ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Шановні ЗДОБУВАЧІ! На цьому форумі Ви можете задавати питання до адміністраторів системи дистанційного навчання.

Ваші запити оброблятимуться  згідно наступного графіку:

Понеділок – четвер: з 9-00 по 17-00.

П’ятниця: з 9-00 по 16-30.

Субота – неділя: вихідний (у ці дні можлива вибіркова обробка складних запитів, та таких, що потребують термінового вирішення).

Список обговорень. Показати 100 кількість 1163 дискусій
  Обговорення Почато користувачем Відповідей Останнє повідомлення За спаданням Створено  
КЕ_заоХЧск_1с заліковий тест ( Неякісна робота платформи)
Фото Совенко Єлизавета
Совенко Єлизавета
1 Sun 11 Oct 2020 10:20 AM
Оновіть завдання
Фото Дойкова Анастасія
Дойкова Анастасія
1 Fri 9 Oct 2020 09:23 AM
Повідомлення не від моїх викладачів
Фото Фоменко Маргарита
Фоменко Маргарита
1 Tue 6 Oct 2020 17:42 PM
Відсутній доступ до тесту
Фото Пузина Аліна
Пузина Аліна
1 Tue 6 Oct 2020 16:40 PM
Доброго вечора(а можна мені відкрити доступ до іноземної мови ,Дякую)))
Фото Єрмоленко Юлія
Єрмоленко Юлія
5 Thu 1 Oct 2020 20:45 PM
Як зв'язатись з викладачами
Фото Ващенко Єлизавета
Ващенко Єлизавета
1 Fri 2 Oct 2020 07:16 AM
Прикріплення файлу
Фото Давіташвілі Елєне
Давіташвілі Елєне
1 Thu 1 Oct 2020 19:56 PM
ООП_заоХЧск_1с
Фото Совенко Єлизавета
Совенко Єлизавета
1 Mon 28 Sep 2020 15:08 PM
Предметы
Фото Боярчук Анастасія
Боярчук Анастасія
1 Sun 27 Sep 2020 12:21 PM
Мешают предметы с первого курса.
Фото Боярчук Анастасія
Боярчук Анастасія
1 Sun 27 Sep 2020 12:13 PM
Список групи ЗГС -4-2
Фото Мізюканова Вікторія
Мізюканова Вікторія
1 Fri 25 Sep 2020 15:48 PM
Контакти викладачів
Фото Ващенко Єлизавета
Ващенко Єлизавета
1 Fri 25 Sep 2020 11:31 AM
Завантаження файлу
Фото Давіташвілі Елєне
Давіташвілі Елєне
2 Fri 25 Sep 2020 07:06 AM
Контакти викладачів
Фото Ващенко Єлизавета
Ващенко Єлизавета
1 Thu 24 Sep 2020 17:20 PM
Як зв'язатись із викладачем
Фото Кузінська Владислава
Кузінська Владислава
1 Wed 23 Sep 2020 16:23 PM
Вибіркові дисципліни
Фото Давіташвілі Елєне
Давіташвілі Елєне
1 Wed 23 Sep 2020 11:03 AM
Вибіркові дисципліни
Фото Ревенчук Єлизавета
Ревенчук Єлизавета
1 Wed 23 Sep 2020 10:04 AM
Неправильні дати здачі тестів
Фото Галкіна Дар'я
Галкіна Дар'я
1 Tue 22 Sep 2020 17:00 PM
Іноземна мова
Фото Пилипенко Юлія
Пилипенко Юлія
1 Tue 22 Sep 2020 09:01 AM
Сповіщення на електрону почту
Фото Яворський Василь
Яворський Василь
5 Thu 17 Sep 2020 06:25 AM
Вибіркові дисципліни
Фото Кузнєцов Євгеній
Кузнєцов Євгеній
1 Sun 20 Sep 2020 18:16 PM
керівник курсової роботи
Фото Лазаренко Дмитро
Лазаренко Дмитро
1 Sat 19 Sep 2020 14:31 PM
порядковий номер в групі
Фото Лазаренко Дмитро
Лазаренко Дмитро
1 Sat 19 Sep 2020 14:24 PM
Допоможіть з матемаикою
Фото Сташенко Софія
Сташенко Софія
1 Fri 18 Sep 2020 09:32 AM
Зайві предмети.
