ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

ЗТУ-1-1

ЗТУ-1-1

Морозова (Поштаренко) Аліна -
Кількість відповідей: 7

Будь ласка, вирішіть проблему з формулами в ІСТ-зоаТУ-1-1, їх не відкриває на жодній лабораторній,і написано що лабораторні №3-5 потрібно здати до 8 жовтня,це правильна дата?

Тести з англійської не відкриваються, написано що вони відкриються у лютому 2018 року

Уладнайте проблеми з датами і зображеннями,неможливо працювать

дякую

У відповідь на Морозова (Поштаренко) Аліна

ЗТУ-1-1

Петруша Оксана Олександрівна -
ДОброго дня! Формули у на Вашому ПК із застарілої версії. Рекомендую Вам оновити версію або скористатись іншим браузером. Тест є підсумковим, тому його виконувати Ви зможете лише на зимовій сесії. З цього приводу Ви зможете звернутись до викладача із даної дисципліни.
У відповідь на Петруша Оксана Олександрівна

ЗТУ-1-1

Морозова (Поштаренко) Аліна -

Ну не в одного студента не відкриває ті формули,я заходила з різних браузерів і нічого не змінюєтьсч

Як може бути підсумковим перший тест?

 

У відповідь на Морозова (Поштаренко) Аліна

ЗТУ-1-1

Петруша Оксана Олександрівна -

На рахунок тест зверність до викладача в форумі дисципліни : http://cde.nuft.edu.ua/mod/forum/view.php?id=66418

Щодо відображайте зображень перейдіть для завантаження нового браузеру: http://cde.nuft.edu.ua/mod/page/view.php?id=132929

У відповідь на Петруша Оксана Олександрівна

ЗТУ-1-1

Морозова (Поштаренко) Аліна -

Скачала я і той і той браузер,ніяких зрушень немає,формул і зображень як не було так і немає

У відповідь на Морозова (Поштаренко) Аліна

ЗТУ-1-1

Наконечна (Мартинюк) Аліна Сергіївна -

Доброго дня! Лабораторні роботи мають бути для Вас доступні з усіма формулами та картинками. Перевірте будь ласка. І чи виникають ще якісь проблеми?

У відповідь на Наконечна (Мартинюк) Аліна Сергіївна

ЗТУ-1-1

Морозова (Поштаренко) Аліна -

Дякую,проблему вирішено,тепер формули показує

також є проблеми в ІМПС там деякі аудіофайли не вмикаються,наприклад в першому топіку

і також топік 2 можна здати як роботу,а у всіх інших цієї функції немає,це якась помилка чи так і потрібно?

якщо я можу здати тільки одну роботу то відповідно і балів теж не буде

А з приводу дат я так зрозуміла потрібно заертатися особисто до викладача

У відповідь на Морозова (Поштаренко) Аліна

ЗТУ-1-1

Старкова Олеся Валентинівна -

Доброго дня!

Проблема з аудіофайлами буде дуже скоро виправлена.

Протягом курсу ви здаєте три тести, які будуть оцінені максимум на 70 балів в залежності від правильності їх виконання. Під час заліку ви зможете отримати ще 30 балів.

До кожного уроку розроблені завдання, які ви робите самостійно та не відправляєте на перевірку. Якщо будуть питання до викладачів, то є форум чи чат.

Дати виконання тестів - до 1 лютого 2018 року.