ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Не відображається оцінка в журналі.

Не відображається оцінка в журналі.

by Гунчак Ірина -
Number of replies: 3

В моєму журналі оцінок не відображається бал за пройдений тест з фізики. В тому столбці замість оцінки стоїть дата, коли пройшла тест. Така сама сітуація і в одногрупниці. Викладач бачить мій бал, я-ні. Відключіть, будь ласка, мені курс ПС_ЗНУХТ_4С, до якого я помилково приєдналась, а також курс ТХБМВ_заоТХскор_5с, до якого група ЗЕК-1-2 не має ніякого відношення. Дякую. Група ЗЕК-1-2 Гунчак Ірина.

 

In reply to Гунчак Ірина

Не відображається оцінка в журналі.

by Пащенко Богдан Сергійович -
Доброго дня. У журналі оцінок не відображається бал за пройдений тест з фізики, тому що викладач налаштував перегляд балів тільки після закриття тесту для всіх студентів. Тобто бали відобразяться у журналі оцінок 31.05 після 18-00. Так налаштований перегляд балів всіх тестів у курсі. Можете звернутися до викладача, щоб він відкрив перегляд до цієї дати. Курс ПС_ЗНУХТ_4С Вам відключено, а також курс ТХБМВ_заоТХскор_5с  відключено Вашій групі ЗЕК-1-2. 
In reply to Пащенко Богдан Сергійович

Не відображається оцінка в журналі.

by Гунчак Ірина -
Дякую. З приводу вiдсутньостi оцiнки за тест на моiй сторiнцi, викладач рекомендував менi звернутись за допомогою до пiдтримки дист.платформи. Передам Вашу вiдповiдь викладачу.
In reply to Гунчак Ірина

Не відображається оцінка в журналі.

by Пащенко Богдан Сергійович -

Доброго дня. Викладачу потрібно звернутися до адміністратора дистанційної платформи, тоді адміністратор зможе допомогти йому із відповідними налаштуваннями.