ФОРУМ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ

Додати студентів

Додати студентів

Пащенко Богдан Сергійович -
Number of replies: 0

Доброго дня.

Така дисципліна для групи ЗПБ-1-1М "162 Біотехнології та біоінженерія, «Промислова біотехнологія" давно наявна. Ось посилання: http://cde.nuft.edu.ua/course/view.php?id=564

Про підключення студентів не йдеться, оскільки вони підключені до курсу вчасно відділом дистанційного навчання, а от викладач відповідальним / відповідальними по кафедрі - ні.

Студенти, даної групи, яких по нашим  спискам 7 - присутні. Можливо деканат ще не подав зміни контингенту. Ви у цьому курсі також давно підключені. Можете впевнитися по скріну. Нагадуємо, що викладачів підключать відповідальні по кафедрі (на інших структурних підрозділах справляються із цією задачею).  Берегового Сергія Ігоровича ми підключили за Вас, а також скопіювали інформацію із вказаного курсу  http://cde.nuft.edu.ua/course/view.php?id=4574 для 162 Біотехнології та біоінженерія, «Фармацевтична біотехнологія» (магістри), де студенти та вказаний викладач також підключені.

Просимо надалі чіткіше формулювати запити, адже інколи важко зрозуміти постановку питання (скорочення по типу ФЗН відсутні у освітянській термінології, як і групи з таким скороченням у списках НУХТ та філій).