
Автоматизація технологічних процесів та виробництв
Метою вивчення курсу Автоматизація технологічних процесів та виробництв є засвоєння знань про автоматизацію та оптимізацію типових технологічних процесів харчової промисловості, підготовка студента до самостійного розв’язання теоретичних та прикладних задач автоматизації технологічних процесів харчової промисловості з використанням сучасних технічних засобів і алгоритмів регулювання, управління та оптимізації.

Апаратно-програмні засоби збору та обробки екологічної інформації_ВВ
Мета дисципліни – забезпечення знань вмінь, які необхідні інженерам - комп’ютерникам харчових підприємств для проектування та розробки інтелектуальних модулів для різних видів автоматизованих систем управління технологічними процесами.

Енерго- та ресурсоощадні технології
Метою викладання навчальної дисципліни Енерго- та ресурсоощадні технології є підготовка студентів до виробничо-технічної, проектно-конструкторської та дослідницької діяльності стосовно будови та експлуатації технологічного обладнання, самостійного вирішення виробничих питань з техніки та технології певної галузі виробництва.

Інформаційно-комп’ютерне забезпечення наукових досліджень
Мета дисципліни – вивчення та засвоєння математичного пакету MATLAB, який часто використовується в сучасних наукових дослідженнях та набуття практичних навичок його застосування для задач математичного моделювання та оптимізації типових процесів теплоенергетики, електропостачання та енергетичного менеджменту, а також для візуалізації результатів моделювання.
Предметом вивчення навчальної дисципліни “Інформаційно-комп’ютерне забезпечення наукових досліджень” є потужна програмна математична система MATLAB, яка використовується для моделювання та оптимізації різноманітних багатовимірних стаціонарних та динамічних, лінійних та нелінійних, детермінованих та стохастичних процесів харчової промисловості.

Моделювання тепло- масообмінних процесів
Мета дисципліни – є засвоєння принципів та методів моделювання тепло- масообмінних процесів і систем керування, вивчення програмних та технічних засобів для моделювання систем керування, методів побудови систем моделювання систем керування.