ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Робота на IOS

Робота на IOS

by Грицкевич Анастасія -
Number of replies: 1

Доброго вечора , я навчаюсь на програмному забезпечені IOS , у мене не відкриваються, не читаються  Усі документи прикріплені у форматі перегляду . 

Зробіть можливість працювати на усіх гаджетах!

In reply to Грицкевич Анастасія

Re: Робота на IOS

by Пащенко Богдан Сергійович -

Доброго ранку.

Платформа дистанційного навчання НУХТ адаптована для роботи із ОС Android, Linux, Windows, iOS. 

Але з кожним новим оновленням компанія Apple все більше блокує сайти та додатки із відкритим вихідним кодом (LMS Moodle одна із них), пояснюючи все начебто безпекою споживачів (на думку системного адміністратора це пов'язано з планами компанії по переходу на абонплату за користування iOS на будь-якому їхньому пристрої). На відміну від компанії Google, яка активно співпрацює із  ЗВО України, компанія Apple не відповіла на запити системного адміністратора платформи та окремих здобувачів.

Так як користувачі iOS не мають права адміністувати її навіть у випадку ліцензійного придбання, додаток Moodle для телефону теж часто блокується (по вказаним вище причинам).

У зв'язку із вище зазначеним радимо для роботи на iOS використовувати не Safari, а сторонні браузери, такі як Chrome та Mozzila Firefox, так як вони пристосовані для роботи у більшому спектрі задач.