ФОРУМ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ

Питання щодо параметрів курсу

Питання щодо параметрів курсу

Деренівська Анастасія Василівна -
Кількість відповідей: 3

Доброго дня!
Я створила три курси на сайті cde: 

1. ОВУ_ВП_3

2. ОВУ_МП_3

3. ТОВУ_заоВПск_2с


Чи є я офіційно їх автором? 
Чи може бути переданий розроблений мною курс іншому викладачу без мого відома?
Яким чином можна убезпечити мої матеріали від вільного скачування і викладання їх на інших ел. сайтах.

 

З повагою,

Анастасія

tmipt.deren.a@gmail.com

 

 

 

Вкладення Снимок.JPG
У відповідь на Деренівська Анастасія Василівна

Питання щодо параметрів курсу

Пащенко Богдан Сергійович -

Доброго дня.

Щодо авторства та авторських прав викладча на матеріали розміщені в ЕНКД все прописано у" Положенні про дистанційне навчання в НУХТ" п. 2.8. Рекомендуємо ознайомитись. Положення розміщене на сайті НУХТ в розділах: Публічна інформаціяrightwards arrowУстановчі та нормативні документиrightwards arrowПоложення НУХТ

(https://nuft.edu.ua/dostup-do-publichnoi-informacii/ustanovchi-ta-normativni-dokumenti/polozhennya-nuxt)

Щодо питання передачі курсу іншому викладачу, воно регулюється керівництвом кафедри, інституту чи НУХТ, знову ж таки у межах згаданого "Положення" та чинного законодавтсва України.

Щодо доступу до інформації викладеної у ЕНКД. Доступ до перегляду курсу мають тільки підключені до нього викладачі, відповідальні по кафедрі, відповідальні по інституту, а також адміністратори дистанційної платформи. Також курс може бути переглянутий рецензентами випускових кафедр відповідних спеціальностей, керівництвом кафедри (як тієї, де працює викладач, так і випускової, студентам якої викладається ЕНКД) та керівництвом інституту. Останні два пункта здійснюється на вимогу керівництва у разі перевірки ЕНКД відповідності вимогам навчального процесу та чинному законодавству у сфері освіти України.

Особи (викладачі, студенти, тощо) не зарееєстровані на курс не мають прав навіть для перегляду курсу.

У відповідь на Пащенко Богдан Сергійович

Питання щодо параметрів курсу

Деренівська Анастасія Василівна -

Щиро дякую за вичерпну відповідь.