ФОРУМ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ

У всіх академічних групах зникли списки студентів і виставлені оцінки за проведені заняття, в т. ч. підсумкові оцінки диференційованого заліку.

У всіх академічних групах зникли списки студентів і виставлені оцінки за проведені заняття, в т. ч. підсумкові оцінки диференційованого заліку.

by Павлов Валерій Лук'янович -
Number of replies: 1

Шановний Богдане Сергійовичу, конкретизую своє прохання. Йдеться про магістрантів 2-го року навчання: ННІХТ  (Збірна група №1: групи МЯ-2-1М; МО-2-2М; ТЖ-2-3М; ОП-2-5М; ХЕ-2- 12М і Збірна група №2: ТХ-2-4М; ТБ-2-7М; ТК-2-8М; ТО-2-11-М) та факультету ГРТБ (групи ГС-2-3М; ТУ-2-4М; АЮ-2-2М; ТР-2-1М0). Читаю їм вибіркову дисципліну "Прихологія управління та конфліктологія". У журналах успішності зафіксовані відомості про всі проведені практичні заняття у цих групах та оцінки студентів, в т. ч. оцінки підсумкового заліку у Збірних групах №1 і 2 ННІХТ. У найближчий вівторок - диференційований залік у групах факультетц ГРТБ. В силу незрозумілих мені причин доступу продовж останніх двох днів до журналів успішності всіх груп не маю. На моніторі з'являються лише назви групи. Ні списку студентів, ні виставлених оцінок.

Дякую.

In reply to Павлов Валерій Лук'янович

Re: У всіх академічних групах зникли списки студентів і виставлені оцінки за проведені заняття, в т. ч. підсумкові оцінки диференційованого заліку.

by Пащенко Богдан Сергійович -

Доброго дня.

Щодо дистанційної платформи НУХТ

Ймовірно йде мова про курс: http://cde.nuft.edu.ua/course/view.php?id=971

Зауважте, що це вибіркова дисципліна загальноуніверситетського каталогу і студенти реєструються на неї самостійно. При такому способі приєднання групи не формуються. Викладач або менеджер кафедри може самостійно розподілити студентів по групам (так само як кожен викладач робить це в ел. журналі НМУ) інструкція за посиланням: https://cutt.ly/vB7VfA5 . Багато менеджерів кафедри допомагають своїм колегам у цьому (каф. експертизи, туризму, маркетингу, тощо).

Дана дисципліна була створена 5 вересня. Магістри 2-го року розпочали навчання 5 вересня. З тих пір на курс самостійно приєдналося 11 здобувачів. По розкладу у них у вівторок практична робота, дивно, що залік відбувається через 1 місяць від початку навчання.

Також із 5-того вересня в курс не було додано жодної інформації. Він є ненаповненим.

Також існує курс для 1-го року навчання магітсратури весняного семестру, де менеджерами Вашої кафедри підключено викладача Нікітіну Ірину Всеволодівну, а Вас від'єднано. Вас до нього підключили, можете переглянути - http://cde.nuft.edu.ua/course/view.php?id=1403. У ньому присутнє наповнення і підключені здобучі із минулого року по причині того, що дирекції та деканати не подали інофрмацію щодо відсутності заборгованосиі із даної дисципліни.

Щодо журналів успішності, електронного кабінету викладача та студента.

Адмінітсруванням даної системи займається Навчальний відділ НМУ на чолі із Янюк Т.І. ВДН не мав і не має ніякого відношення та доступу до цих журналів. Тому у разі виникленння проблем та питань щодо журналів успішності необхідно звернутися до НМУ або дирекції, адже співробітники дирекції також мають деякий доступ до цієї системи.