Фото Піль Ольга
Піль Ольга
1 Thu 17 Sep 2020 21:27 PM
Завантажуєте скани заяв з підписом на платформі дистанційного навчання або підписуєте в деканаті
Фото Горпинченко Антон
Горпинченко Антон
1 Thu 17 Sep 2020 18:00 PM
Туроперейтинг, практична робота 1
Фото Загіней Іванна
Загіней Іванна
1 Wed 16 Sep 2020 19:01 PM
Менеджмент
Фото Тараненко Яна
Тараненко Яна
3 Wed 16 Sep 2020 14:43 PM
Вибіркові дисципліни, 3 курс, 5 семестр, група ТУ-3-10
Фото Кузнєцов Євгеній
Кузнєцов Євгеній
1 Wed 16 Sep 2020 15:59 PM
Неправильно вказано прізвище студента у профілі
Фото Цапко Софія
Цапко Софія
3 Wed 16 Sep 2020 13:19 PM
Запитання до викладача ОРГ Павлюченко О.С.
Фото Романюк Дмитро
Романюк Дмитро
3 Tue 15 Sep 2020 22:18 PM
ВІЛЬНЕ ВІДВІДУВАННЯ ЛЕКЦІЙ
Фото Усенко Олександр
Усенко Олександр
2 Tue 15 Sep 2020 14:42 PM
Новий список групи ЗХЧ-2-1ск.
Фото Романюк Дмитро
Романюк Дмитро
1 Tue 15 Sep 2020 22:25 PM
Відкриття завдань
Фото Романюк Дмитро
Романюк Дмитро
2 Sun 6 Sep 2020 18:55 PM
Не могу загрузить файл
Фото Мартіросян Алекс
Мартіросян Алекс
2 Tue 15 Sep 2020 14:45 PM
Прошу надати доступ
Фото Децик Руслан
Децик Руслан
1 Tue 15 Sep 2020 12:10 PM
Змо 3-1-ск
Фото Роік Людмила
Роік Людмила
3 Mon 14 Sep 2020 13:35 PM
Відкриття предметів
Фото Кірій Тетяна
Кірій Тетяна
1 Fri 11 Sep 2020 22:17 PM
Відкриття предметів
Фото Туз Ірина
Туз Ірина
1 Wed 9 Sep 2020 09:17 AM
Відкриття предметів
Фото Совенко Єлизавета
Совенко Єлизавета
2 Tue 1 Sep 2020 13:27 PM
Відкриття предметів
Фото Керімова Сабіна
Керімова Сабіна
3 Tue 8 Sep 2020 08:10 AM
Відкриття предметів
Фото Бенківська Катерина
Бенківська Катерина
1 Mon 7 Sep 2020 15:47 PM
Відкриття тесту
Фото Федорченко Костянтин
Федорченко Костянтин
1 Thu 3 Sep 2020 10:52 AM
Відкриття тесту
Фото Ткаченко Аліна
Ткаченко Аліна
1 Mon 31 Aug 2020 14:39 PM
Відкриття тесту
Фото Ткаченко Аліна
Ткаченко Аліна
1 Wed 26 Aug 2020 11:09 AM
Відкриття тесту
Фото Ткаченко Аліна
Ткаченко Аліна
1 Wed 26 Aug 2020 11:00 AM
ЄВІ англ мова
Фото Буй Ха Нган
Буй Ха Нган
1 Tue 30 Jun 2020 14:14 PM
відкриття тесту
Фото Кравцова Олександра
Кравцова Олександра
1 Fri 26 Jun 2020 18:00 PM
Не працює електронний журнал
Фото Рубан Ігор
Рубан Ігор
1 Thu 25 Jun 2020 19:35 PM
Прохання відкрити доступ до оглядів завдань підготовки до ЗНО з іноземної мови для всіх
