ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Шановні ЗДОБУВАЧІ! На цьому форумі Ви можете задавати питання до адміністраторів системи дистанційного навчання.

Ваші запити оброблятимуться  згідно наступного графіку:

Понеділок – четвер: з 9-00 по 18-00.

П’ятниця: з 9-00 по 17-00.

Субота – неділя: вихідний (у ці дні можлива вибіркова обробка складних запитів, та таких, що потребують термінового вирішення).

Список обговорень. Показати 100 кількість 1185 дискусій
  Обговорення Почато користувачем Відповідей Останнє повідомлення За спаданням Створено  
СТРУКТУРА ІНДИВІДУАЛЬНОЇ САМОСТІЙНОЇ РОЗРАХУНКОВОЇ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ (ІСР) ТА МЕТОДИЧНІ ВИМОГИ ДО ЇЇ ВИКОНАННЯ
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
1 Tue 9 Jan 2018 18:29 PM
створити у вигляді графічних файлів *.jpg або *.pdf) , які потім потрібно розмістити у файлі програми Word з розширенням (*.doc)
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
1 Mon 8 Jan 2018 14:45 PM
Дисциплины
Фото Клебан Наталія
Клебан Наталія
1 Wed 10 Jan 2018 08:31 AM
Не відображаються курси та графік здачі завдань
Фото Кишеня Анна
Кишеня Анна
1 Sat 6 Jan 2018 18:58 PM
Заборгованість
Фото Петренко Микола
Петренко Микола
1 Thu 4 Jan 2018 02:43 AM
Неможливо здати роботу з ІКУ: дайте характеристику фашистського нового порядку в УКраїні. Клавішу "здати роботу додано", але файл немає куди прикріпити.
Фото Штунь Максим
Штунь Максим
1 Wed 3 Jan 2018 11:18 AM
Номер заліковки
Фото Возна Ірина
Возна Ірина
1 Tue 2 Jan 2018 14:32 PM
Як здати індивідуальне завдання???Коли немає "клавіші здати роботу" по темі фашистська окупація.
Фото Штунь Максим
Штунь Максим
1 Tue 2 Jan 2018 11:41 AM
Доступ до електронної версії
Фото Когут Анна
Когут Анна
1 Thu 28 Dec 2017 18:52 PM
Інформаційні технології.
Фото Лесьна Марія
Лесьна Марія
1 Wed 27 Dec 2017 17:05 PM
курс інформаційні технології
Фото Дмитраш Іванна
Дмитраш Іванна
1 Tue 26 Dec 2017 21:30 PM
Відсутні дані для курсового проекту!
Фото Головко Роман
Головко Роман
1 Wed 20 Dec 2017 13:58 PM
сессия на дистанционном обучении
Фото Коба Віталій
Коба Віталій
1 Sun 24 Dec 2017 14:22 PM
ЗТУ-1-1
Фото Тімофєєв Андрій
Тімофєєв Андрій
1 Sat 9 Dec 2017 17:54 PM
ЗТУ-1-1
Фото Тімофєєв Андрій
Тімофєєв Андрій
1 Thu 14 Dec 2017 16:55 PM
Хімія і технологія сировини РГ
Фото Іващук Вікторія
Іващук Вікторія
1 Fri 8 Dec 2017 15:41 PM
ЗТУ 1-1
Фото Бодішевський Данило
Бодішевський Данило
6 Sat 2 Dec 2017 14:57 PM
інформаційні технології
Фото Саварин-Болкот Марта
Саварин-Болкот Марта
3 Fri 1 Dec 2017 20:10 PM
cемінар з історії
Фото Штунь Максим
Штунь Максим
1 Thu 30 Nov 2017 15:20 PM
Де можна дізнатися варіант завдання згідно списку студента в електронному журналі системи дистанційного навчання?
