Форум

Модуль Форум – це засіб спілкування учасників курсу протягом тривалого часу. Форум дає можливість студентам ставити запитання та відповідати на запитання інших студентів. Це дозволяє вести дискусії у процесі вивчення курсу. Або викладач може ставити запитання, а студенти лише відповідають на нього. Викладач може дозволити прикріплювати різні файли до повідомлень на форумі. Повідомлення форуму можуть оцінюватися викладачами або студентами (незалежне оцінювання). Бали можуть бути об'єднані, щоб сформувати підсумкову оцінку, яка записується до журналу оцінок.

Є кілька типів форумів на вибір: стандартний форум, на якому кожен може розпочати нове обговорення у будь-який час; форум, де кожен студент може розпочати одне обговорення; або форум «Питання-Відповідь», де студенти повинні спочатку відповісти на повідомлення, перш ніж вони зможуть побачити відповіді інших студентів. Дискусії можна переглядати в різних режимах відображення: у формі гілок обговорення, простим списком.

Учасники можуть підписатися на форум, щоб отримувати сповіщення про нові повідомлення форуму. Можна встановити такі режими підписки: добровільний, примусовий, автоматичний або повністю заборонити підписки. За потреби студентам може бути заборонено розміщувати більшу кількість повідомлень на форумі за певний період часу.

Форуми мають безліч застосувань, таких як:

  • Простір для спілкування студентів, щоб вони познайомились один з одним
  • Оголошення курсу (новинний форум із примусовою підпискою)
  • Обговорення змісту курсу чи матеріалів для читання
  • Простір для спілкування викладачів (за допомогою прихованого форуму)
  • Центр допомоги, де викладачі та студенти можуть дати пораду, обмінюватись досвідом
  • Індивідуальна підтримка учня (за допомогою форуму з окремими групами та з одним студентом у групі)
  • Для розширеної діяльності, наприклад, "головоломки" для студентів, щоб обміркувати і запропонувати рішення