ФОРУМ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ

Підключення курсів

Підключення курсів

Коцюбанська Ольга Олександрівна -
Кількість відповідей: 6

Доброго дня!

Є два питання.

1. Отримала наступне повідомлення від викладача Приблуди Людмили  Михайлівни. "необхідно прикріпити ВНД "Етика ділового спілкування" та "Культура ділового мовлення" для ХТ-3-1.1 та ХТ-3-1.2. Ці групи на карантині. Є зміни в розкладі. Їх поставили на Пт 09.09. Мені через платформу дистанційного навчання треба дати їм посилання на заняття в зумі. Це потрібно зробити терміново."

Дисципліни на платформі дійсно не бачу, однак нас попереджали стосовно вибіркових. Однак чи не можна тут щось вдіяти, бо ситуація екстрена.

2. Щодо нового інтерфейсу. Наскільки я зрозуміла, з"явилася можливість підключати до викладача окремі групи з потоку? А якщо біля значку групи не стоїть олівець, або не просто як зарахований користувач викладач є, але групи за ним не зазначено- він бачить цих студентів?

Щиро дякую за допомогу. О. Коцюбанська.

У відповідь на Коцюбанська Ольга Олександрівна

Підключення курсів

Пащенко Богдан Сергійович -

Доброго дня.

По пунктам.

1. Серед числа академічних груп НУХТ не існує груп ХТ-3-1.1 та ХТ-3-1.2. Існують, наприклад, групи ХЕ-3-11, ХЕ-3-12 та ХТ-3-13, тому абсолютно не зрозуміло про які групи йдеться. Перелік вибіркових дисциплін до ВДН не подавався, тому змоги їх додати не має, тим більше, що студенти на такі курси будуть реєструватися самостійно, про що йшла мова на зборах відповідальних 02.09.2021р. З особистого досвіду поточного року можу додати, що не має ніякої проблеми через дирекцію чи деканат зв'язатися зі студентами та надати посилання старості на заняття через  Вайбер чи Телеграм. Ми могли б їх екстренно додати, якщо б було зрозуміло про які групи йде мова.

2. До курсу можна підключити будь-яку групу з потоку окремо, або всі разом. Це робить ВДН. Викладач бачить усіх студентів підключених до курсу та всі курси до яких сам підключений. Всередині курсу у групуванні викладач чи менеджер кафедри може змінювати назву групи як завгодно, якщо бажає, це не впливає на глобальну назву групи у системі. Змістовний сенс речення: "А якщо біля значку групи не стоїть олівець, або не просто як зарахований користувач викладач є, але групи за ним не зазначено..." - є не зрозумілим, тому докладнішої відповіді надати не можемо, поясніть, що мається на увазі.

У відповідь на Пащенко Богдан Сергійович

Підключення курсів

Коцюбанська Ольга Олександрівна -
Ось на малюнку обведено червоним в попередньому повідомленні. Я зарахувала викладача як користувача на сторінці його курсу. І він як користувач там висвітлюється. Але поруч напис-немає груп. І оця іконка з олівцем, що дозволяє здійснити вибір групи(а в деяких спеціяальностях її чомучь немає, і тоді вибір групи є неможливим). Все що я хоч- впевнитсь, що "немає груп" не означає. що викладач не бачить потік.
У відповідь на Коцюбанська Ольга Олександрівна

Підключення курсів

Пащенко Богдан Сергійович -
Доброго дня. З викладачем Приблудою Л.М. питання вирішене, відповідна інформація надіслана їй на пошту.
Цей олівець означає, що викладач не входить до жодної групи всередині курсу. Ця опція не стосується відображення академичних груп викладачу. Не зважайте на неї, у типах наших ЕНКД вона не використовується.
У відповідь на Пащенко Богдан Сергійович

Підключення курсів

Коцюбанська Ольга Олександрівна -