ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

ПРОШУ ПОЯСНЕННЯ! (дистанційне навчання, група ЗХЧ-11ск)

ПРОШУ ПОЯСНЕННЯ! (дистанційне навчання, група ЗХЧ-11ск)

Лукащук Ярослав -
Кількість відповідей: 4

Добрий день!

 

  1. Прошу пояснити, чи потрібно здавати підсумковий тест з курсу «Загальні технології харчової промисловості»  (дистанційне навчання, група ЗХЧ-11ск) в першому семестрі? Це не зрозуміло, бо у підсумковому тесті вказано, що він закривається 01.02.2019.  Якщо потрібно, то як це є можливе, коли тест включає тему  № 5. Технологія м’яса та м’ясопродуктів, яка вивчається у другому семестрі???
  2. Які лабораторні з курсу «Загальні технології харчової промисловості»  (дистанційне навчання, група ЗХЧ-11ск) потрібно опрацювати і записати в зошит?
У відповідь на Лукащук Ярослав

ПРОШУ ПОЯСНЕННЯ! (дистанційне навчання, група ЗХЧ-11ск)

Пащенко Богдан Сергійович -

Доброго дня. На ці питання Вам може відповісти лише викладач курсу Корецька Ірина Львівна.

Приводимо інструкцію як з нею зв'язатися: http://cde.nuft.edu.ua/mod/forum/discuss.php?d=4679&parent=9456

 

Перейдіть по даному посиланню і слідуйте вказівкам. Успіхів!

У відповідь на Пащенко Богдан Сергійович

ПРОШУ ПОЯСНЕННЯ! (дистанційне навчання, група ЗХЧ-11ск)

Лукащук Ярослав -

добрий день...яписав в форум дисципліни але відповідь не отримав,що мені робити,час спливає і скоро сесія*???

У відповідь на Пащенко Богдан Сергійович

ПРОШУ ПОЯСНЕННЯ! (дистанційне навчання, група ЗХЧ-11ск)

Лукащук Ярослав -

перепрошую....але якщо мене не додали в контакти ,як я можу відіслати повідомлення????

У відповідь на Лукащук Ярослав

ПРОШУ ПОЯСНЕННЯ! (дистанційне навчання, група ЗХЧ-11ск)

Пащенко Богдан Сергійович -

Доброго вечора. Ваші запитання передані викладачу. Також надаємо Вам пошту викладача для прямого вирішення Ваших ускладненнь: tac16@ukr.net. До речі вона вказана у елементі Автори курсу.