі мали б отримати файли-відгуки з виставленими оцінками. Відмітка стосовно повідомлення здобувачів про результати була встановлена, але згідно з їх повідомлень свої файли-відгуки вони не отримали. Що зроблено не так?

У відповідь на Карлаш Юрій Васильович

Re: БТЕК 4 Курс "Проєктування біотехнологічних виробництв" . БТ-4-1. Практичне заняття 5. Дата -03.10.23 13-20

Петруша Оксана Олександрівна -
Добрий день!
Для уточнення власне проблему хочу відмітити, що станом на 16-20 4.10.2023 зазначене завдання відображено прихованим для студентів. Вони не зможуть ознайомитись із надісланими Вами файлами відгуками. Самі файли -відгуку бачу що прикріплені.
Оскільки ми використовуємо поки зовнішній сервер, розсилка сповіщень на електронну пошту недоступна. Однак з усіма вашими відмітками здобувач може ознайомитись зайшовши у саме завдання (яке ,як зазначено раніше, недоступне - бо приховане).
Якщо проблема в іншому прохання уточнити інформацію.
У відповідь на Петруша Оксана Олександрівна

Re: БТЕК 4 Курс "Проєктування біотехнологічних виробництв" . БТ-4-1. Практичне заняття 5. Дата -03.10.23 13-20

Карлаш Юрій Васильович -
Дякую. На скільки я зрозумів - пошта нині не працює, а отже відгуки на свої файли здобувачі не побачать. А яким чином вони зможуть побачити свій відгук, коли я зніму опцію приховання?
У відповідь на Карлаш Юрій Васильович

Re: БТЕК 4 Курс "Проєктування біотехнологічних виробництв" . БТ-4-1. Практичне заняття 5. Дата -03.10.23 13-20

Петруша Оксана Олександрівна -
Елемент "завдання" і ваші відповіді будуть доступні тому студенту якому ви їх встановили за умов що здобувач зайде у відповідне завдання і перегляне ваш відгук.