Фото Іващук Вікторія
Іващук Вікторія
1 Mon 27 Nov 2017 09:48 AM
Еком інформатика мод кр
Фото Єрмоленко Юлія
Єрмоленко Юлія
3 Thu 23 Nov 2017 21:48 PM
Сессія
Фото Єрмоленко Юлія
Єрмоленко Юлія
1 Thu 23 Nov 2017 22:13 PM
Номер
Фото Єрмоленко Юлія
Єрмоленко Юлія
1 Thu 23 Nov 2017 21:41 PM
номер у списку академічної групи
Фото Гаврилюк Марія
Гаврилюк Марія
1 Thu 23 Nov 2017 14:05 PM
сесія
Фото Гаврилюк Марія
Гаврилюк Марія
1 Wed 22 Nov 2017 13:25 PM
ЗТУ-1-1
Фото Тімофєєв Андрій
Тімофєєв Андрій
3 Sat 18 Nov 2017 17:30 PM
У лекції не відкриваються картинки
Фото Іващук Вікторія
Іващук Вікторія
1 Mon 13 Nov 2017 14:01 PM
Електронний журнал
Фото Медведенко Руслан
Медведенко Руслан
1 Tue 14 Nov 2017 19:44 PM
ЗТУ-1-1
Фото Тімофєєв Андрій
Тімофєєв Андрій
3 Sat 11 Nov 2017 12:55 PM
Тест №3 з анг мови.Я тест зробила. завершаю ;переглядаю ,що не правильно зробила а тут таке.Я не бачу різницю між цими словами.(зав 16)
Фото Єрмоленко Юлія
Єрмоленко Юлія
1 Thu 9 Nov 2017 23:48 PM
Тест № 3 анг мова.Перша спроба.
Фото Єрмоленко Юлія
Єрмоленко Юлія
1 Thu 9 Nov 2017 23:59 PM
Немає кнопки розпочати тест
Фото Яворський Василь
Яворський Василь
1 Sat 11 Nov 2017 15:30 PM
Номер залікової
Фото Саварин-Болкот Марта
Саварин-Болкот Марта
2 Thu 9 Nov 2017 18:05 PM
ОСГ_БО_ЛФ
Фото Голубець (Гнатів) Олена
Голубець (Гнатів) Олена
0 Fri 10 Nov 2017 08:59 AM
Організація готельного господарства
Фото Іващук Вікторія
Іващук Вікторія
1 Wed 8 Nov 2017 17:27 PM
Де можна дізнатися який ти за номером а в списку академічної групи?
Фото Яворський Василь
Яворський Василь
1 Tue 7 Nov 2017 16:18 PM
ЗТУ-1-1
Фото Тімофєєв Андрій
Тімофєєв Андрій
1 Sat 4 Nov 2017 14:51 PM
Теоретичні основи ТПРГ
Фото Іващук Вікторія
Іващук Вікторія
2 Wed 1 Nov 2017 11:24 AM
Не відображаються рисунки
Фото Головко Роман
Головко Роман
3 Thu 26 Oct 2017 21:33 PM
ТЕМА 3 (ІСТОРІЯ УКРАЇНИ) індивідуальне завдання
Фото Пасацька Валерія
Пасацька Валерія
1 Mon 23 Oct 2017 22:20 PM
Документ
Фото Іващук Вікторія
Іващук Вікторія
1 Mon 23 Oct 2017 16:41 PM
як взнати порядковий номер у списку групи
Фото Польовий Ігор
Польовий Ігор
1 Mon 23 Oct 2017 15:20 PM
проблеми з історією України
Фото Друзь Дар’я
Друзь Дар’я
1 Thu 19 Oct 2017 14:47 PM
Не показуються рисунки
Фото Єрмоленко Юлія
Єрмоленко Юлія
1 Thu 12 Oct 2017 14:18 PM
тести
Фото Саварин-Болкот Марта
Саварин-Болкот Марта
1 Thu 12 Oct 2017 19:07 PM
Це завдання не приймає робіт
Фото Зінченко Таїсія
Зінченко Таїсія
4 Tue 10 Oct 2017 19:14 PM
ДУЖЕ МАЛО ЧАСУ!!!
