ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Помилково приєдналася до курсу.

Помилково приєдналася до курсу.

by Гунчак Ірина -
Number of replies: 5

Добрий день. Я помилково приєдналась до курсу 

4 семестр 2 курсу

Назва курсуІсторія їжі: антропологія, традиція, культура_ВВ. Не можу самостійно відкріпити його. Допоможіть, будь ласка). Дякую. Гунчак Ірина.ЗЕК-2-2.

In reply to Гунчак Ірина

Re: Помилково приєдналася до курсу.

by Пащенко Богдан Сергійович -
Доброго ранку. Вас від'єднано від вказаного курсу.
In reply to Пащенко Богдан Сергійович

Re: Помилково приєдналася до курсу.

by Гунчак Ірина -
Добрий вечір. В мене знову підключений курс ІЇ:АТК_ЗНУХТ_4с . Відключить, будь ласка його. Я під*єднана до 2 курсів Історіії іжі.
ІЇАТК_НУХТ_4с-цей курс актуальний, його залиште). Дякую.
In reply to Гунчак Ірина

Re: Помилково приєдналася до курсу.

by Пащенко Богдан Сергійович -

Доброго часу доби.

Майте на увазі, що курс ІЇ:АТК_ЗНУХТ_4с - це курс для заочної форми навчання.

А курс ІЇАТК_НУХТ_4с - вибіркова дисципліна для денної форми навчання. Ви впевненні, що не переплутали курси, адже Ви є здобувачкою групи ЗЕК-2-2 (заочна форма)?

In reply to Пащенко Богдан Сергійович

Re: Помилково приєдналася до курсу.

by Гунчак Ірина -
Добрий вечір. Викладач Пивоваренко О.А. дала нашій групі (ЗЕК-2-2) посилання на курс ІЇАТК_НУХТ_4с. Курс ІЇ:АТК_ЗНУХТ_4с не актуальний. Він не містить ніякої інформаціі.
Підключіть , будь ласка, курс ІЇАТК_НУХТ_4с всім студентам групи ЗЕК-2-2. А курс ІЇ:АТК_ЗНУХТ_4с відключіть. Дякую).
In reply to Гунчак Ірина

Re: Помилково приєдналася до курсу.

by Пащенко Богдан Сергійович -

Доброго дня.

Вас від'єднано від вказаного курсу (він не містить інформації, бо викладач його ще не наповнила).

Курс ІЇАТК_НУХТ_4с - це вибіркова дисципліна загальноуніверситетського каталогу, до таких курсів здобувачі підключаються самостійно. Інструкція за посиланням (частина 2 відеоінструкціїї - таймкод 0:44):