ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Помилка під час тесту

Фото Шевчук Анастасія
Помилка під час тесту
Шевчук Анастасія - Tuesday, 17 January 2017 17:24

Десь о 17:06 я почала проходити тест з регіональної економіки, під час переходу з 1 питанн на 2, сайт завис. На годиннику тоді ще залишалось 5 хвилин і декілька секунд. Спочатку просто нічого не відбувалося: кнопка "Далі" не реагувала, а потім вибило помилку 504, при намаганні обновити сайт, вибилась ще одна помилка 504. 
А потім сайт відвис, всі мої відповіді обнулилися і тоді час був майже вікиростаний. Я поспіхом стала знову робити 1 питання( воно доволі велике), а потім декілька питань навіть не встигла. 
Коли я зайшла на форум для студентів, лише тоді побачила, що адміністрация просила сьогодні нічого не робити. Це вже я побачила після того, як моя спроба на тест була втрачена.
Можу я отримати другу спробу? Тоді тест, звісно, я сьогодні робити не буду, так як щось з сайтом сьогодні не зрозуміле робиться. 

Фото Петруша Оксана Олександрівна
Помилка під час тесту

Вам надана друга спроба

Фото Шевчук Анастасія
Помилка під час тесту
Шевчук Анастасія - Tuesday, 17 January 2017 17:46

Велике дякую!

Фото Шевчук Анастасія
Помилка під час тесту
Шевчук Анастасія - Wednesday, 18 January 2017 21:32

Доброго вечора. Я просила у вас 2 спробу на 2 тест, а ви мені її надали на 1, який я проходила раніше. Отримала свої бали,ті бали, які буди виставлені вже не зараховані, а тест закритий ще з неділі. Отже, у всіх стоїть оцінка, а в мене ні, хоча стояла раніше!  Прикрипляю зображення. Що мені робити?
Самі розумієте, що учора я робила 2 тест і сайт на ньому завис, так як я не могла робити 1, який закритий з неділі і я кий я давно зробила.
Я у розпачі. 

Помилка під час тесту

Зверніться до викладача щоб він подовжи час і ви могли скласти тест.

Фото Шевчук Анастасія
Помилка під час тесту
Шевчук Анастасія - Wednesday, 18 January 2017 22:10

Гаразд, я звернуся до викладача, щоб вирішити питання з 1 тестом. А що з 2 тестом(теорії регіонального розвиту) меня робити? Саме на ньому у мене вчора завис сайт і саме для нього я просила 2 спробу.

Помилка під час тесту

Спроба надана.

Фото Шевчук Анастасія
Помилка під час тесту
Шевчук Анастасія - Friday, 20 January 2017 11:40

Доброго ранку. Згідно Вашої рекомендації, я написала викладачу повідомлення на сайті і на електрону пошту. Прочекала увесь вчорашній день, відповіді так і не отримала. Хочу бачила, що викладач була на сайті.
Що мені робити? 

Помилка під час тесту

Час подовжено на сьогодні до 14.00

Фото Шевчук Анастасія
Помилка під час тесту
Шевчук Анастасія - Friday, 20 January 2017 12:41

Дякую. 

Фото Шевчук Анастасія
Помилка під час тесту
Шевчук Анастасія - Friday, 20 January 2017 12:44

Я вже пройшла. Ще раз дякую!