Фото Прищепа Андрій
Прищепа Андрій
1 Thu 25 Jun 2020 10:41 AM
перездача
Фото Самко Віктор
Самко Віктор
1 Tue 23 Jun 2020 12:52 PM
Прошу надати доступ
Фото Нестеровський В`ячеслав
Нестеровський В`ячеслав
4 Fri 19 Jun 2020 17:29 PM
Екзамен
Фото Бутузов Філіпп
Бутузов Філіпп
5 Mon 22 Jun 2020 14:44 PM
Тести
Фото Талашева Вікторія
Талашева Вікторія
1 Sun 21 Jun 2020 10:12 AM
Прошу дати доступ до контрольної роботи
Фото Кравченко Вячеслав
Кравченко Вячеслав
1 Thu 18 Jun 2020 15:30 PM
Іспит. Проблеми науки про зерно. Білет 15. Сущенко Я.В.
Фото Сущенко Ярослава
Сущенко Ярослава
1 Tue 16 Jun 2020 11:45 AM
Іспит з предмету Проблеми науки про зерно
Фото Павлишена Анастасія
Павлишена Анастасія
1 Tue 16 Jun 2020 11:58 AM
Іспит з преднету Проблеми науки про зерно
Фото Харченко Дмитро
Харченко Дмитро
1 Tue 16 Jun 2020 12:12 PM
Іспит з дисципліни " Проблеми науки про зерно" Магістри ТЗ-1-6-М
Фото Москаленко Олексій
Москаленко Олексій
9 Tue 16 Jun 2020 10:49 AM
Іспит з дисципліни "проблеми науки про зерно"
Фото Ткаченко Аліна
Ткаченко Аліна
1 Tue 16 Jun 2020 11:31 AM
Технології молочних консервів та дитячих молочних продуктів_4с
Фото Роік Людмила
Роік Людмила
1 Mon 15 Jun 2020 03:38 AM
Як зв`язатися з викладачем,який веде івент-менеджмент
Фото Піддубний Олександр
Піддубний Олександр
1 Sun 14 Jun 2020 12:36 PM
Звіт
Фото Керімова Сабіна
Керімова Сабіна
1 Sat 13 Jun 2020 10:47 AM
Неоцінений тест
Фото Жученко Марина
Жученко Марина
1 Fri 12 Jun 2020 18:44 PM
Немає доступу
Фото Ковальчук Анжеліка
Ковальчук Анжеліка
1 Thu 11 Jun 2020 09:24 AM
Курсовой
Фото Роік Людмила
Роік Людмила
4 Sun 7 Jun 2020 18:50 PM
Номер согласно списку группы
Фото Астахов Олексій
Астахов Олексій
4 Mon 8 Jun 2020 17:38 PM
Немає доступу до електронного кабінету
Фото Войтенко Андрій
Войтенко Андрій
1 Mon 8 Jun 2020 14:48 PM
Не має доступу до тестів
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
8 Sun 7 Jun 2020 15:20 PM
Не працює екзаменаційна робота (підсумкове тестування)
Фото Соловіщук Олександр
Соловіщук Олександр
1 Sat 6 Jun 2020 16:26 PM
Надання доступу
Фото Мороз Дар’я
Мороз Дар’я
1 Sat 6 Jun 2020 16:15 PM
Надати доступ до здачі
Фото Мороз Дар’я
Мороз Дар’я
1 Sat 6 Jun 2020 07:43 AM
Тест
Фото Пилипченко Ілля
Пилипченко Ілля
1 Fri 5 Jun 2020 23:52 PM
Неможна прикріпити файл
