Методи та засоби комп`ютерних інформаційних технологій
Овчарук Володимир Олексійович

Методи та засоби комп`ютерних інформаційних технологій

Метою викладання навчальної дисципліни “ Методи та засоби комп’ютерних інформаційних технологій ” є  формування теоретичних знань в області прикладної  інформатики та практичних навиків для самостійної роботи на ПК з використанням сучасного прикладного програмного забезпечення (електронних табличних процесорів, засобів створення презентацій і математичної системи MathCAD), навиків розв`язування на комп’ютері інженерних і наукових задач з  використання математичного пакету MathCAD.

Основи програмування та розробка алгоритмів
Грибков Сергій Віталійович

Основи програмування та розробка алгоритмів

Метою викладання навчальної дисципліни «Основи програмування та алгоритмічні мови» вивчення основ алгоритмізації та програмування на алгоритмічних мовах високого рівня, методики розробки програмних модулів та програмного забезпечення. Навчальна дисципліна «Основи програмування та алгоритмічні мови» має важливу роль у підготовці майбутніх фахівців у галузі розробки й експлуатації інформаційних систем та технологій. В основі таких систем важливим компонентом, що визначає її ефективність, є автоматизовані робочі місця фахівців, де створення підсистеми прийняття рішень без використання методів і алгоритмів оптимізації не можливо.

Основними завданнями вивчення дисципліни «Основи програмування та алгоритмічні мови» є: формування знань та навичок з теорії і практики побудови програм, опанування основних теоретичних положень мов програмування, навчання організації написання програм різних рівній складності.

Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Уліщенко Андрій Борисович

Іноземна мова (за професійним спрямуванням)

Метою викладання навчальної дисципліни "Іноземна мова (за професійним спрямуванням) є формування необхідної комунікативної компетенції у сферах професійного та ситуативного спілкування в усній та письмовій формах. 

Основними завданнями вивчення дисципліни "Іноземна мова (за професійним спрямуванням)" є набуття навичок практичного володіння іноземною мовою в різних видах мовленнєвої діяльності в обсязі тематики, зумовленої професійними потребами; одержання новітньої фахової інформації через іноземні джерела; користування усним монологічним та діалогічним мовленням у межах побутової, суспільно-політичної, фахової тематики; переклад з іноземної мови на рідну текстів фахового характеру; реферування та анотування комп/ютерної літератури рідною та іноземною мовами.