ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Оценивание лабораторной работы

Оценивание лабораторной работы

Оліщук Олександр -
Кількість відповідей: 7

Здравствуйте, у меня возник такой вопрос, по оценке лабораторной роботы № 1(Лабораторна робота № 1. Методи визначення якості зерна (визначен-ня органолептичних показників зерна жита та пшениці, визначення маси 1000 зерен, далее просто л.р.), с ТЕХНОЛОГІЇ ХАРЧОВИХ ВИРОБНИЦТВ(Технологія зберігання і переробки зерна). Максимальная оценка за эту л.р. 3 бала, у меня же оценка стоит 0,5, аргументировав эту оценку тем, что в моей оформленной л.р. "Тема лабораторної роботи не відповідає змісту!". Теперь же я хочу, предоставить фотографии темы которая написана в л.р. и темы которая написана в моей документе.

23bca53b9c71.jpg

e528827cb4bc.jpg

0bcebaccb7fe.jpgee54342882d9.jpgfb1738b03671.jpgffd82980692d.jpg5459c3d3276e.jpg

 

Так же хочу уточнить, что такая проблема не у меня одного, а и у нескольких моих одногруппников.

У відповідь на Оліщук Олександр

Оценивание лабораторной работы

Валовой Дмитро -

Тоже самое,и пожалуйста не игнорируйте личные сообщения.

У відповідь на Валовой Дмитро

Оценивание лабораторной работы

Петруша Оксана Олександрівна -

Для вирішення вашого питання необхідний час.

У відповідь на Петруша Оксана Олександрівна

Оценивание лабораторной работы

Оліщук Олександр -

Без проблем, буду ждать вестей. 

У відповідь на Оліщук Олександр

Оценивание лабораторной работы

Оліщук Олександр -

Моя проблема уже решена. 

У відповідь на Оліщук Олександр

Оценивание лабораторной работы

Петруша Оксана Олександрівна -

Ваша проблема вимагає відповідних бесід із викладачем, що виставив вам оцінку та лектором.

Відділу вони поки своєї відповіді надали. Очікуємо відповіді.

У відповідь на Петруша Оксана Олександрівна

Оценивание лабораторной работы

Степаненко Анна -

Доброго дня, у мене також є питання по цьому предмету, я оформила лабораторну роботу відповідно прикладу, розрахунки зробила по формулах, які надані в протоколі, але усій моїй групі змінили оцінки, а  в мене залишилось 0,5, викладачу я писала , але оцінка така і залишилась.