ФОРУМ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ

Непорозуміння

доцент кафедри українознавства Коцюбанська Ольга Олександрівна
Непорозуміння

Доброго вечора!

Мені тьютор нашої групи повідомила, що в мене по групі ГС -І англ є неперевірені роботи. В той же час, в мене згідно журналу оцінок, по першому завданню є 1 людина, яка не здала роботу. а по другому - три людини, які не здали роботи. Сьогодні передивилася - як в них стояло червоним не здано, так і стоїть.  Себто, не перевірених -не знайдено. Може, я чогось не бачу, чи там якийсь глюк? Я бачила по розсилці, що люди іноді скаржилися на зникаючі оцінки. Буду вдячна за роз'яснення.

З повагою, О. Коцюбанська

Фото Виговська Анна Валеріївна
Непорозуміння
Виговська Анна Валеріївна - Thursday, 9 February 2017 09:02

Доброго ранку, шановна Ольга Олександрівна, справа в тім, що час відправлення робіт студентами фіксується, так само, як і час оцінення виконаних завдань викладачем. Згідно цих даних видно, що:

• За перший період дистанційного навчання (10.01-22.01.2017) Ви виставляли оцінки 30. 01.2017 - 4-й тиждень ДН. Студенти ж, в свою чергу, вклалися в терміни.
  • Щодо другого періоду, то відділ звітував пообіді 6.02.2017. Роботи перевірені були Вами того ж дня о 17:24.
Фото Солодко Лілія Миколаївна
Непорозуміння
Солодко Лілія Миколаївна - Thursday, 9 February 2017 10:48

Доброго дня, шановна Анна Валеріївна! Дозвольте приєднатись до обговорення. Група ТК-1-10м БАР консерви, відкриваємо практичне заняття №3 : з 15 робіт здано 12, бачимо 1 неперевірену роботу, відкриваємо роботи для перевірки - бачимо 3 незданих і 12 оцінок. У практичному занятті №4 - те ж саме - неперевірених робіт 1. здано 10 із 15, стоїть 10 оцінок. Що в даному випадку я не бачу??? Буду дуже вдячна за відповідь.

З повагою, Солодко Л.М.

Фото Петруша Оксана Олександрівна
Непорозуміння

Доброго дня!

Ваша проблема сталася в результаті обірваного процесу оцінювання, і робота студента вважається такою яка має оцінку, але потребує оцінення.

Варіант чому так трапилось:"Ви ввели оцінку однак відразу закрили сторінку."

Для усунення цього необхідно зайти на роботи і оновити статус оцінення. Дізнатись за якою саме роботою у вас сталась прикрість - НЕМОЖЛИВО.

Фото Місюра Максим Дмитрович
Непорозуміння
Місюра Максим Дмитрович - Sunday, 12 February 2017 00:11

Запросто. В списку завдання, де виводяться список студентів, коли хто здав і яку оцінку отримав, беремо фільтр "Потрібно оцінити" і ті студенти, які вже мають оцінки, але "заглючили" будуть відображатись у списку. А далі, як рекомендували, зайти до студента і просто перезаписати оцінку, натиснувши "Зберегти".

Фото Солодко Лілія Миколаївна
Непорозуміння
Солодко Лілія Миколаївна - Sunday, 12 February 2017 08:05

Щиро дякую за практичну пораду! 

Фото Петруша Оксана Олександрівна
Непорозуміння

Тільки не забудьте потім виключити фільтр. Оскільки він може підтягуватись до усіх ваших дисциплін.

Фото Місюра Максим Дмитрович
Непорозуміння
Місюра Максим Дмитрович - Sunday, 12 February 2017 16:56

Нема за що. Користуйтесь фільтрами - дуже корисно і головне зручно для оцінювання і взагалі наочне відображення списку. А те, що ці параметри встановлюються для всіх дисциплін, то я вважаю, не проблема змінити за необхідністю. Гарної роботи.

доцент кафедри українознавства Коцюбанська Ольга Олександрівна
Непорозуміння

Дякую. Принаймні нічого не загубилося.