ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

ТЕРМІНОВО!!! Немає деяких тем… (дистанційне навчання, група ЗХЧ-11ск)

ТЕРМІНОВО!!! Немає деяких тем… (дистанційне навчання, група ЗХЧ-11ск)

Лукащук Ярослав -
Кількість відповідей: 3

Добрий день!

 

Дуже прошу Вас допомогти мені у вирішенні наступних проблем.

  1. У методичних рекомендаціях до вивчення курсу «Загальні технології харчової промисловості»  (дистанційне навчання, група ЗХЧ-11ск) вказано 8 тем, які ми повинні опрацювати, а в моєму профілі відображаються тільки перші 4 теми. Теми, які в мене не відображаються: № 5. Технологія м’яса та м’ясопродуктів. № 6. Технологія жирів і жирозамінників, № 7. Технологія бродильних виробництв, №8  Технологія консервування плодів та овочів. Допоможіть, будь ласка!
  2. Мені дозволила викладач з сервісології (модуль 1 (теми 1-3)) пройти тест повторно, але тест з якихось причин закритий. Тому дуже Вас прошу, допоможіть і відкрийте його!

 

У відповідь на Лукащук Ярослав

ТЕРМІНОВО!!! Немає деяких тем… (дистанційне навчання, група ЗХЧ-11ск)

Пащенко Богдан Сергійович -

Доброго дня.

1. Якщо Ви уважніше прочитаєте рекомендації, то побачите, що дана дисципліна розрахована на весь навчальний рік. Теми №5-8 будуть вивчатися в наступному семестрі.

2. Вам надана ще одна спроба на проходження тесту з сервісології (модуль 1 (теми 1-3)). Тест відкрито. Успіхів Вам.

У відповідь на Пащенко Богдан Сергійович

ТЕРМІНОВО!!! Немає деяких тем… (дистанційне навчання, група ЗХЧ-11ск)

Лукащук Ярослав -

Дякую Вам за швидку відповідь. Мушу ще раз Вас потурбувати щодо другої спроби тесту з сервісології. Справа в тому, що мені не відображається інформація про відкритий тест або я щось не так роблю. Додаю скріншот того, як відкриваю тест. Допоможіть, будь ласка!

У відповідь на Лукащук Ярослав

ТЕРМІНОВО!!! (дистанційне навчання, група ЗХЧ-11ск)

Пащенко Богдан Сергійович -

Доброго дня. Ви пройшли той тест на оцінку 3,37. Вона стоїть у журналі (скриншот додається). Більше спроб не передбачено.

Вкладення Screenshot_1.jpg
Вкладення Screenshot_2.jpg