Фото Приймаченко Олена
Приймаченко Олена
1 Sat 7 Oct 2017 20:49 PM
Як зв’язатися з викладачем
Фото Хандожко Дар`я
Хандожко Дар`я
1 Sun 8 Oct 2017 00:54 AM
Лабораторні роботи №1,2 з ІІТ_З_ЛФ_ХЧ
Фото Саварин-Болкот Марта
Саварин-Болкот Марта
4 Wed 4 Oct 2017 18:14 PM
Завдання з вищої математики
Фото Хандожко Дар`я
Хандожко Дар`я
1 Thu 5 Oct 2017 00:31 AM
Проходження тестів
Фото Саварин-Болкот Марта
Саварин-Болкот Марта
1 Mon 2 Oct 2017 20:20 PM
Тести правознавство
Фото Бабинець Ігор
Бабинець Ігор
1 Sat 30 Sep 2017 22:15 PM
Порядковий номер у списку групи
Фото Хандожко Дар`я
Хандожко Дар`я
2 Wed 27 Sep 2017 00:49 AM
ЗТУ-1-1
Фото Морозова (Поштаренко) Аліна
Морозова (Поштаренко) Аліна
7 Sat 23 Sep 2017 18:16 PM
не відкриває леції
Фото Скоромнікова Божена
Скоромнікова Божена
1 Tue 19 Sep 2017 11:50 AM
Як дізнатися, який варіант завдання виконувати?
Фото Клепач Дарія
Клепач Дарія
1 Sun 17 Sep 2017 00:57 AM
ІСТ_зоаТУ
Фото Тимошенко Юлія
Тимошенко Юлія
10 Thu 14 Sep 2017 20:08 PM
В розділі мої курси не всі курси
Фото Яворський Василь
Яворський Василь
1 Fri 15 Sep 2017 12:43 PM
Проходження тесту
Фото Грицайова Анна
Грицайова Анна
4 Mon 15 May 2017 14:57 PM
німецька
Фото Бачинська Анна
Бачинська Анна
3 Thu 13 Apr 2017 14:28 PM
Сроки-сроки-сроки
Фото Дубчак Андрій
Дубчак Андрій
1 Sun 19 Mar 2017 01:18 AM
Як створити переписку з викладачем
Фото Медведенко Руслан
Медведенко Руслан
2 Thu 9 Mar 2017 17:19 PM
Дистанционное обучение
Фото Ткачук Андрій
Ткачук Андрій
1 Fri 24 Feb 2017 02:17 AM
Дати спробу для здачі
Фото Медведенко Руслан
Медведенко Руслан
1 Thu 23 Feb 2017 22:50 PM
Проходження тесту
Фото Турковська Юлія
Турковська Юлія
1 Thu 23 Feb 2017 20:58 PM
Проходження тесту
Фото Яковченко Владислав
Яковченко Владислав
5 Fri 17 Feb 2017 19:31 PM
Сбій під час виконання тесту
Фото Березовенко Олександр
Березовенко Олександр
1 Sun 19 Feb 2017 21:39 PM
Тест до лабораторної роботи № 3 "Технологія хліба, макаронних, кондитерських виробів та харчоконцентратів"
Фото Скуртул Максим
Скуртул Максим
2 Sun 19 Feb 2017 18:25 PM
Стосовно модульного тижня.
