Автоматизація та управління біотехнологічним виробництвом
Клименко Олег МиколайовичРоманов Микола Сергійович

Автоматизація та управління біотехнологічним виробництвом

       Метою вивчення курсу є набуття знань про основи та принципи побудови сучасних автоматизованих систем управління виробництвом, їх технічне, алгоритмічне, інформаційне і програмне забезпечення.

        Основними завданнями вивчення дисципліни є отримання знань, які дозволять майбутнім фахівцям розуміти можливості сучасних автоматизованих систем управління і чітко формулювати завдання на розробку нових або модернізацію існуючих систем автоматизації для підвищення ефективності виробництва і якості готової продукції.

Біобезпека та біоетика
Белемець Тетяна ОлександрівнаБуценко Людмила Миколаївна

Біобезпека та біоетика

Метою викладання навчальної дисципліни «Основи біобезпеки і біоетики» є ознайомлення студентів з основами біоетики і біобезпеки; виховання глибокої переконаності у необхідності неухильного дотримання етичних і морально-етичних норм, правив і принципів в своїй практичній діяльності.

Основними завданнями вивчення дисципліни «Основи біобезпеки і біоетики» є засвоєння студентами знань при організації процесу виробництва безпечної біотехнологічної продукції та захист людства від особливо-небезпечних чинників подвійного використання.

Проектування фармацевтичних біотехнологій
Карлаш Юрій ВасильовичУдимович Віктор Миколайович

Проектування фармацевтичних біотехнологій

           Дана дисципліна призначена надати здобувачам освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» освітньо – професійної програми « Біотехнології:фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна» знань з проектування  фармацевтичних біотехнологій.

       В межах дисципліни будуть розглянуті питання В межах дисципліни будуть розглянуті  питання: законодавча і нормативна база у проектуванні фармацевтичних виробництв. Основні етапи проектування. Проектування чистих приміщень у виробництві лікарських засобів. Проектування систем підготовки вентиляційного повітря для виробничих приміщень різного класу чистоти. Проектування систем підготовки води на фармацевтичних підприємствах.Загальні вимоги до проектування виробництв стерильних та нестерильних лікарських засобів. Допоміжні приміщення та обладнання у фармацевтичному виробництві.

Технології пробіотиків і вакцин

Технології пробіотиків і вакцин

   Метою викладання навчальної дисципліни «Технології пробіотиків і вакцин» є ознайомлення студентів із традиційними та новими технологіями виробництва імунобіологічних препаратів, заснованими на використанні клітин мікроорганізмів, тварин і рослин, у тому числі зі зміненою генетичною програмою, а також позаклітинних речовин і клітинних компонентів; надання майбутнім фахівцям-біотехнологам теоретичних знань та практичних навичок з аналізу мікробної екології людини, як підґрунтя для розробки технологій пробіотиків, та її значення у сучасному біотехнологічному процесі з подальшим застосуванням отриманих знань під час вивчення розділів спеціальних технологій, проходження виробничої практики, виконання науково-дослідної роботи, курсових і дипломних проектів, а також у науково-дослідній та виробничо-практичній роботі.