ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Форум

Форум

Шемідько Дмитрій -
Кількість відповідей: 4

В дистанційному навчанні існує форум, як я розумію його основна функція зв'язок студентів і викладачів. 
Для чого він взагалі, коли викладачі його ігнорують або відповідають вибірково. У багатьох студентів виникає багато запитань по виконанню робіт, проте легше самому знайти відповідь на те чи інше питання чим дочекатись відповіді викладача. 
(Відповідь, що можливо мої чи інших користувачів запитання повторюються відпадає.)

У відповідь на Шемідько Дмитрій

Форум

Шемідько Дмитрій -
У відповідь на Шемідько Дмитрій

Форум

Петруша Оксана Олександрівна -

В пергу чергу хочу звернути вашу увагу, що даний форум призначений для студентів, які мають чисто організаційні питання: не виходить завантажити файл, не розумію як змінити електрону пошту та інше.

%D0%A0%D0%B8%D1%81%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%

Студенти можуть задавати у цьому форумі щодо дисципліни у випадку якщо викладач коментарів не надає, для вирішення певних питань.

 

Щодо вашого зауваження щодо кількості відповідей на форум: така кількість формувалась не за   декілька хвилин. Це можна встановити звернувшись на конкретний запис і поцікавившись коли було зроблено перший запис. 

%D0%A0%D0%B8%D1%81%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%

 

Підкреслений Вами час вказує на час останнього запису.

 

У відповідь на Петруша Оксана Олександрівна

Форум

Шемідько Дмитрій -

Я не про "форум для студентів", а про форуми на дисциплінах, де не виконується належним чином робота. 

У відповідь на Шемідько Дмитрій

Форум

Петруша Оксана Олександрівна -

У скріншоті ви представили загальний форум.

Якщо Вам не відповідає викладач. Вкажіть за якою дисципліною Вам не надають консультацію / відповідь на питання....