Фото Руденко Михайло
Руденко Михайло
3 Sat 18 Feb 2017 16:23 PM
Процеси та апарати біотехнологічних виробництв Практичне завдання 6
Фото Чміль Анастасія
Чміль Анастасія
1 Sat 18 Feb 2017 00:30 AM
файл
Фото Власюк Іван
Власюк Іван
3 Tue 14 Feb 2017 19:37 PM
Проблема при зберіганні відповіді
Фото Гончарова Анастасія
Гончарова Анастасія
1 Fri 17 Feb 2017 15:40 PM
Помилка з'єднання із сайтом
Фото Шемідько Дмитрій
Шемідько Дмитрій
3 Fri 17 Feb 2017 14:26 PM
Проходження тесту
Фото Мазяр Ольга
Мазяр Ольга
4 Fri 20 Jan 2017 18:29 PM
Технологія м’яса, м’ясопродуктів та риби
Фото Боровик Віталій
Боровик Віталій
1 Fri 17 Feb 2017 00:27 AM
Проблема звязку із сайтом, під час проходження тесту
Фото Мартинюк Даря
Мартинюк Даря
1 Thu 16 Feb 2017 14:49 PM
Дискриминация предмета
Фото Дубчак Андрій
Дубчак Андрій
2 Wed 15 Feb 2017 08:27 AM
Спроба по предмету
Фото Медведенко Руслан
Медведенко Руслан
1 Wed 15 Feb 2017 14:57 PM
глюк
Фото Пінчук Віталій
Пінчук Віталій
1 Tue 14 Feb 2017 19:27 PM
ПАБВ практичне завдання
Фото Семиволос Анастасія
Семиволос Анастасія
3 Tue 14 Feb 2017 15:09 PM
Не было возможности выполнить вовремя задания
Фото Авчиннікова Катерина
Авчиннікова Катерина
1 Sun 12 Feb 2017 13:55 PM
ВДХТ_Ч5,6
Фото Драбик Любов
Драбик Любов
2 Thu 9 Feb 2017 13:20 PM
Перевірка роботи
Фото Кабак Ірина
Кабак Ірина
1 Thu 9 Feb 2017 20:45 PM
Невиходить прикріпити файл
Фото Герасименко Олександр
Герасименко Олександр
1 Thu 9 Feb 2017 17:58 PM
Проблеми зі ззданням роботи
Фото Пилипець Олександр
Пилипець Олександр
1 Thu 9 Feb 2017 10:41 AM
Іноземна мова
Фото Ковальчук Софія
Ковальчук Софія
1 Wed 8 Feb 2017 09:44 AM
проблеми з сайтом
Фото Кривець Тетяна
Кривець Тетяна
4 Mon 6 Feb 2017 09:37 AM
Проблема
Фото Божко (Роботько) Анастасія
Божко (Роботько) Анастасія
1 Mon 6 Feb 2017 17:05 PM
Не понятно.
Фото Друговейко Анна
Друговейко Анна
1 Sun 5 Feb 2017 23:43 PM
Тест
Фото Дерев`янко Аліна
Дерев`янко Аліна
1 Sun 5 Feb 2017 15:32 PM
Збій в тесті
Фото Шемідько Дмитрій
Шемідько Дмитрій
3 Sun 5 Feb 2017 00:20 AM
кондитерка
Фото Говорун Сергій
Говорун Сергій
1 Sun 5 Feb 2017 12:50 PM
не відкриваюються картинки в лекції
Фото Мильнікова Олена
Мильнікова Олена
1 Sat 4 Feb 2017 21:28 PM
Збій під час виконання тесту
Фото Саган Христина
Саган Христина
1 Sat 4 Feb 2017 14:36 PM
неправильно завантажений файл
Фото Кокоєва Любов
Кокоєва Любов
1 Sat 4 Feb 2017 13:03 PM
Оформлення літератури в відповідях (рефератах) до завдань
Фото Семенов Єгор
Семенов Єгор
1 Sat 4 Feb 2017 12:07 PM
Запитання щодо тестових "спроб"
Фото Медведенко Руслан
Медведенко Руслан
1 Fri 3 Feb 2017 14:49 PM
Технології хліба
Фото Боровик Віталій
Боровик Віталій
1 Fri 3 Feb 2017 01:21 AM
лабалаторна
Фото Луценко Сергій
Луценко Сергій
1 Thu 2 Feb 2017 20:15 PM
Не можу загрузити файл
Фото Браславець Марина
Браславець Марина
5 Wed 1 Feb 2017 22:06 PM