ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

нісенітниця щодо термінів здачі робіт

нісенітниця щодо термінів здачі робіт

Сокол Олексій -
Кількість відповідей: 3

 

Будь ласка вказуйте кінцевий термін здачі робіт більш коректно. Вказувати кінцевий термін як на прикріпленому скріні не  найкраща ідея, через яку я втратив шанс здати роботу вчасно

Якщо  не зрозуміло то вказана дата 14 лютого, але ДО 00:00 .  Коли я користуюсь календарем на цьому сайті, я чітко бачу ''кінцевий термін здачі 14 лютого" очікуючи що 14 лютого це весь день а не 1 хвилина. Якщо вже на те пішло то вказуйте 23:59   

Прошу адміністратора сайту звернути увагу на цей момент       

Вкладення Знімок екрана 2018-02-14 о 19.48.40.png
У відповідь на Сокол Олексій

нісенітниця щодо термінів здачі робіт

Петруша Оксана Олександрівна -

Доброго дня! Рекомендує звертати увагу на надпис скільки часу залишилось для виключення непорозумінь.

У відповідь на Петруша Оксана Олександрівна

нісенітниця щодо термінів здачі робіт

Сокол Олексій -

це не завжди зручно, оскільки кожного дня потрібно буде провіряти всі завдання з всіх предметів 

У відповідь на Петруша Оксана Олександрівна

нісенітниця щодо термінів здачі робіт

Дубчак Андрій -

Повністю згоден! Ця проблема вже 3 роки мучає студентів, ну скажіть викладачам не ставити срок 00:00 (тим більше не ставити срок 2:00 и 3:00), і не треба розказувати про те, що треба робити все наперед - це неважливо. Я роблю все наперед, але орієнтуюсь по календарю, який відображає хибну дату. Просто скажіть своїм програмістам прибрати з сombobox-у такі варіанти відповідей як 00:00 і так далі.