Фото Полторадня Анастасія
Полторадня Анастасія
1 Fri 5 Jun 2020 21:38 PM
Відсутність даних в таблиці
Фото Шевчик Світлана
Шевчик Світлана
1 Fri 5 Jun 2020 17:38 PM
Не можу закинути файл
Фото Керімова Сабіна
Керімова Сабіна
1 Thu 4 Jun 2020 23:24 PM
Доступ до тесту
Фото Пилипченко Ілля
Пилипченко Ілля
2 Thu 4 Jun 2020 19:52 PM
Завис сайт
Фото Ковальчук Анжеліка
Ковальчук Анжеліка
5 Thu 4 Jun 2020 13:38 PM
Підсумковий тест з дисципліни "Біоактивні харчові компоненти і здоров`я" для магістрів
Фото Москаленко Олексій
Москаленко Олексій
1 Thu 4 Jun 2020 12:21 PM
Відсутня форма
Фото Шевченко Дмитро
Шевченко Дмитро
1 Thu 4 Jun 2020 00:20 AM
Контакти викладача по Філософії
Фото Шевчик Світлана
Шевчик Світлана
1 Wed 3 Jun 2020 20:34 PM
тест
Фото Яцков Володимир
Яцков Володимир
2 Wed 3 Jun 2020 21:32 PM
Тест
Фото Ковтун Євгенія
Ковтун Євгенія
1 Wed 3 Jun 2020 22:35 PM
Відновлення тесту
Фото Ковальчук Анжеліка
Ковальчук Анжеліка
1 Wed 3 Jun 2020 16:59 PM
Збій на сайті
Фото Колодич Яна
Колодич Яна
2 Wed 3 Jun 2020 12:06 PM
Просрочені завдання
Фото Полторадня Анастасія
Полторадня Анастасія
1 Wed 3 Jun 2020 10:48 AM
Відновити тест
Фото Кисленок Варвара
Кисленок Варвара
3 Wed 3 Jun 2020 09:34 AM
Невідповідність оцінок з фізичної культури.
Фото Андрух Юлія
Андрух Юлія
1 Wed 3 Jun 2020 08:58 AM
додаткова спроба
Фото Чижук Дмитро
Чижук Дмитро
1 Wed 3 Jun 2020 00:10 AM
Робота сайту
Фото Усенко Олександр
Усенко Олександр
1 Tue 2 Jun 2020 20:58 PM
Завис сайт
Фото Сичкова Валерія
Сичкова Валерія
1 Tue 2 Jun 2020 20:30 PM
Проблема при проходженні тесту (ЗАВИС САЙТ!!!)
Фото Борковський Захар
Борковський Захар
1 Tue 2 Jun 2020 17:18 PM
Продлить чтобы сдать работу
Фото Сітайло Анастасія
Сітайло Анастасія
1 Tue 2 Jun 2020 14:36 PM
вибило сайт
Фото Мороз Дар`я
Мороз Дар`я
1 Tue 2 Jun 2020 14:25 PM
вибило сайт
Фото Мороз Дар`я
Мороз Дар`я
1 Tue 2 Jun 2020 14:25 PM
Завис сайт
Фото Туровський Олексій
Туровський Олексій
2 Tue 2 Jun 2020 12:06 PM
Відсутнє поле для завантаження файлу
Фото Сулимка Роман
Сулимка Роман
1 Tue 2 Jun 2020 09:08 AM
Розклад здачі сесії ЗФІ-2-4
Фото Шевчик Світлана
Шевчик Світлана
3 Sun 31 May 2020 11:41 AM
Тест
Фото Яцков Володимир
Яцков Володимир
1 Mon 1 Jun 2020 17:34 PM
Відкриття заново тесту
Фото Талашева Вікторія
Талашева Вікторія
1 Mon 1 Jun 2020 11:49 AM