ФОРУМ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ

Логін у графі оцінювання

Логін у графі оцінювання

Скроцька Оксана Ігорівна -
Кількість відповідей: 7

Доброго дня! При оцінюванні робіт в графі оцінка наведений мій логін. І так при оцінюванні кожної роботи з кожного предмету. Як це виправити?

 

 

Вкладення 1.jpg
У відповідь на Скроцька Оксана Ігорівна

Логін у графі оцінювання

Пащенко Богдан Сергійович -

Доброго дня. Ви зберегли в браузері (Chrome, Opera, Mozilla) свій пароль від дистанційного сайту і тому браузер його намагається всюди вставити на сайті дистанційної освіти. Особливо часто це виникає у браузері Chrome. До роботи самого сайту це відношення не має. Перезавантажите комп'ютер, якщо ж проблема не зникне, то видалить пароль з браузера. Пароль видаляється так як показано на скриншоті

Screenshot_1.jpg

У відповідь на Пащенко Богдан Сергійович

Логін у графі оцінювання

Скроцька Оксана Ігорівна -

Так, але пароль у мене збережений уже давно, а логін у стрічці оцінка з*явився лише сьогодні.  До сьогоднішнього дня такого не було.

У відповідь на Скроцька Оксана Ігорівна

Логін у графі оцінювання

Петруша Оксана Олександрівна -

Можливо у Вас встановлене автоматичне оновлення програмного забезпечення і це оновлене налаштування браузеру.

У відповідь на Петруша Оксана Олександрівна

Логін у графі оцінювання

Мазуренко Олександр Григорович -

Останным часом мене це також дратуе. Саме останным часом!!!!

У відповідь на Мазуренко Олександр Григорович

Логін у графі оцінювання

Пащенко Богдан Сергійович -

Таке виникає у останніх версіях хрому. Потрібно перезберегти пароль. І бажано вимкнути його автоматичне оновлення. Або користуватися браузером Firefox Mozilla чи Opera.

У відповідь на Скроцька Оксана Ігорівна

Логін у графі оцінювання

Степанчук Світлана Олександрівна -

Така ж сама ситуація і у мене виникла вчора - "пароль у мене збережений уже давно, а логін у стрічці оцінка з*явився лише сьогодні.  До сьогоднішнього дня такого не було"!!!

У відповідь на Степанчук Світлана Олександрівна

Логін у графі оцінювання

Тетеріна Світлана Миколаївна -

І у мене те саме, але виникло ще два дні тому хоча в мене Опера і пароль був збережений ще з початку навчального року!!!