ФОРУМ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ

Прикріплення та копіювання курсів

Прикріплення та копіювання курсів

Романова Зоряна Миколаївна -
Кількість відповідей: 3

Доброго вечора!

1."Проектування харчових виробництв" - ще  створити ( скопіювати ) курс до виконання курсового проекту (КП).

Ви мені його вже копіювали і я на його базі розширила і створила повний курс з дисципліни ( я лектор). Тепер потрібно створити (скопіювати)чи взяти з архіву окремо курс для виконання КП  і так, щоб крім мене був доступ всіх керівників проекту. 

2 Інтелектуальна та промислова власність  

Дякую. З повагою

У відповідь на Романова Зоряна Миколаївна

Прикріплення та копіювання курсів

Пащенко Богдан Сергійович -

Доброго дня.

Для виконання Вашого запиту потрібно:

1. Потрбіно вказати точну інфрмацію, а саме форму навчання, спеціальність, курс та групу для якої потрібно створити курс. В місяць відбувається декілька сотен копіювань, знаходити із сотні листів Ваш або пам'ятати усі фізичної змоги немає. Після вказання конктерних реквізітів дисципліну буде створено та підключено відповідального, який повинен підключити усіх викладачів (керівників) згідно розподіленого навантаження.

2. Потрібно більше інформації крім просто назви дисципліни (у ситемі 25 курсів з такою назвою). Що саме потрібно зробити? Зкопіювати, створити дисципліну? Докладніше у пункті першому.

У відповідь на Пащенко Богдан Сергійович

Прикріплення та копіювання курсів

Романова Зоряна Миколаївна -

Проектування харчових виробництв. Для студентів ТБ -4-8, ТБ-4-8ск. (Бакалаври, 181 Харчові технології).

Створити курс для перевірки та опрацювання курсового проекту . В архіві є.

У відповідь на Романова Зоряна Миколаївна

Прикріплення та копіювання курсів

Пащенко Богдан Сергійович -

Доброго дня. В архіві такий курс відсутній.

Створено новий, підключено Вас, відповідального та студентів.

Посилання: http://cde.nuft.edu.ua/course/view.php?id=8836