ФОРУМ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ

Заблокований журнал оцінок.

Фото Баталова Олена Анатоліївна

Шановна Оксана Олександрівна, підкажіть, будь-ласка, якщо неможливо поставити оцінку, оскільки вона заблокована або змінена вручну в журналі оцінок? Як виправити цю помилку? З повагою, Баталова О.А.

Фото Петруша Оксана Олександрівна

Вкажіть у якій дисципліні у вас така халепа?

Дисципліна "Стратегії ЗЕД підприємства".

За даною дисципліною, взагалі не бачу в журналі оцінок ніяких виставлених оцінок.

Згідно інструкції оцінки ви иставляєте у самому блоці завдання.

У вас не зміне на оцінка по кожном уелементу згідно розподілу балів. Вам потрібно відредагувтаи перематри і встановити оцінку (в балах) у відповідності до пункту РОЗПОДІЛ БАЛІВ робочої програми дисицпліни.

В тому вся і річ, щоб налаштувати потрібну кількість максимально набраних балів по практичним, я вхожу,  згідно інструкції, до функції "налаштування журналу оцінок" і там не можливо змінити максимальну кількість балів по кожному практичному заняттю, вона у мене виставлена автоматично  100 балів і за допомогою клавіатури не виправляється на потрібні 4 бали. І тому, у мене автоматично залишаються максимально виставлені бали по кожному практичному по 100, а загалом по курсу 600, оскільки 6 практичних занять. В тому і сама проблема, що в програмі не можливо змінити необхідні максимальні бали, які виставляються по кожному практичному заняттю. І коли я намагаюся поставити оцінку, там не пуста графа для оцінки, а написано "оцінка заблокована або змінена вручну в журналі оцінок".  Проблема: не можна змінити оцінку по кожному елементу згідно розподілу балів.

Це налаштовується не в журналі оцінок А У САМОМУ ЗАВДАННІ. Коли ви редагуєте параметри завдання там є пункт оцінка

123.jpg

Дякую, так і зробила, але  тепер програма видає так:

"Оцінка (макс. 4) Ця оцінка заблокована або змінена вручну в Журналі оцінок"  і все рівно не можна поставити оцінку.
Фото Місюра Максим Дмитрович
Місюра Максим Дмитрович - Tuesday, 17 January 2017 17:30

Оцінку студенту виставляєте там, де Ви перевіряли роботи. В списку студентів, що здали завдання на перевірку.

Виправлено. АЛе більше такого не робіть.

Фото Харченко Вячеслав Валерійович

неможливо вибрати (відфільтрувати) окремі групи для

Факультет інженерної механіки та пакувальної техніки  6.050503 Машинобудування  ІІІ курс  Есо_ОХ

Корективи внесені

Баталова Олена Анатоліївна - Wednesday, 18 January 2017 11:04

Дякую за допомогу! Тепер все працює!

Фото Харченко Вячеслав Валерійович

спасибі Вам!