Бухгалтерський облік і аудит
МЕТА ВИВЧЕННЯ ДИСЦИПЛІНИ - це формування базових знань відносно предмета бухгалтерського обліку, його об’єктів, прийомів (елементів) методу бухгалтерського обліку та ін..
Бухгалтерський облік, як навчальна дисципліна, формує систему знань студентів щодо методології та організації бухгалтерського обліку, використання облікової інформації для складання звітності, економічного аналізу, аудиту і контролю, прийняття управлінських рішень.
Ціноутворення
Вивчення дисципліни «Ціноутворення» дозволяє здобувачам засвоїти теоретичні знання з основних питань формування системи знань про ціни і тарифи, про процес ціноутворення з урахуванням теорії й практики функціонування внутрішнього ринку.
Усі розділи дисципліни мають відносно самостійне значення і можуть використовуватись при розробленні кваліфікаційної роботи, а також при здійсненні професійної діяльності. За структурою дисципліна охоплює п’ять тем, які функціонально та логічно пов’язані між собою.
Метою навчальної дисципліни є формування у здобувачів системи знань про ціни і тарифи, їх місце і роль у системі економічних відносин; про особливості процесу ціноутворення з урахуванням теорії та практики функціонування внутрішнього та зовнішнього ринків; про роль державного регулювання процесів ціноутворення.
Інформаційні системи і технології в економіці
Мета навчальної дисципліни
Дана дисципліна . проводиться в рамках пілотного проекту, який здійснюється за підтримки МОН України, Міністерства цифрової трансформації та за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, координує викладання дисципліни з включенням у неї програми курсу "Інноваційне підприємництво та управління стартап проектами" громадська організація “Платформа інноваційного партнерства” (YEP™)
Метою проекту є формування системи знань і практичних навичок у створенні і управлінні стартапами на початковій стадії, підготовки здобувачів до участі в інкубаційних, акселераційних і грантових програмах підтримки стартапів.