ФОРУМ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ

Для чого часові обмеження в курсі

Для чого часові обмеження в курсі

Ткаченко Ольга Миколаївна -
Кількість відповідей: 15

Доброго дня. Проясніть, будь-ласка, ситуацію. 

Для чого ми встановлюємо часові обмеження в здаванні робіт для студентів, якщо потім всеодно маємо перевіряти та приймати всі надісланні роботи?

Моя ситуація. В мене було встановлено прийом робіт з першої теми до  20 січня. 21 січня я закінчила перевірку всіх надісланих робіт. Поставила оцінки. Почала працювати зі студентами по другій темі.

Через два тижні отримала зауваження, що в мене є неперевірені роботи. Треба негайно перевірити, інакше буде зауваження кафедрі на ректораті. 

Я не розумію суті нашої роботи, зокрема встановлення часових обмежень.

І впевнена, що як і в минулому році, буде можливість доздати тим студентам, які взагалі НІЧОГО не робили протягом дистанційного навчання.

То нехай всі студенти здають на модульному тижні! Зато буде чесно по відношенню до всіх.

Ми САМІ встановлюємо правила і САМІ їх порушуємо!

У відповідь на Ткаченко Ольга Миколаївна

Для чого часові обмеження в курсі

Солодко Лілія Миколаївна -

Доброго часу доби! Це дійсно наболіла тема, і я хочу від себе додати декілька запитань : 

1) але ж НІХТО НЕ ЗАБОРОНЯЄ мені через деякий час після закінчення терміну здачі робіт заблокувати їх розміщення на сайті??? 

2) НІХТО НЕ ЗАБОРОНЯЄ мені знижувати оцінки за невчасно здану роботу??? 

3) А ЩО РОБИТИ, якщо робота надіслана не в тому форматі?? Перевіряти? Не можу. 

 

У відповідь на Ткаченко Ольга Миколаївна

Для чого часові обмеження в курсі

+ Бобрівник Катерина Євгенівна -

Добрий день.

Часові обмеження потрібні як організаційний момент для відповідальних і змотивованих студентів.

З іншого боку спостерігається тенденція з багатьох дисциплін, що чим ближчий термін до закінчення - тим менше виконаних робіт.

Крім того зауваження, щодо невідповідних звітів і виправлення помилок студентами ігноруються.

Підтримую про порушення нами СТВОРЕНИХ ПРАВИЛ - поваги і цінності до усього виконаного не буде, особливо до нашого навчального закладу.

 

У відповідь на Ткаченко Ольга Миколаївна

Для чого часові обмеження в курсі

Ткаченко Ольга Миколаївна -

Так, згодна. Але зі студентами кожен з нас працює і знає як з ними "спілкуватися".

Звісно, можна поставити в систему "нуль" за роботу із запізненням. Або один бал. (Мені здається, що система нуль балів не сприймає за оцінку)

Я порушила цю тему, щоб донести суть проблеми до адміністраторів. Спочатку МИ повинні встановити час. А потім МИ повинні ще заблоковувати ті чи інші функції. То питається, а навіщо встановлювали час? 

І чого з мене вимагають перевіряти просрочені роботи, якщо вони ПРОСРОЧЕНІ?

У відповідь на Ткаченко Ольга Миколаївна

Для чого часові обмеження в курсі

Місюра Максим Дмитрович -

Тема актуальна і потребує обговорень з конкретними висновками як на кафедрах, так і на Раді Університету. Але я згоден з технічною стороною: якщо Ви виставили терміни, то студенти знають якій останній термін здачі робіт; але в даній системі дійсно Вам вручну (на жаль) потрібно було закривати здачу робіт, оголосити студентам, що здача заборгованості на модульному тижні, або в залишеному часі навчання. 

У відповідь на Місюра Максим Дмитрович

Для чого часові обмеження в курсі

Петруша Оксана Олександрівна -

Студент який у вказаний термін здав роботи претендує на максимальну кількість балів у відповідності до розподілу за конкретним елементом.

Студент який здав роботу невчасно може претендувати лише на 60 % від максимального балу.

Блокування робіт після завершення часу чи після здачі, залежить від налаштування елементу "Завдання", і може включати автоматичне блокування.

 

У відповідь на Петруша Оксана Олександрівна

Для чого часові обмеження в курсі

Петруша Оксана Олександрівна -

Оцінку "Нуль"/0,00 система сприймає нормально.

ЗАУВАЖЕННЯ! оцінку слід вводити із розділовим знаком "комою" , а не "крапкою". (для того щоб система сприйняла введені дані як цифри, а не як текст).

У відповідь на Петруша Оксана Олександрівна

Для чого часові обмеження в курсі

Петруша Оксана Олександрівна -

Якщо робота здана не у вірному форматі ви можете також поставити оцінку 0,00 (при умові, що така умова була зазначена).

У відповідь на Петруша Оксана Олександрівна

Для чого часові обмеження в курсі

Місюра Максим Дмитрович -

Блокування робіт після завершення часу чи після здачі, залежить від налаштування елементу "Завдання", і може включати автоматичне блокування.

Ця функція не працює - приходиться робити вручну!!!! Вона не працювала і в тому році!!!!

У відповідь на Місюра Максим Дмитрович

Для чого часові обмеження в курсі

Петруша Оксана Олександрівна -

Таке налаштування має декілька факторів, і потребує відповідно налаштування за всіма цими факторами, інакше воно не працюватиме.

У відповідь на Петруша Оксана Олександрівна

Для чого часові обмеження в курсі

Гладка Мирослава -

Доброго дня. У мене всі часові обмеження були встановлені. Зараз на курси немає можливості відправляти роботи. Чи необхідно відкривати курси для доздач на поточному і наступних тижнях?

У відповідь на Петруша Оксана Олександрівна

Для чого часові обмеження в курсі

Місюра Максим Дмитрович -

Пробував всі варіанти - не працює. Може Ви підкажете що ще потрібно доналаштувати?

У відповідь на Місюра Максим Дмитрович

Для чого часові обмеження в курсі

Петруша Оксана Олександрівна -

Уточніть всі умови які ви хочете отримати...

У відповідь на Петруша Оксана Олександрівна

Для чого часові обмеження в курсі

Місюра Максим Дмитрович -

Умова наступна: після закінчення терміну прийому роботи блокується (забороняється) прийом робіт від студентів. Щоб не вручну робити "Заборонити змінювати роботи".