ФОРУМ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ

Заблокований журнал оцінок.

Заблокований журнал оцінок.

Баталова Олена Анатоліївна -
Кількість відповідей: 12

Шановна Оксана Олександрівна, підкажіть, будь-ласка, якщо неможливо поставити оцінку, оскільки вона заблокована або змінена вручну в журналі оцінок? Як виправити цю помилку? З повагою, Баталова О.А.

У відповідь на Баталова Олена Анатоліївна

Заблокований журнал оцінок.

Петруша Оксана Олександрівна -

Вкажіть у якій дисципліні у вас така халепа?

У відповідь на Петруша Оксана Олександрівна

Заблокований журнал оцінок.

Баталова Олена Анатоліївна -

Дисципліна "Стратегії ЗЕД підприємства".

У відповідь на Баталова Олена Анатоліївна

Заблокований журнал оцінок.

Петруша Оксана Олександрівна -

За даною дисципліною, взагалі не бачу в журналі оцінок ніяких виставлених оцінок.

Згідно інструкції оцінки ви иставляєте у самому блоці завдання.

У вас не зміне на оцінка по кожном уелементу згідно розподілу балів. Вам потрібно відредагувтаи перематри і встановити оцінку (в балах) у відповідності до пункту РОЗПОДІЛ БАЛІВ робочої програми дисицпліни.

У відповідь на Петруша Оксана Олександрівна

Заблокований журнал оцінок.

Баталова Олена Анатоліївна -

В тому вся і річ, щоб налаштувати потрібну кількість максимально набраних балів по практичним, я вхожу,  згідно інструкції, до функції "налаштування журналу оцінок" і там не можливо змінити максимальну кількість балів по кожному практичному заняттю, вона у мене виставлена автоматично  100 балів і за допомогою клавіатури не виправляється на потрібні 4 бали. І тому, у мене автоматично залишаються максимально виставлені бали по кожному практичному по 100, а загалом по курсу 600, оскільки 6 практичних занять. В тому і сама проблема, що в програмі не можливо змінити необхідні максимальні бали, які виставляються по кожному практичному заняттю. І коли я намагаюся поставити оцінку, там не пуста графа для оцінки, а написано "оцінка заблокована або змінена вручну в журналі оцінок".  Проблема: не можна змінити оцінку по кожному елементу згідно розподілу балів.

У відповідь на Баталова Олена Анатоліївна

Заблокований журнал оцінок.

Петруша Оксана Олександрівна -

Це налаштовується не в журналі оцінок А У САМОМУ ЗАВДАННІ. Коли ви редагуєте параметри завдання там є пункт оцінка

123.jpg

У відповідь на Петруша Оксана Олександрівна

Заблокований журнал оцінок.

Баталова Олена Анатоліївна -

Дякую, так і зробила, але  тепер програма видає так:

"Оцінка (макс. 4) Ця оцінка заблокована або змінена вручну в Журналі оцінок"  і все рівно не можна поставити оцінку.
У відповідь на Петруша Оксана Олександрівна

Заблокований журнал оцінок.

Харченко Вячеслав Валерійович -
У відповідь на Харченко Вячеслав Валерійович

Заблокований журнал оцінок.

Петруша Оксана Олександрівна -