ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Немає можливості переключатися між питаннями при проходженні тесту

Немає можливості переключатися між питаннями при проходженні тесту

Лещенко Георгій -
Кількість відповідей: 1

При проходженні Тесту до лабораторної роботи 2  з дисципліни "Технологія жирів і жирозамінників"  ( 3-й курс)вирішив пропустити два питання, оскільки не був впевнений в відповідях (звична ситуація), вважав, що відповім на інші, і повернуся до них, оскільки не хотів втрачати час (як і при складанні інших тестів).Коли вже я закінчив відповідати на останнє питання і спробував повернутися до пропущених - в мене нічого не вийшло. Навіть після натискання "Завершити спробу" і подальшого натискання на "Повернутися до спроби" мене просто кидало на останнє питання, спроби натиснути на пропущенні питання також не давали результату, через це я втратив бали, котрі міг би отримати! Чому взагалі не було сказано, що при проходженні даного тесту не можна корегувати вже дані тобою відповіді?  Чи можуть мені надати додаткову спробу на проходження цього тесту? (оскільки відповіді я дав би одразу, якби мене про це попередили)

 

У відповідь на Лещенко Георгій

Немає можливості переключатися між питаннями при проходженні тесту

Петруша Оксана Олександрівна -

Такі налаштування встановлюються викладачем.

І для вирішення цього питання відповідно, рекомендуємо звернутись до лектора за дисципліною.